Cece of Sweden, Med, Prevent Hair Loss Lotion (Lotion zapobiegający wypadaniu włosów do stosowania na skórę głowy)

Lotion przeciwdziała wypadaniu włosów wywołanemu zarówno na skutek starzenia się włosa, jak i uszkodzeń mechanicznych, spowodowanych zabiegami chemicznymi czy stosowaniem suszarek i prostownic. Dzięki proteinie białego łubinu przywraca zniszczonym włosom witalność i blask oraz stymuluje porost nowych. Kompleks witamin chroni przed starzeniem i zwiotczeniem skórę głowy.

serum
przeciw wypadaniu włosów
bez silikonów
z pipetką

Dobra wcierka

Włosy nadmiernie mi zaczęły wypadać, wszędzie w domu było ich pełno. Dlatego postanowiłam kupić tą wcierkę z Cece med. Słyszałam o niej same dobre opinie. Uważam że opakowanie tego produktu jest fajne i zgrabne. Produkt posiada dziubek dzięki któremu można łatwo rozprowadzać bezpośrednio po skórze głowy. Mimo płynnej konsystencji produkt nie wypływa z opakowania po bezpośrednim przechyleniu, i nie rozlewa się po skórze głowy. Żeby zaaplikować trzeba lekko przycisnąć i można spokojnie bez pośpiechu wetrzeć w skórę głowy. Uważam że to jest na plus tej wcierki, ponieważ używałam już kilku z takim aplikatorem. Nie dość że po przechyleniu produkt wypływał z butelki w dużych ilościach to jeszcze momentalnie spływał ze skóry głowy i trzeba było szybko wcierać w głowe żeby produkt się nie zmarnował. Tak jak włosy mi wypadały to po zastosowaniu tej kuracji to zauważyłam że tych włosów wypada troszkę mniej z głowy z dnia na dzień . Włosy zaczęły nawet odrastać pomału już widać pierwsze baby hair i stały się trochę tak jakby mocniejsze. Wcierka nie ma zapachu i nie zostawia tłustych śladów na włosach, dzięki temu po zastosowaniu można spokojnie wyjść z domu nie martwiąc się o przetłuszczone włosy. Wcierka jest bez zpachu.

Pozytywne zaskoczenie

Lotion kupiłam po lecie, gdy moje włosy zaczęły mi nadmiernie wypadać. Kupiłam "w ciemno", akurat był w promocji więc się skusiłam. Ma wodnistą konsystencję i nie ma wyczuwalnego zapachu. Nie szczypie i nie podrażnia skóry, jedynie lekko ją wysusza. Po myciu włosów zawsze wcieram ten lotion i robię masaż skóry głowy. Włosy prawie mi nie wypadają, kilka dziennie, a była cała garść. Są mocne, zagęszczone, szybciej rosną, pogrubione.

Przeciętny

Podobnie jak szampon z tej samej serii - przeciętny lotion. Nie zauważyłam obiecywanych efektów. Nakłada się go niewygodnie. Cóż, produkt nie warty swojej ceny. Może trochę pomógł znormalizować skórę głowy.

jestem na nie

Niestety ale nie polecam. Miałam bardzo duży problem z wypadaniem włosów i próbowałam wielu kosmetyków i lekarstw dlatego też postanowiłam przetestować ten produkt z wielką nadzieją że pomoże. Po pierwszym zastosowaniu było okey ale z każdym kolejnym nie dość że poprawy nie było to jeszcze dostałam jakichś dziwnych guzków na skroniach i blisko czoła. Odstawiłam produkt i stosując inny preparat guzki zniknęły. Spróbowałam wrócić do niego jeszcze dwa razy ale za każdym kończyło się to bolesnymi guzkami w głowie. Nie polecam. Na mnie źle zadziałał

serum przeciw wypadaniu włosów

Używałam go przez miesiąc i jestem zadowolona. Włosy przestały nadmiernie wypadać,nie zapychają już odpływu brodzika. Włosy stały się gęstsze,mocniejsze i wyraźniej zdrowsze. Piękny zapach uprzyjemnia stosowanie tego serum,a przede wszystkim cena... cena jest przystępna a nie z kosmosu jak większość preparatów tego typu.

U mnie się nie sprawdził

Nie wiem, jaki był powód nagłego wzrostu wypadania włosów (chyba mieszanka hormony + stres + zła dieta) - na pewno nie typ włosów przetłuszczających się.
Próbowałam serii do wypadających od Farmony i Jantar - u mnie zupełnie się nie sprawdziły a efekt wręcz koszmarny i włosy przesuszone.
Seria CeCe: szampon + odżywka - najlepszy efekt i jestem bardzo zadowolona.
Lotion kupiłam później ale niechętnie go używam. U mnie po prostu się nie sprawdził. Włosy mam po nim przyklapnięte. Ładnego zapachu w ogóle nie czuję. Używać go nie lubię. Efekt baby hair nie zmienił się od czasu, gdy używam szamponu+odżywki z tej serii.

Działa!

SIęgnęłam po niego w momencie kiedy włosy już naprawdę mocno mi się sypały. Był to okres kiedy byłam przemęczona, mocno zestresowana, wiecznie niedospana i na długiej diecie, więc w odpowiedzi na te wszystkie czynniki włosy wypadały i na potęgę...
Kto tego nigdy nie przeżył ten nie wie jakie frustrujące jest to, że codziennie podczas czesania znajdujemy ogromne ilości swoich własnych włosów na szczotce, podłodze w łazience, na swoich ubraniach...
Po lotion ten sięgnęłam w wyniku dobrych opinii z którymi już kilka razy się zetknęłam.
Jest wydajny i bardzo wygodny w stosowaniu-specjalna buteleczka ułatwia stosowanie produktu prosto na skalp i wmasowanie go. Preparat nie skraca czasu świeżości włosów, tak jak niektóre wcierki. Włosy od nasady od nieo nie ciemnieją, nie powoduje łupieżu i nie podrażnia skóry głowy. Po 3 miesiącach zauważyłam, że zahamował wypadnie włosów i pojawiło się u mnie dużo baby hair.
Polecam!

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

Dobry do masażu skóry głowy

Był to jeden z elementów kuracji przeciw wypadaniu włosów. Opakowanie bardzo praktyczne i wygodne w użyciu. Masaż skóry głowy, który wykonywałam po nałożeniu był bardzo miły i relaksujący, fajnie pobudzał krążenie. Lotion nie skleja, ani nie obciąża włosów, ale nie zauważyłam jakiejś wyraźniej poprawy w ich formie.

Skuteczny i przepięknie pachnący ;)

Używałam go wraz z odżywką z tej serii i efekt widoczny był po ok. dwóch tygodniach. W składzie ma nie tylko substancje zapobiegające wypadaniu, ale też wzmacniające cebulki. Byłam bardzo zadowolona z jego skuteczności, a dodatkowym atutem jest uroczy zapach, który zostaje na włosach na długo.
Cena może nieco odstraszać jednak lotion jest bardzo wydajny, na co wpływa też pewnie ułatwiona aplikacja (dozowniczek). Zdecydowanie warty wypróbowania :)

Jestem na tak

Zacznijmy od opakowania.
Buteleczka bardzo wygodna, no i do tego aplikator, przedłużany, zakończony dzióbkiem. Dzięki temu aplikacja jest łatwa i mamy pewność, że produkt łatwo dotrze w miejsce w które chcemy.
Wystarczy rozdzielić sobie pasma włosów tak, aby odsłaniały skórę głowy i po kolei zaaplikować produkt i wykonać masaż, aby wcierka lepiej się wchłonęła.
Konsystencja produktu jest wodnista, natomiast nie spływa z głowy, a szybko się wchłania. Raczej nie przetłuszcza włosów, natomiast ja stosuję na noc, a rano myję głowę.
Jeśli chodzi o najważniejszy efekt, czyli zahamowanie wypadania włosów, uważam, że działa. Co prawda ja używam całą serię CeCe Loss Hair, ale rzeczywiście efekt jest widoczny.
Włosy, po regularnym miesięcznym stosowaniu, zaczęły wypadać z mniejszą intensywnością, a po kilku miesiącach zauważyłam również , że rosną mi baby hair.
Produkt bardzo fajny, można spotkać również na promocjach i wtedy najbardziej się opłaca go nabyć.

Całkiem miłe zaskoczenie

Jakoś nie bardzo wierzę w działanie tego typu kosmetyków, ale kupiłam w okresie, kiedy włosy wypadały mi garściami - myślałam sobie "raczej nie zaszkodzi, choćby miał pomóc choć odrobinę, to warto spróbować"

:) + bardzo wygodny aplikator! dociera dokładnie do skóry głowy, pomiędzy włosami, nic nie spływa po włosach i nic się nie marnuje
:) + szybko się wchłania (bądź: wysycha) - nie spływa na twarz ani na kark, nawet jak zaaplikujemy go całkiem sporo
:) + ładny zapach - dla mnie kojarzył się raczej ze świeżym zapachem
:) + wydajny. Płynna konsytencja powoduje, że nie trzeba go aplikować wiele, więc starcza na długo
:) + zahamował wypadnie włosów - choć zawsze ciężko mi w takim przypadku stwierdzić, czy to zasługa produktu, czy może zakończył się stresogenny okres powodujący wypadanie
:) + nie obiąza włosów i nie skleja - jest zupełnie neutralny na włosy na długości
:) + nie podrażnia ani nie powoduje łupieżu - niektóre wcierki mogą bardzo podrażniać wrażliwą skórę na głowie

:( - nie zauważyłam wysypu baby hair

Nie jestem zwolenniczką wcierek, zawsze mam wrażenie, że będą wzmagały przetłuszczanie i stosuję je tylko na kilka godzin przed myciem, ewentualnie na całą noc przed myciem. Ta wcierka jednak w jakiś sposób mnie urzekła. Chyba jeszcze do niej wrócę.

Ilość zużytych opakowań: 1 op.

zahamował wypadanie.

W słabym okresie dla mojego ciała, moje włosy zaczęły wypadać garściami. Próbowałam kilku specyfików, ale ostatecznie skupiłam sie na regularnym stosowaniu tego lotnionu i faktycznie zahamował wypadanie.
Niestety nie zauważyłam wysypu babyhari, ale być moze gdybym zastosowała go w lepszym dla mojego organizmu okresie, uzyskałabym ten efekt. Na pewno to jeszcze sprawdzę :)

Ilość zużytych opakowań: 1 butelka