KWC LogobyWIZAŻ logo
Uroda

Pantene Pro-V Nature Fusion, Szampon (stara wersja)

3,1 na 558 opinii

Średnia ocena:
3,1 na 5
Kupi ponownie: 36% osób
  • 22 sierpnia 2010 o 13:26
    E tam, szkoda na niego czasu!
    Używa od:miesiąc
    Już teraz wiem dlaczego siostra zdecydowała się oddać mi ten szampon za darmo, zaledwie po kilku użyciach... I to całą butlę o pojemności 400ml! Produkt z kategorii: FATAL BRUTAL! Męczę go i męczę i jak na złość końca nie widać... A wyrzucać opakowania nie będę. Właściwie to nie pomógł moim włosom ani im też nie zaszkodził (w sensie: nie wysuszył bardziej niż są obecnie). Wielkim minusem był dla mnie brak wystarczającego nawilżenia i wygładzenia moich puszących się włosów... w efekcie znowu na głowie miałam jedno wielkie tradycyjne siano :( Poza tym włosy były jakieś takie "dziwne": brzydkie, nie chciały się ładnie układać, nie lśniły wcale, odstawały na wszystkie możliwe strony. Na następny dzień stawały się takie przyklapnięte i smętne. Totalnie bez życia! Gdzie podziały się te elastyczne, radosne, sypkie i błyszczące?! Dlatego też stosuję tylko wtedy gdy nie muszę nigdzie wychodzić z domu ;) Także pomimo, że odżywka przypadła mi do gustu (stosowałam ją z kilkoma INNYMI szamponami) to ten kosmetyk nie spisał się wcale i chociaż uwielbiam kosmetyki z linii pantene, to jego nie polecam. Nie kupię ponownie. Dla moich osłabionych różnymi wydarzeniami włosów (dlatego wybrałam dla cienkich i delikatnych) całkowicie nieodpowiedni. Daje 2 gwiazki, za wyjątkową wręcz wydajność, przyjemny zapach i ciekawy "jajeczno-półprzeźroczysty" kolor. ...No i to, że mimo wszystko nie spowodował wysuszenia włosów, nie podrażnił i nie osłabił... Używam tego produktu od: kilku tygodni Ilość zużytych opakowań: około połowy z podarowanej 400ml butli
  • 27 grudnia 2011 o 14:03
    Całkiem w porządku
    Kupi ponownie:Nie wiem
    Używa od:kilka miesięcy
    Szampon jak szampon ;) Włosy są po nim fajne. Jedwabiste, miękkie. Nie uczula, nic nie swędzi. Cena w porządku. Przez jakieś 48 godzin włosy są świeże o ile ktoś nie ma mocnej tendencji do przetłuszczania się. No i ogólnie ja polecam zmieniać szampony- nie używać dwa razy pod rząd tego samego, bo włosy się przyzwyczajają i szybciej tłuszczą Używam tego produktu od: miesiąca Ilość zużytych opakowań: jedno 250 ml
  • 1 stycznia 2012 o 16:59
    Fajny! :)
    Kupi ponownie:Tak
    Używa od:nie określono
    Najlepsze są dla mnie szampony pantene. Nature Fusion dobrze myje, nadaje ładny wygląd włosom, jest delikatny, ładnie pachnie, mógłby być troszke tańszy. Raczej nie wygładza włosów, szkoda. Ogólnie polecam.
    Zuzia G
    1 / 5
    24 lutego 2013 o 21:29
    fatalny
    Używa od:nie określono
    Włosy po umyciu są nawet miękkie, co przez pierwsze dwie godziny zdaje się przemawiać na korzyść szamponu. Szybko jednak trzeba zmienić zdanie. Nigdy wcześniej nie miałam tak obciążonych włosów!!! Zwykle myję je co drugi dzień, przy tym szamponie musiałabym robić to co kilka godzin, tak bardzo przetłuszcza. Najgorsze, że miałam wrażenie, że ten efekt obciążenia jest stały - tzn. że wcale nie mija po umyciu (nawet innym szamponem). Więc nie tylko musiałam odstawić ten kosmetyk, ale też - właśnie przez niego - zdecydowałam się na bezsilikonową kurację oczyszczającą. Nie wymieniam nawet plusów i minusów, bo w pierwszej kategorii nie miałabym nic do powiedzenia, a w drugiej - tylko jedno wielkie OSTRZEGAM! Używam tego produktu od: po kilku użyciach odstawiłam Ilość zużytych opakowań: mniej niż pół opakowania - musiałam odstawić
    0 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 18 stycznia 2013 o 18:48
    uwaga obciąża
    Używa od:nie określono
    Zakupiłam po zobaczeniu reklamy w telewizji, akurat był na promocji w Rossmanie. Kusiła nazwa „nature fusion”, w końcu rzadko mamy do czynienia z naturalnymi kosmetykami. Teraz uważam, że to tylko chwyt marketingowy, hasło, które dobrze się sprzedaje. Ludzie chcą czegoś sprawdzonego, naturalnego, jesteśmy zmęczeni samą chemią, więc słowo „nature” działa na nas jako bodziec pobudzający do zakupu. :D Już patrząc na skład wiem (wtedy nie wiedziałam), że z naturalnymi ekstraktami ma on mało wspólnego. Ładnie pachnie, intensywnie się pieni(to pewnie zasługa SLS) przez co jest niesamowicie wydajny. Dobrze zmywa nawet oleje, po wysuszeniu wyraźnie widać świeże i pełne objętości pasma. Nie podrażnia mojej wrażliwej skóry głowy, nie powoduje łupieżu. Nie plącze włosów, nie sprawia również że są miękkie czy nawilżone. Nie widzę żadnych właściwości pielęgnacyjnych po umyciu. Obciąża, jestem tego pewna. Stosując ten szampon, muszę myć włosy codziennie, bo po kilkunastu godzinach są już oklapnięte i nieświeże. Dla szamponów mam własną skalę: *za naturalny skład (nature fusion gwiazdki w tym kryterium nie dostaje) *za cenę i wydajność (tutaj gwiazdka mu się należy) *za czyste i świeże włosy przez 48godzin (obciąża, więc \\\'bye bye\\\' gwiazdko) *za tolerancję mojej wrażliwej skóry głowy (przyznajemy gwiazdkę) * za właściwości pielęgnacyjne (oj, tutaj na pewno gwiazdki nie będzie) Suma: 2gwiazdki, czyli poniżej przeciętnej.
    0 osób  uznało tę opinię za pomocną