KWC LogobyWIZAŻ logo
Uroda

Joanna Z Apteczki Babuni, Kompres nawilżająco - regenerujący z miodu i proteiny mleczne

3,8 na 5111 opinii

Średnia ocena:
3,8 na 5
Kupi ponownie: 64% osób
  • 5 maja 2013 o 14:24
    Cud, miód, orzeszki i czekolada
    Używa od:nie określono
    Kupiłam ten kompres jeszcze zanim zostałam włosomaniaczką i zaczęłam zwracać uwagę na składy. Moja siostra, która miała już wiedzę z tym temacie, powiedziała, że skład jest niezły i mogę go wypróbować. Jestem jej za to bardzo wdzięczna. Jego skład wygląda na w miarę przemyślany, bez niepotrzebnych obciążaczy. Mamy - cetaryl alcohol - popularny nawilżacz, - quaternium-91 - kondycjoner, - dimethicone - silikon zmywalny łagodnymi detergentami, - glicerynę - nawilża, - paraffinum liquidum - olej parafinowy zapobiegający utracie wody, substancja antystatyczna i odżywcza, - mel extract - ekstrakt z miodu, nawilżający - hydrolyzed milk protein - hydrolizat protein z mleka, regenrujące - propylene glycol - glikol propylenowy, utrzymujący wilgoć - pantenol o działaniu nawilżającym, łagodzącym i wzmacniającym, - triethanolimine - regulator pH, a dalej to już zapachy, a na samym końcu konserwanty Białe opakowania serii "Z apteczki babuni" nie są zbyt ładne, tamta wersja bardziej mi się podobała, ale to drobiazg. Za to jest wygodne, pozwala na wydobycie kosmetyku do końca. Jest wydajny, ale jego konsystencja średnio mi odpowiada. Jest rzadka i przelewa się przez palce. Kompres pięknie pachnie. Po umyciu głowy nałożyłam kompres na włosy, owinęłam włosy ręcznikiem. Po pół godzinie zmyłam kompres chłodną wodą. Efekt ? Cudowny. Włosy były miękkie jak jedwab, gładziutkie, lśniące, lejące, nawilżone, napojone, wypielęgnowane, wyglądały niesamowicie zdrowo i mogłabym tak w nieskończoność. Bardzo łatwo się rozczesywały i układały. Mam dużo włosów, w dodatku niepodatnych na układanie, a po tym kompresie naprawdę szybko je wyprostowałam. Nie były ani trochę obciążone. Używałam kompresu raz na tydzień i tak stopniowo kondycja moich włosów się poprawiała. On naprawdę nawilża, regeneruje i odpowiada moim wymagającym włosom. Polecam z czystym sumieniem. Używam tego produktu od: Używałam przez 2 miesiące Ilość zużytych opakowań: Jedno
    3 osób  uznało tę opinię za pomocną
    Narek
    4 / 5
    28 czerwca 2010 o 11:58
    Lubimy się :)
    Używa od:nie określono
    To moja pierwsza(ale nie ostatnia :) ) maska Joanny i jestem z niej naprawdę bardzo zadowolona :) + wygodne opakowanie, widać, ile maski nam zostało + cudowny, mleczny, słodki zapach(dosyć intensywny, więc jeżeli ktoś nie jest fanem tego typu zapachów, to radzę uważać ;) ), niestety nie utrzymuje się długo na włosach + mega gęsta konsystencja- maska nie spływa z włosów, czuć jej "bogactwo" + wydajność- od kilku miesięcy zużywam jeden słoiczek i zostało mi jeszcze jakaś 1/6 całości(nakładam ten kompres raz w tygodniu na 30 minut w cieple) + działanie- maska cudownie nawilża i odżywia włosy. Nie obciąża, łatwo się spłukuje, ułatwia rozczesywanie, czyli robi to, co kompres do suchych i zniszczonych włosów robić powinien ;) + cena- ja kupiłam swoją maskę za ciut powyżej 6 zł Nie zauważyłam żadnych minusów :) Naprawdę bardzo udany produkt Joanny, który zapewne jeszcze kupię, jak wypróbuję inne kosmetyki dostępne na rynku ;) Używam tego produktu od: kilku miesięcy Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno
    1 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 19 lutego 2011 o 12:10
    Jak dla mnie - cudeńko
    Używa od:nie określono
    Po żadnym innym produkcie nie miałam tak nawilżonych, miękkich, lśniących, gładkich, sypkich i łatwych do rozczesania włosów. Śliczny zapach - przyjemność używania. Ja myję włosy, czekam chwilę aż trochę wyschną, nakładam dość sporo kompresu(właściwie to bardziej odżywka) na włosy, zakładam ręcznik i czekam ok.20-30 minut. Wtedy kosmetyk daje najlepsze efekty, chociaż trzymany na włosach 5 minut też się sprawdza. Z mojego naturalnego sianka ten produkt czyni włosy z reklam kosmetyków do włosów. Efekt utrzymuje się do następnego mycia, co dla mnie jest ok, ponieważ myję i odżywiam włosy codziennie . Wydajność przeciętna, działanie wspaniałe. Używam tego produktu od: Trzy tygodnie .Ilość zużytych opakowań: Ponad połowa pierwszego. EDIT. Przy drugim opakowaniu efekty nie są już takie wspaniałe. Włosy się do niego przyzwyczaiły czy co? Teraz lepiej działa na nie odżywka miodowa z ziai.
    1 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 25 listopada 2016 o 22:41
    Słój porzadnego wygładzacza
    Kupi ponownie:Nie
    Używa od:rok lub dłużej
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Działanie: Przyjemna maska. Używałam jej głównie po myciu. Z tą regeneracją nie jest może tak różowo, jak twierdzi producent, ale na pewno dobrze wygładza włosy i sprawia, że są miłe w dotyku i mięciutkie jak kaczuszka. , Nadaje połysk i ułatwia rozczesywanie. Nieco wzmaga zbijanie się w strączki, ale za to włosy są po jej użyciu prostsze i mniej się plączą. Stosowana przed myciem, niestety nie dociąża zbyt dobrze, dlatego mimo drobnego ubytku w objętości fryzury, i tak pozostanę przy nakładaniu po. Na plus: -wygładza, nabłyszcza, zmiękcza -ułatwia rozczesywanie, włosy mniej się plączą -tania -wygodne i trwałe opakowanie Na minus: -niespecjalnie regeneruje -ma zbyt słodki i intensywny zapach -wzmaga zbijanie się w strączki i ,,zjada” trochę objętości -niezbyt wydajna (rzadka, lubi spływać) Z pewnością nie polecam posiadaczkom włosów skłonnych do obciążenia. Dla puszących się sucharków jest znacznie bardziej łaskawa.
    Szczegóły:
    0 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 26 stycznia 2015 o 18:26
    Świetny!
    Używa od:rok lub dłużej
    Ponieważ lubię kosmetyki do włosów Joanny i ich maseczkę jajeczną postanowiłam wypróbować na swoich suchych i szorstkich włosach ten kompres. Używałam go raz w tygodniu trzymając przez co najmniej 60 minut na włosach. Dodatkowo pod czepkiem i wełnianą czapeczką :) Już po pierwszym użyciu moje włosy przestały być widocznie przesuszone, a po kilku użyciach nabrały delikatności w dotyku i blasku (co również zauważyło wiele bliskich mi osób :)). Moich włosów nie obciążał ani nie przetłuszczał. Dodatkowym atutem jest niska cena - zapłaciłam niecałe 7 zł i piękny miodowo-mleczny zapach który uprzyjemnia stosowanie. Ma średnio gęstą konsystencję i praktyczne opakowanie, z którego możemy wydobyć kosmetyk do końca. Kompres przypadł do gustu moim włosom, kończę pierwsze opakowanie i na pewno zakupię drugie. Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze
    0 osób  uznało tę opinię za pomocną