KWC LogobyWIZAŻ logo

• 16 stycznia 2011 o 19:04
    godny polecenia
    Kupi ponownie:Tak
    Używa od:nie określono
    Naprawdę dobry krem. Odpowiednio nawilża mają tłustą cerę jednocześnie stanowi doskonałą blokadę na przykre niespodzianki. Nie twierdze, że już w ogóle się nie pojawiają. Owszem, czasami tak, ale naprawdę rzadziej niż kiedyś i są to pojedyńcze niewielkie niespodzianki. Żadnych większych wysprysków. A te, które czasem nie nawiedzą, szybciej znikaja. Poza tym krem nie jest ciężki, nie czuć go na twarzy, szybko się wchłania. matuje skórę, która po jego zastosowaniu jest miękka. A po kilku tygodniach zauważyłam, że ogólnie stan skóry się polepszył. Twarz stała się jaśniejsza, żywsza. Dlatego lubię ten krem i polecam. Używam tego produktu od: chyba czterech miesięcy Ilość zużytych opakowań: dwa
    2 osób  uznało tę opinię za pomocną
    Hadassa
    2 / 5
    22 marca 2011 o 23:56
    Rozczarowanie
    Kupi ponownie:Nie
    Używa od:nie określono
    Od dawna mialam ochote na ten krem, ale zawsze szkoda mi bylo pieniedzy. Kupilam go, poniewaz byla na niego promocja w aptece. \\nMoja cera wielkie nadzieje z tym kremem wiazala...chyba za wielkie. \\n \\nMam cere mieszana. Na ogol tlusta, ale latwo ja przesuszyc jakimis kremami czy zelami. Obfita w zaskorniki, rozszerzone pory i regularnie pojawiajace sie wypryski. \\nTen krem nie zniwelowal zadnej z wyzej wymienionych wad. \\n \\nPlusami moga byc: gladka i miekka skora zaraz po zastosowaniu , konsystencja, nie pogarsza stanu cery. \\n \\nKrem stosuje jedynie na noc, poniewaz kiedy uzywalam go tez na dzien, to troche mnie przesuszalo.
    1 osób  uznało tę opinię za pomocną
    katja2
    1 / 5
    31 marca 2011 o 15:57
    nic specjalnego
    Kupi ponownie:Nie
    Używa od:nie określono
    Kremu używałam rok temu skuszona... reklamą ;-). Wyobrażałam sobie bardzo wiele i dużo spodziewałam się po tejże marce. Oczywiście jak to zwykle bywa gdy ma się wielkie oczekiwania, to zazwyczaj czeka nas tylko zawód... Przede wszystkim krem w ogóle nie nadaje się pod makijaż! Można go zwinąć w rulon z twarzy, co chyba znaczy, ze w ogóle się nie wchłania... po za tym nic nie zmienia w wyglądzie cery, troszkę ja wygładza nie matuje w zasadzie nie robi nic. Cena? nie jest jej wart w najmniejszym stopniu! W ogóle zraziłam się do marki Vichy, miałam ich żel do twarzy z normaderm oraz krem na noc i jako ze tego ostatniego używałam może ze 4 miesiące mogę śmiało powiedzieć, ze jest absolutnie nieskuteczny! Pisze o tym z perspektywy czasu obiecałam sobie ze jak tylko będę miała okazje to obsmaruje ta markę i te ich cudowne dermokosmetyki! Używam tego produktu od: uzywałam kiedys Ilość zużytych opakowań: jedno z bólem
    1 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 13 grudnia 2014 o 23:27
    bez rewelacji
    Kupi ponownie:Nie wiem
    Używa od:miesiąc
    Kupiłam Normaderm - ponieważ zapragnęłam powrócić zmysłem powonienia do przeszłości - pomyłka: zapach produktu zmienił się wraz z opakowaniem (jak dla mnie na gorsze). Krem ma dość lekką konsystencje, jednak tak bardzo lepką, że bardzo denerwuje mnie jego kleistość i mam wrażenie nakładania maski na twarz. Poprawy niestety nie zauważyłam, krem rolował mi się niemiłosiernie - może zbyt dużo go nakładałam na raz? Niestety, zawiodłam się. Jedyne co podoba mi się w kremie to poręczne opakowanie... Zużyję go do końca, bo nie lubię wyrzucać kosmetyków, ale raczej już nie sięgnę, nie poproszę o niego w aptece. Używam tego produktu od: od miesiąca Ilość zużytych opakowań: 1 op.
    0 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 26 lipca 2014 o 19:18
    Trzeba wiedziec jak go używac
    Kupi ponownie:Tak
    Używa od:rok lub dłużej
    Na samym początku byłam bardzo rozczarowana - chciałam ten krem nawet wyrzucic bo rolował mi sie na twarzy,skóra była strasznie napięta i przesuszona ale okazało się że źle go stosowałam. A więc według mnie najlepiej jest go stosowac na dzień pod podkład - stanowi świetną bazę wygładzi i zmatowi cerę, należy stosowac go na dobrze oczyszczoną cerę i co najważniejsze nie należy go nakładac zbyt dużo (1 pompka to nawet zbyt wiele). Tak stosowany krem: +wygładzi cerę + zmatowi ją +zapobiega niedoskonałościom +jest bardzo wydajny jego jedynym minusem może byc cena P.S efekty widac tylko przy regularnym stosowaniu. Używam tego produktu od: 2 lat Ilość zużytych opakowań: 1 małe
    0 osób  uznało tę opinię za pomocną