KWC LogobyWIZAŻ logo
Uroda

Eau Thermale Avene Cleanance, Gel nettoyant (Żel oczyszczający nie zawierający mydła) (stara wersja)

4,3 na 5311 opinii

Średnia ocena:
4,3 na 5
Kupi ponownie: 71% osób
  • 11 maja 2011 o 21:35
    Bradzo dobry żel do mycia twarzy
    Używa od:rok lub dłużej
    To już moje drugie opakowanie i jestem bardzo zadowolony szczególnie latem, bo jest to dla mnie idelany żel do mycia twarzy latem. Mam cere tradzikową/tłustą choć w ciągu kilku ostatnich miesięcy po stosowaniu doustnej izotretynoiny zmieniła mi się w kierunku suchej/mieszanej. Ale do rzeczy... Żel bardzo dobrze oczyszcza skóre, nie powoduje jej zapychania. Może troszkę wysuszać cere, ale jak już, to jest to mało uciążliwe, a skóra nie jest mocno sciągnieta. Cos za coś ;) Skład w miare przyjemny, piękny zapach i meeega wydajny. Opakowanie 200 ml starcza na bardzo długo, dlatego wart jest swojej ceny, choć umówmy sie nie jest ona jakaś wygórowana. Dwa dnia temu kupiłem ten żel na promocji 200 ml + 50 ml gratis czyli 250 ml za jedyne 32 złote :)) Plusy; -dobrze oczyszcza cere, nie podrażniając jej -bardzo wydajny, -nie pozostawia na skórze "tłustego" filmu -ładnie pachnie -praktyczne opakowanie Minusy; -Może trochę wysuszać, dlatego polceam do cer tłustych i mieszanych zgodnie z zaleceniem producenta.
  • 1 stycznia 2009 o 23:39
    cudowny
    Używa od:nie określono
    Ja nie wiem dlaczego odkryłam to KWC tak późno - wizażanki kosmetykoholiczki od dawna zachwalały w wątkach ten produkt, a ja wciąż byłam nieczuła. Aż w końcu podczas jesiennych zakupów w aptece internetowej skusiłam się na ten żel. I teraz pluję sobie w brodę, że wcześniej się na niego nie skusiłam! Zdecydowanie jeden z faworytów w dziedzinie żeli do mycia twarzy! Doskonale myje i oczyszcza twarz nie tylko z zanieczyszczeń i resztek makijażu, ale również z samego makijażu! Z powodzeniem można nim zmyć nawet mocny makijaż, zmywa nawet tusz do rzęs :) Przy okazji odświeża cerę i jest to odczuwane oczyszczenie. Zauważyłam także, że regularnie stosowany działa antybakteryjnie i zaskórniki wyskakują rzadziej. Żel przyjemnie pachnie, ma fajne opakowanie i całkiem wygodny dozownik, który idealnie dozuje potrzebną porcję do umycia - a wystarczy naprawdę odrobina, aby umyć twarz. Żel jest bardzo wydajny, przy regularnym stosowaniu wystarcza na kilka miesięcy! Ja swój mam od 3 miesięcy i zostało jeszcze ok. 1/3 butli ;) Używam tego produktu od:3 miesiące Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1
  • 4 stycznia 2012 o 16:49
    nie spodziewałam się, że będzie taki dobry ;)
    Używa od:nie określono
    Długo przymierzałam się do kupienia tego produktu, bo do najtańszych on nie należy, a przeznaczony jest do cery tłustej, której nie posiadam. Trafiłam jednak kiedyś na promocję i wkońcu Avene trafił do mojego koszyka. Zupełnie niepotrzebnie obawiałam się, że żel będzie wysuszał i ściagał skóre, tak jak było to w moim przypadku z Vichy Normaderm. Avene jest wyjątkowo łagodny, nie szczypie, nie podrażnia mojej naczynkowej cery. Bardzo dobrze oczyszcza z resztek makijażu (używam tylko wieczorem), ma przyjemny zapach. Nie zawiera mydła i posiada wodę termalną z Avene. Bardzo podoba mi się opakowanie a właściwie dozownik - idealne w podróży. Minusem może być cena jednak rekompensuje ją wydajność - wystarczy mała kropelka by umyć całą twarz. Żel dobrze się pieni. Mimo, że to produkt do cer tłustych polecam również mieszanym. Krzywdy zrobić nie powinien ;) Jeszcze nie wiem czy to mój KWC, ale póki co jest to najlepszy żel jaki kiedykolwiek używałam :D Używam tego produktu od: miesiąca Ilość zużytych opakowań: pierwsze
  • 28 stycznia 2016 o 10:43
    bardzo skuteczny
    Używa od:rok lub dłużej
    Może na wstępie zacznę od mojej cery.Po zakończonej kuracji izotekiem.Z rozszerzonnymi porami/bliznami ogólnie ślady po przejściu trądziku.Bez krostek ropowiczych.Lubie ten żel chyba najbardziej z dotychczas testowanych za delikatność i skuteczność.Żel dobrze czyści delikatną skóre,nie przesusza i nie jest ona zaczerwieniona po umyciu.Lubie rano nim ususwac resztki kremow po nocy.Wieczorem doczyszcza cere po demakijazu plynem micelarnym. Używam tego produktu od: kilku lat na zmiane z innymi dermokosmetykami Ilość zużytych opakowań: 3-4 pełnowymiarowe
    0 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 7 listopada 2015 o 23:08
    Bardzo dobrze oczyszcza, ale wysusza
    Kupi ponownie:Nie
    Używa od:miesiąc
    Główne zadanie produktu czyli oczyszczanie i zwężanie porów po użyciu tego żelu jest zrealizowane. Niestety mimo iż nie zawiera mydła bardzo ściąga i wysusza nawet tłustą cerę. Nie powiedziałabym że to żel za takie pieniądze Używam tego produktu od: miesiąca Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe
    0 osób  uznało tę opinię za pomocną