KWC LogobyWIZAŻ logo
Uroda

Estee Lauder Revitalizing Supreme Global - Anti Aging Eye Balm (Odmładzający krem pod oczy)

3,2 na 520 opinii

3,2 na 5
Kupi ponownie: 30% osób
    Mijanou
    6 grudnia 2015 o 9:04
    Na szczęście nie kupiłam pełnowymiarowego
    Używa od:nie określono
    Niech będą blogosławione próbki i miniatury! Potrafią ustrzec nas przed niepotrzebnym/złym zakupem za ogromne pieniądze! Dwie takie miniatury dostałam od Mamy, której dołączono je w ramach gratisów do zakupów drogeryjnych. Ponieważ ostatnio u mnie z kasą krucho, więc zużyłam, bo co miałam zrobić? Gratisy starczyły mi na ponad 9 tygodni, więc moja opinia będzie raczej rzetelna. Nie mam wymagającej skóry, zmarszczki mimiczne własciwe wiekowi, płytkie. Sama skóra mieszana, śmigająca w kierunku suchej, ale dość zadbana i nawilżona, nieskłonna do uczuleń. Krem ma miłą konsystencję, delikatny zapach, jest łatwy w aplikacji. Wchłania się bez zarzutu, co rano jest ważne. Dobrze współpracuje z korektorami i innymi kosmetykami. To zalety. Dlaczego taka niska ocena? Bo ten krem nie robi nic, co usprawiedliwiałoby jego cenę i tutaj najnormalniej w świecie płacimy za markę. Ot, kremik. Specyfik za ułamek tej ceny robiłby to samo. Owszem, coś tam próbuje nawilżać, ale słabiutko. Po godzinie, dwóch zaczynam odczuwać dyskomfort. Szału nie ma. Nie zauważyłam też, żeby pierwsze, delikatne mimiczne linie uległy jakiemukolwiek spłyceniu. Na noc w ogóle jego działanie jest niewystarczające, potrzebuję jednak czegoś nieco bardziej treściwego. Absolutnie nie wytrzymuje porównania z kremami innych marek o zbliżonej cenie. Używam tego produktu od: ponad dwa miesiące Ilość zużytych opakowań: dwie miniatury
    2 osób  uznało tę opinię za pomocną
    sosna30
    15 czerwca 2014 o 13:08
    nie, bo zawiera świecące drobinki!
    Używa od:nie określono
    Krem ma swoje plusy: - ma fajną, mocno gęstą konsystencję, - pomimo tej konkretnej konsystencji bardzo dobrze się wchłania, - bardzo dobrze odżywia skórę wokół oczu, - świetnie nawilża, - nie podrażnia, nie powoduje szczypania, - jest wydajny, mała ilość wystarczy . Jednak poprzez swoje wady nie kupię go ponownie: - krem zawiera świecące, brokatowe mega tandetne drobinki, które są widoczne i ciężko jest je zmyć - kremik nakładam na noc i rano mam problem, żeby się pozbyć tego błysku wokół oczu - (te drobinki wyglądają jakbym przy nakładaniu brokatowych cieni te osypały się pod oczami i tak je zostawiłam....), - przez te drobinki nie używam tego kremu pod makijaż, - wydaje mi się, że efekt rozświetlenia (tandetnego zresztą) to niestety tylko zasługa drobinek, - cena nieadekwatna do jakości, strasznie drogi krem.
  • 7 grudnia 2015 o 0:04
    Nie.
    Używa od:nie określono
    Przyznam, że długo męczyłyśmy się razem z mamą, by zużyć go do końca. Jest bardzo wydajny, ma przyjemną konsystencję i niezwykle łatwo się rozprowadza. To tyle i aż tyle jego zalet.. Niestety krem nie robi zupełnie nic, co miałoby pozytywny skutek w jego działaniu. Wyraźnie czułam, że z czasem stosowania, moja skóra staje się coraz bardziej wysuszona, to dawało duży dyskomfort w ciągu dnia. Krem zawiera delikatne, złote rozświetlające drobinki, których obecności nie rozumiem, bo moja skóra pod oczami z biegiem czasu wyglądała zwyczajnie na bardziej zmęczoną. Redukcja oznak starzenia? Raczej ich podkreślenie. Nie warto porównywać jego działania z jakimkolwiek innym produktem; jego działanie jest tak kiepskie, że chcę o nim jak najszybciej zapomnieć. Używam tego produktu od: ponad pół roku. Ilość zużytych opakowań: pierwsze i ostatnie.
    a ga ta
    9 lutego 2018 o 21:08
    nie wart swojej ceny
    Używa od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Krem szybko się wchłania. I to tyle jego zalet... Działania jakiegokolwiek nie zauważyłam Płaci się chyba głównie za markę i estetyczny słoiczek. Nie wart swojej ceny. Nie zagości on ponownie w mojej toaletce.
    Szczegóły:
    Wow!
    Kupi ponownie:Tak
    Używa od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Kupiłam kosmetyki z tej serii minionego lata i wiem, że to nie był ostatni zakup! PLUSY: +Opakowanie: luksusowy, maleńki słoiczek, może nie jest tak higieniczny jak tubki czy pompki air-less, ale przy jego konsystencji słoiczek jest konieczny +Konsystencja: odżywcza, masełkowata, ale jednocześnie lekka, nie obciąża delikatnej okolicy oczu i szybko się wchłania +Zapach: delikatny, przyjemny, charakterystyczny dla całej serii RS +Wydajność: mimo niewielkiej pojemności (15 ml), krem jest bardzo wydajny, starczył mi na całe lato, stosowany raz dziennie +Skład, dobry i przyjazny nawet skórze wrażliwej i suchej DZIAŁANIE: Krem jest fantastyczny! Jego głównym działaniem jest, a jakże, rewitalizacja. Dobrze nawilża, zmiękcza skórę, niwelując szorstkość oraz łagodząc podrażnienia. Delikatnie napina, niemal całkowicie redukuje drobne linie mimiczne, pozostawiając skórę jędrną i pełną blasku. Krem posiada mikroskopijne drobinki, których może gołym okiem nie widać, ale za to doskonale odbijają światło, czynią spojrzenie świeżym i wypoczętym. Choć niemal całkowicie pozbyłam się cieni pod oczami, na większe wyjście stosowałam na niego korektor i dobrze z nim współpracował, nie było mowy o warzeniu się kosmetyku kolorowego czy o zmniejszonej trwałości. Regularnie stosowany przynosi świetne efekty: sprężysta, jędrna, maksymalnie wygładzona, rozjaśniona i pełna blasku skóra w okolicy oczu. Jego dobroczynne działanie było widoczne nawet po demakijażu, skutecznie zatrzymywał wodę z naskórku, co przekładało się na świetny stan skóry. Po prostu idealny, rzeczywiście rewitalizuje, naprawiając skórę i zdecydowanie poprawiając jej wygląd. Mimo dość wysokiej ceny, kupię go jeszcze nieraz, bo jest tego warty, zdecydowanie. Polecam serdecznie!
    Szczegóły:
    • Wydajność