Londa Professional, Londacolor (Rozjaśniacz do pasemek)

Londa Professional, Londacolor (Rozjaśniacz do pasemek)

Londacolor rozjaśniacz do pasemek pozwala nadać nowe świetliste akcenty Twojej fryzurze lub stworzyć pełne kontrastów pasemka. Rozjaśnia włosy od 4 do 6 odcieni. Emulsja pielęgnacyjna włosy zawiera specjalny stabilizator koloru.
Dostępny w 2 odcieniach: 02 Super Blonde, 03 Highlights.

Zawartość opakowania:

2 saszetki proszku rozjaśniającego 20 g,
1 butelka fluidu utleniającego 60 ml,
1 saszetka emulsji pielęgnacyjnej ze stabilizatorem koloru 10 ml,
1 czepek do pasemek,
1 para rękawiczek, instrukcja użycia.

w saszetce
rozjaśniacze
odświeżenie koloru, rozjaśniające
proszek, fluid / krem

Do mocnego rozjaśniania

Rozjaśniacz faktycznie bez problemu w czasie zalecanym przez producenta jest w stanie zmienić kolor o 4-5 tonów. Rozjaśniam nim końce włosów z brązu na blond, a później koloruję tonerami.
Tonery bardzo ładnie chwytają rozjaśnione nim końce.
Oczywiście niszczy włosy, według mnie bardziej niż kultowa Joanna. Większe problemy z rozczesaniem i opanowaniem włosów sprawiły, że przerzuciłam się właśnie na ten drugi rozjaśniacz. Warto jednak wspomnieć, że moje włosy są wybitnie problematyczne same z siebie bez rozjaśniania (wysokoporowate) i żeby uzyskać ten sam efekt rozjaśnienia, z Joanną na głowie chodzę dwa razy dłużej. Niech już każdy decyduje, myślę, że przy zdrowych włosach Londzie można dać szansę – sprawniej się farbuje.
Konsystencja jest dość oporna, nakłada się go niezbyt wygodnie, na czym cierpi nieco wydajność.
Zapach przykry, jak w przypadku większości rozjaśniaczy.
Za to cena całkiem korzystna.
W każdym razie, mniej znany, ale dość dobry produkt.

DZIAŁA ! ! !

Kupiłam ten rozjaśniacz, myśląc że i tak nic z tego nie będzie, farbuje włsoy od 3 lat na czarno i wiem że żeby zejść do brązowego koloru trzeba by poświęcic mnóstwo czasu i pieniedzy u fryzjera, a tego nie chciałam. Kupiłam keidys dekoloryzator Renne Blanche? wydałam na niego 45 zł, kupiłam go w internecie miał mnóstwo pozytywnych komentarzy więć spróbowałam, i co ? tragedia, włosy mi wypało kolor nie zszedł ani troche. Tym razem było jednak ianczej, aczkolwiek nie idealnie, włosy rzeczywiscie z czarnego rozjasniły mi sie do bardzo mocnego blondu jak u kobiety na opakowaniu, jednakze tylko na czubku głosy i przy skórze głowy, im dalej tym odcienie były pomaranczowo złoto czerwone az do konców włosów gdzie dalej mam niestety czarne, mimo wszytsko jestem zadowolona bo dzieki temu moge zrobic sobie teraz inny kolor i bedzie to chyba wlasnie blond tylko jakis cieplenjszy a nie taki tleniony jak na obrazku, ogolnie polecam, dobra baza pod nowy kolor

Używam tego produktu od: dziś

istny KOSZMAR!!!

Na głowie wyszło mi żółtko i to w najgorszym wydaniu
minusy:
-okropny odcień
-baardzo maocne rozjaśnienie w ciągu 15 minut włosy są juz blond ale kurczakowaty
- nakłada się koszmarnie
- śmierdzi
plus tylko jeden ponieważ nie niszczy tak bardzo włosów jak inne rozjaśniacze

Używam tego produktu od: jeden raz
Ilość zużytych opakowań: dwa opakowania

bardzo dobry

rozzjaśniacz nie popalił mi włosów co najważniejsze, trzemałam gdzieś z 30 minut i wyszły prawie białe. śmierdzi jak każdy, ale dla mnei priorytetem jest to, że nie jest inwazyjny!!!

świetny

najlepszy rozjasniacz jaki mialam ! rozjasnił moje ciemno brazowe farbowane włosy.zniszczył je minimalnie,sa troszke bardziej przesuszone.nie spodziewalam sie takiego efektu na wlosach,myslalam ze wogole ich nie ruszy a mam złocisty bląd. kiedys rozjanialam wlosy takze z ciemno brazowych i uzylam dekoloryzatora loreala. efekt po londzie o wiele lepszy a cena tamtego 3 razy taka...

Używam tego produktu od: raz ,pare dni temu

Świetny!

Jestem pod ogromnym wrażeniem, Wypróbowałam już chyba prawie wszystkie drogeryjne rozjaśniacze ale ten jest zdecydowanie najlepszy. Rozjaśnia włosy do bardzo jasnego blondu bez żółtej poświaty. Wreszcie odrost nie odcina sie odcieniem od reszty włosów. Polecam!

Używam tego produktu od: wczoraj

Super!

Od praktycznie 3 lat maluje nim włosy.
Jestem strasznie zadowolona.
Włosy wychodzą nieziemsko w pięknym odcieniu.
Wiele osób pyta mnie jak uzyskałam swój kolor :D
Trzymam go zwykle ok 40 min na głowie jeżeli farbuje odrosty - zazwyczaj są jaśniutkie, z lekkim odcieniem zółtego, który jednak bardzo szybko blednie, jest to kwestia 1 mycia [ u mnie przynajmniej. ]
Niszczy włosy, to oczywiste, ale nie aż tak jak inne rozjaśniacze.
Nie widać na włosach różnicy w odcieniach ! mogę pomalować odrost po 3 miesiącach i po 1,2 myciu, kolor jest równiutki ! to jest jeden z wielkich plusów tego rozjaśniacza :)

Polecam !

Ilość zużytych opakowań: bardzo dużo :)

KOLOR IDEALNY!!

Świetny rozjaśniacz!! Włoski bez żółtego odcieniu:)
Konsystencja dobra:) nie wylewa się, łatwo się nakłada...
Cena zachęca do zakupu:)

Jedyny minus to zapach... bleee....

Ogółem POLECAM GORĄCO!!Używam tego produktu od:2lat

Dobry

Boje sie rozjaśniaczy bo joanna spaliła mi włosy na wiór...
z czerni mam jasny rudy dzięki temu rozjaśniaczowi bez nadmiernego zniszczenia, owszem są suche i końce zniszczone ale tylko miejscami nie na całych włosach. dobra maska, i jest ok.
Efekt jest bardzo zadowalający jak na włosy farbowane 2 lata na czerń.

Używam tego produktu od:dziś

Cudny kolor

Pani w drogerii poleciła mi tę farbę kiedy poprosilam o rozjaśniacz który nie znszczy mi za bardzo włosów.
Nie zawiodłam się.
Włosy sa miękkie, lśniące a kolor wspaniały! Teraz mam cudny złocisty blond
Gorąco polecam ten rozjaśniacz, naprawde jest świetny

Używam tego produktu od tydziń temu