KWC LogobyWIZAŻ logo

Średnia ocena:
2,9 na 5
Kupi ponownie: 36% osób
  • 30 kwietnia 2011 o 17:01
    Narazie trudno podsumować :)
    Kupi ponownie:Nie wiem
    Używa od:rok lub dłużej
    Hym... No więc jako studentka farmacji, poznałam różne substancje działające na cerę od strony bardziej "laboratoryjnej" i wiem, że kwasy wysuszają skórę (zresztą każdy to wie :P). To, że przy stosowaniu kremu pojawiają się wypryski to uważam to za normalne, ponieważ krem ma oczyszczać, a więc żeby to zrobić musi wszystkie zanieczyszczenia wyrzucić z naszych buziek :) Dlatego pojawia się więcej krostek. Jeśli u kogoś pojawiają się zaczerwienienia to też jest to normalne, ponieważ krem zawiera kwas salicylowy i prawdopodobnie nakłada go troszkę za dużo. Przyznam się szczerze, że wczoraj popełniłam ten błąd i dzisiaj mam zaczerwienioną skórę. Kremy na bazie kwasów początkowo wysuszają i pogarszają stan skóry, ale trzeba uzbroić się w cierpliwość. Najgorsze to przerwać kuracje :) Można ratować się silnie nawilżającymi kremami na dzień i nawilżającymi bazami lub fluidami :) Przy ostrych zaczerwienieniach i przy pieczeniu skóry można krem nakładać co 2 lub 3 dzień do momentu kiedy skóra się nie oswoi z kosmetykiem. Proponuje np. po 2 miesiącach stosowania zrobić sobie 2 tygodni odpoczynku od tego kremu żeby skóra odetchneła i żeby tak szybko nie przyzwyczaiła się do kremu :) Poza tym na drobne zmiany trądzikowe polecam np. ziele bratka. Uprzedzam, że początkowo nie jest za fajnie, ale po pewnym czasie daje naprawdę dobre rezultaty. W smaku jest okropny, ale mało odpornych na smaki pocieszam, że ziele bratka występuje również w postaci kapsułek :) Używam tego produktu od: 3 dni Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego
    3 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 15 marca 2011 o 19:20
    fatalny
    Używa od:nie określono
    Zerowa skutecznosc za niemale pieniadze. Draznilo mnie w nim doslownie wszystko- od konsystencji po zapach. Nie byl ani specjalnie wydajny, skutecznosc okreslam jako zerową, do tego twarz po jego nalozeniu byla jakas tępa :| Jakby unieruchomiona. Okazalo sie, ze po prostu kremik ten mocno pzresusza twarz, co jest dla mnie jakims totalnym nieporozumieniem, zeby nie rzec absurdem- szczegolnie, ze krem zaleca sie stosowac na noc!!! W nocy skóra ma wypoczywac- nawet zostac troszke natluszczona aby mogla sie zregenerowac- a nie poprzez wysuszenie zostac zmuszona do produkcji dodatkowych ilosci sebum, by nie zeschnac na wior. Katastrofa- 1 gwiazka przyznana tylko za latwy dostep- mozna kupic ten krem w kazdej aptece; nic dziwnego- na pewno zalega im na magazynach, biorac pod uwage jego- pozal sie boze- "działanie" ... Używam tego produktu od: ***- Ilość zużytych opakowań: 1 i na tym koniec
    2 osób  uznało tę opinię za pomocną
    claires
    3 / 5
    27 stycznia 2012 o 18:10
    dobry
    Używa od:rok lub dłużej
    W porównaniu z wersją na dzień muszę przyznać, że są rezultaty (niewielkie). Zmniejsza pory - fakt, delikatnie nawilża, ale to zasługa sporej ilości zawartego olejku. Zwalcza niedoskonałości, ale w moim przypadku te najmniejsze. Duży minus za konsystencję, trzeba wstrząsnąć tubką bo w przeciwnym razie najpierw wypływa niewielka ilość olejku, następnie krem. Cena dość wygórowana jak na efekty. Używam tego produktu od: 3 miesięcy Ilość zużytych opakowań: 1 całe
    1 osób  uznało tę opinię za pomocną
    Alysiaa
    1 / 5
    26 września 2015 o 19:55
    Nikomu nie polecam
    Używa od:nie określono
    Krem zakupiłam z całym zestawem do pielęgnacji cery trądzikowej i żaden z produktów nie spełniał moich oczekiwań. Normaderm pozostawiał na skórze matowy film, bardzo wyczuwalny, kiedy dotykałam skórę, a tego nie znoszę. Sprawiał wrażenie bardzo sztucznego składem, nawet taki też miał zapach. Po kilku minutach można było zauważyć, że z moich porów wycieka sebum, a nie spowodował tego u mnie nigdy żaden krem. Efektu zmniejszenia czy złagodzenia zmian trądzikowych nie zauważyłam wcale. Zużyłam go do końca, ale tylko dlatego, że nie lubię wyrzucać kosmetyków. Używam tego produktu od: Dwóch miesięcy Ilość zużytych opakowań: Jedno opakowanie
    1 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 20 lipca 2015 o 13:42
    Nic nie pomógł.
    Używa od:miesiąc
    Miło się aplikuje i skóra bezpośrednio po nałożeniu jest gładka i przyjemna. Niestety nie zmniejsza ani nie zapobiega trądzikowi / niedoskonałościom. Pod koniec opakowania zrobił się rzadki i cieknący. Używam tego produktu od: używałam przez prawie dwa miesiące Ilość zużytych opakowań: 1 całe
    0 osób  uznało tę opinię za pomocną