KWC LogobyWIZAŻ logo
Uroda

Avon Solutions, Beautiful Hydration, Reviving Eye Gel (Odżywczy żel pod oczy `Blask nawilżenia`)

4,1 na 523 opinie

Kupi ponownie: 65% osób
  • 17 sierpnia 2013 o 15:34
    Kupi ponownie:Tak
    Używa od:nie określono
    Produkt ten kupiłam w zestawie za ok. 3o zł z kremem koloryzującym na dzien i kremem na noc z tej serii. Później kupiłam tylko ten żel. +żelowa konsystencja +szybko się wchłania +delikatnie rozświetla skórę pod oczami +nawilża +nie podrażnia i nie powoduje łzawienia oczu +zmniejsza opuchliznę pod oczami po nieprzespanej nocy +zmniejsza sine cienie pod oczami,z którymi zawsze miałam problem :D +jest bardzo wydajny -mały minus,to cena,normalnie kosztuje ok. 2o zł,ale można dorwac na promocji Używam tego produktu od: prawie 4 mies. Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego
  • 28 marca 2014 o 2:18
    Raczej kupiłabym ponownie
    Kupi ponownie:Tak
    Używa od:nie określono
    Omamiona promocją koncernów kosmetyczno farmaceutycznych, wynikami badań potwierdzających konieczność używania kosmetyków pod oczy, najlepiej już od wieku niemowlęcego i wizji pojawiających się już za kilka dni zmarszczek, postanowiłam kupić krem pod oczy. Zaczęłam od KWC. Przegrzebalam recenzje i zdecydowałam się kupić ten właśnie. Pozytywne opinie, wysoki stosunek ilości \'mój hit\' do ilości recenzentek oraz trwającą akurat promocja przekonały mnie do zakupu. Ciężko ocenić. To mój pierwszy preparat tego typu, prawdę mówiąc nie do końca wiem, co żel pod oczy czynić powinien. Mimo to, dzielnie stosuję rano i wieczorem. Mało tego, niezależnie od stanu rzeczywistego i jakości mojej skóry, jestem całkowicie zadowolona z tego jak wygląda moja część twarzy znajdująca się pod oczami. Proszę zatem nie brać sobie mojej recenzji za bardzo do serca, bo mam nikłe kompetencje w tej dziedzinie. Zacznijmy od tego, że przede wszystkim nie mam się do czego przyczepić. Man wrażliwa cerę, jak i oczy. Parę razy pojawiło się łzawienie, jednak bez pieczenia i które szybko ustępowało. Nie nadaje się wprawdzie do nakładania na podarzniona skórę, ale to chyba jasne. Aplikacja kremu jest wygodna, łatwo się go dozuje i rozsmarowuje. Kosmetyk ma konsystencję żelu, szybko się wchłania i nadaje pod makijaż. Nie powoduje uczucia ściągnięcia, przeciwnie- nawilża i przyjemnie chłodzi. Skóra wygląda zdrowo, ale nie zauważyłam większych, trwałych zmian. Kremik jest bardzo wydajny. Nie wiem czy kupię ponownie i kiedy, ale myślę, że tak. Po drodze chciałabym spróbować innych produktów pod oczy i zastanowić się, czy rzeczywiście warto ich używać, jeśli nie mam obecnie widocznej potrzeby. Myślę jednak, że będę do niego wracać. Używam tego produktu od: Czterech miesięcy Ilość zużytych opakowań: jedno
  • 16 lipca 2014 o 19:55
    Nie jestem zadowolona.
    Kupi ponownie:Nie
    Używa od:rok lub dłużej
    Widzę dużo pozytywnych komenatrzy, tłumacze to tym, że może mój to jakaś wadliwa seria.. Może.. Jest napisane, aby unikać okolic oczu, no i unikam,, ale pomimo bardzo pieką mnie po nim oczy. Nie zauważyłam również jakiegoś nawilżenia, jakiegokolwiek odżywienia.. NIC. tak samo jakbym go nie stosowała. Używam tego produktu od: 2-3 miesięcy Ilość zużytych opakowań: jedno, nie całe
    Nysha
    1 / 5
    5 lipca 2015 o 14:21
    Brak efektów, cena nie współgra z jakością
    Kupi ponownie:Nie
    Używa od:rok lub dłużej
    + szybko się wchłania, delikatnie nawilża - nie widzę żadnych efektów pieką mnie po nim okolice oczu (oczywiście bezpośredniego kontaktu z oczami unikam!) wygórowana cena przy praktycznym braku efektów Używam tego produktu od: 2 miesiące Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego
    0 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 23 stycznia 2015 o 19:29
    zwykły
    Kupi ponownie:Nie wiem
    Używa od:nie określono
    Ot zwykły żel cudów nie czyniący. Lekko nawilża,nie uczula i nie podrażnia ale żadnego spektakularnego działania nie ma. Nie napina ani nie zagęszcza skóry pod oczami. Dla niewymagających albo na pierwszy krem pod oczy jak najbardziej się nada. Zaawansowane :P nie będą nim zachwycone Używam tego produktu od: miesiąc Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1