KWC LogobyWIZAŻ logo
Uroda

Avon Naturals, Energising Peach & Almond Milk Night CreamOdżywczy krem na noc `Brzoskwinia i mleczko migdałowe`

3,4 na 524 opinie

Kupi ponownie: 38% osób
    82lena
    15 czerwca 2012 o 9:55
    1 / 5
    ladnie pachnie - to wszystko!
    Do twarzy? to jakaś pomyłka! po kilku uzyciach przeniosłam się piętro niżej - do twarzy za tłusty dla mnie, do ciała - bardzo ok nawet!!! ładnie pachnie i niedrogi ale oceniając jako krem do twarzy to tragedia!!!! dla cery suchej to może ujdzie? Używam tego produktu od: kilka lat temu Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie
    Recenzent/ka:
    Używa produktu od:rok lub dłużej

MnemeE
    25 kwietnia 2012 o 18:27
    1 / 5
    Kiepski krem, cudny zapach.
    Zaznaczę na początek że mam wrażliwą cerę i AZS. Potrzebowałam coś co lekko nawilży moją buzie i ją lekko odżywi. Niestety ten krem nie sprostał moim (nie wielkim) wymaganiom: tuż po nałożeniu moja twarz zaczęła płonąć! Tak mi się zrobiło gorąco w twarz że musiałam zaraz go zmyć. Stwierdziłam że może spróbuję innym razem, próbowałam kilka razy: na noc, na dzień, po użyciu toniku, bez użycia toniku, ale niestety zawsze mnie choć trochę uczulił, albo moja twarz "płonęła", albo tylko się czerwieniła ale zawsze coś było nie tak. Obecnie używam kremu od czasu do czasu jako kremu do rąk, i mimo iż na dłoniach reakcji alergicznej nie zauważyłam, nie nawilżył ani nie odżywił skóry dłoni na zadowalającym poziomie. Jedyny jego plus to przecudowny zapach, mogła bym go wąchać, i wąchać, i wąchać... Mleczko migdałowe i brzoskwinia... Kto nie powącha, ten nie zrozumie :D Ale ogólnie niestety nie polecam. Używam tego produktu od: kilka tygodni Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Czekoladkaa7
    29 lutego 2012 o 19:57
    4 / 5
    Dość dobry
    Używałam go latem i jestem zadowolonaa.. Jest w formie lekkiego kremu. Lekka konsystencji sprawia, że krem jest wydajny. Stosowałam go ok.3-4 miesięcy! ;) Plusy: + fajnie odżywiał + nawilżał + cudownie pachnie + atrakcyjna cena (ok.15 zł, a w promocji ok. 9) + wydajny Minusów raczej nie ma.. ;) Używam tego produktu od: jak wyżej Ilość zużytych opakowań: jedno

najomi
    11 listopada 2011 o 18:54
    kiepski!
    Kupiłam skuszona cudownym zapachem, opisywanymi zaletami o raz niską ceną. Niestety zawiodłam sie strasznie! Zapach jest cudowny, ale to tyle pozytywów tego kremu. Ani nie odżywia, ani nie nawilza, zero efektu. NIE POLECAM! Używam tego produktu od: pół roku Ilość zużytych opakowań: niecale 1

arasoing90
    11 listopada 2011 o 18:45
    3 / 5
    Uroczy zapach
    Zapach tego kremu jest wręcz boski:) Nie jest chemiczny, za co daję ogromny plus. Jeśli chodzi o właściwości odżywcze, to nie są one zbyt wielkie. Co prawda trochę nawilża, ale nie jest to coś nadzwyczajnego. Pozostawia na skórze delikatny film, który sprawia, że cera wydaje się aksamitna w dotyku. Jest wydajny i tani. Używam tego produktu od: używałam jakiś czas temu Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania