L'Oreal Paris, Elseve Rapid Reviver, Total Repair 5, Skoncentrowana odżywka do włosów zniszczonych

Średnia ocena: 3.64/5

ezebra
Średnia ocena: 4.90/5

Intensywna pielęgnacja włosów wzbogacona w serum z aminokwasem i witaminą E. Lekka formuła, która odżywia i odbudowuje włosy bez ich obciążania.

do włosów suchych i zniszczonych, do włosów długich
wygładzające, regenerujące, nawilżające
w tubie
Skóra głowy
normalna

Szałowy produkt

Pięknie pachnie, oczekiwany efekt już po pierwszym użyciu. Wart swojej ceny. Ciekawy skład. Fantastyczny na moje wymagające włosy. Nie obciąża, nie przetłuszcza. Łatwy w aplikacji. Napewno kupię następną butelkę.

Lekka formuła, bogate odżywienie

Skoncentrowana odżywka do włosów zniszczonych od Elseve doskonale odżywia włosy sprawiajac, że stają się błyszczące i nawilżone. Po zastosowaniu odżywki włosy nie puszą się, łatwo się rozczesują, a dzięki lekkiej formule nie są obciążone. Ta odżywka działa ekspresowo, stosuję ją każdorazowo po myciu włosów. Zapach jest delikatny, co osobiście jest dla mnie na plus. Maleńki minus daje za wydajność. Odżywka zdecydowanie zbyt szybko się kończy, a pozostałości trudno wydobyć z opakowania.

Skoncentrowana na czym? Na niczym?

Stosowałam ją prawie dwa miesiące co jest niezłym wynikiem, przy włosach które sięgają do talii. Ma niezły zapach, więc nie da się zapomnieć, że się ja nałożyło z powodu zapachu. I tyle mamy tych plusów nic więcej dobrego nie mogę o niej powiedzieć.
Po zmyciu jej musiałam nakładać olejek albo inne serum, gdyż moje włosy stawały się po niej suche i bez życia. Niestety całkowicie nie tego efektu od niej oczekiwałam. Moje włosy bez niej sobie lepiej radzą.

Kupuję ❤

Odżywka mieści się w wyciskanej tubie w kolorach czerwieni i bieli. Jest to kosmetyk skoncentrowany, o bardzo gęstej konsystencji. Wystarczy bardzo mała ilość na aplikację. Kolor odżywki to mieszanka bieli i jasnego różu. Pachnie obłędnie. Odżywka działa błyskawicznie, wystarczy ją nałożyć i od razu spłukać. Bardzo cenię sobie takie rozwiązania w tygodniu, gdy śpieszę się do pracy i mam niewiele czasu a chcę zadbać o włosy. Jednak i tak staram się trzymać odżywkę chociaż minutkę, żeby jednak tak od razu jej nie zmywać. Nakładam ją na całą długość włosów, pomijając nasadę i skórę głowy. Włosy stają się miękkie, błyszczące i świetnie się rozczesują. Odżywka nawilża i pielęgnuje, pozostawiając piękny zapach na włosach.

Dobra odżywka

Dobra odżywka dająca szybki efekt. Po aplikacji włosy są gładkie,. Faktycznie, zgodnie z instrukcją na opakowaniu - wystarczy nałożyć i po chwili można spłukiwać. Opakowanie dość ładne, tuba ułatwia zużycie produktu do samego końca. Bardzo ładny zapach, pozostający w delikatnym stopniu na włosach. Mimo widocznego działania, moje końcówki jednak nadal przy rozczesywaniu stawiają opór...

Działa doraźnie

Fryzjerka zwróciła mi uwagę że mam bardzo suche włosy i poleciła tę odżywkę. Kupiłam jak na razie jeden raz w Rossmannie i jestem zadowolona. Opakowanie jest ładne i wygodne. Pachnie przyjemnie i długo zostaje na włosach ten zapach. Odżywka działa kiedy się jej używa, wtedy poprawia kondycję włosów. Po użyciu są miękkie w dotyku i lśniące. Jest wydajna. Jak przestaje się ją używać to włosy wracają do pierwotnej kondycji, trochę szkoda. Ale wiele kosmetyków tak działa. Chyba jednak będę szukać czegoś innego.

No zachyciła mnie!

Bardzo lubię szampony z L'oreala więc postanowiłam dokupić sobie też tą odżywkę i nie żałuję.
Bardzo ładnie pachnie i zapach ten utrzymuke się dość długo na włosach co bardzo lubię.
Włosy po jej użyciu są mięciutkie jak u cztroletniego dziecka, przelatują przez palce jak piórka.
Nie puszą się a wręcz idealnie układają i optycznie zwiększają swoją objętość.
Moja skóra głowy też bardzo lubi się z tą odżywką jest odżywiona przez co włosy automatycznie wyglądają na zdrowsze i uniesione u nasady.
Bardzo polecam ponieważ jest to uniwersalny produkt i myślę że będzie służył każdemu!

Bardzo dobra odżywka

Odżywka pięknie pachnie.wlosy są po jej śliskie, sypkie, błyszczące. Wizualnie widać efekty używania. Nie obciąża włosów, nie przetluszcza. Jest rewelacyjna i jeszcze ja kupię.

Genialna

Ma niesamowity zapach. Nakłada się ją na włosy tak gładko i przyjemnie, że nie chce się kończyć. Później łatwo ją spłukać a włosy rozczesać. Po wysuszeniu są bardzo gładkie, sypkie i wyglądają przepięknie. Szkoda, że opakowanie nie jest większe.

Dla mnie najlepsza ! <3

Długo szukałam idealnej odżywki która nie obciążałaby moich cienkich włosów a jednocześnie je regenerowana i odzywiła , i cieszę się że w końcu znalazłam :)
- od razu po umyciu włosów nakładam ja i od razu spłukuje i naprawdę włosy są miękkie, nie puszą się , pięknie błyszczą i dobrze rozczesuje !:)
Ta odżywka dała mi lepsze efekty niż niejedne drogie maski które musialam nakładać na osuszone włosy i trzymać z 15 minut i spłukiwać ;/
Znalazłam swój ideał wśród odżywek do włosów :) Polecam :)

Działa.

Odżywka ma za zadanie odbudować włosy zniszczone. Na moich włosach udało się to zrobić. Teraz są o wiele bardziej puszyste i zdrowe. Wielkim plusem jest to, że nie trzeba mieć jej długo na włosach, by uzyskać super efekt. Jedyną wadą jest opakowanie- pod koniec odżywki trzeba walczyć z nim, by cokolwiek wycisnąć.

Spełniła moje oczekiwania

Odżywkę kupił w Rossmanie, bo poczytałam na forum opinie, że jest bardzo dobrym produktem, który wygładza włosy.

Nie zawiodłam się. Sprawdziła się już po pierwszym zastosowaniu. Idealnie nawilżyła i wygładziła moje włosy

Przestały się puszyć i stały się pełne blasku. Dodam, że uwielbiam kosmetyki z tej marki.

Opakowanie jest bardzo wydajne, a produkt łatwodostępny.