BingoSpa, Maska do włosów `Masło Shea i pięć alg`

BingoSpa, Maska do włosów `Masło Shea i pięć alg`

Zawiera masło Shea (karite) i botaniczny kompleks pięciu alg: Ascophyllum, Spiruliny, Laminarii, Morszczynu i Nori dla wzmocnienia i regeneracji włosów
Masło Shea ma działanie rewitalizujące, odżywcze i nawilżające. Regeneruje włókno włosa, odbudowuje włosy od cebulek po same końce i wygładza ich powierzchnie, nadając im niezwykły połysk. Algi dostarczają włosom dżywczych i regenerujących składników: witamin, aminokwasów, polisacharydów, proteiny i soli mineralnych. Włosy stają się mocne i elastyczne
Sposób użycia: maskę nanieść na umyte, wilgotne włosy, delikatnie rozprowadzić na włosach i wmasować w skórę głowy, pozostawić na 5-10 min., następnie dokładnie spłukać.
Zaleca się stosowanie maski przez okres 5-6 tygodni, po 2 nałożenia maseczki tygodniowo.

nawilżające, regenerujące, nabłyszczające, wygładzające, wzmacniające
do włosów normalnych, do włosów suchych i zniszczonych
zapachowa
w słoiku
bogate

Bardzo dobry produkt

Używałam tej maski jakiś czas temu i bardzo dobrze ją wspominam. Mam bardzo długie (sięgające bioder) włosy, suche ze skłonnością do plątania. Maseczkę stosowałam po każdym myciu, nakładałam na włosy i zostawiałam na ok. 30 minut. Efekt był bardzo dobry, włosy były gładkie, błyszczące i łatwo dawały się rozczesać. Jeśli chodzi o wydajność, to skończyła mi się dość szybko, tak jak wszystkie produkty do włosów. Jedyne co mi nie odpowiadało to zapach - dla mnie męczący.

fajna

Choć nie jest to maska, którą umieściłabym w swojej czołówce to uważam, że jest naprawdę bardzo fajna.
Ma gęstą konsystencję, delikatnie słodki, migdałowy zapach. Nie spływa z włosów, ładnie się ich trzyma. Używana jako klasyczna odżywka ładnie wygładzała włosy, nabłyszczała je, dociążała. Nie zauważyłam by zwiększała przetłuszczanie.
Opakowanie obecnie nieco różni się od tego na zdjęciu, ale wciąż nie jest za specjalnej urody. Niemniej jest wygodne i solidne.
Na długich włosach maska nie jest niestety wydajna, ale w tej cenie uważam, że warto. Szkoda tylko, że tak ciężko ją dostać.

Nie na moje włosy

Maskę kupiłam w sklepie internetowym przy okazji innych zakupów.
Mam włosy długie, ciężkie, gęste i raczej należą do wymagających. Z moimi włosami niestety ta maska sobie nie poradziła.

Plusy:
*dociąża, ale nie obciąża włosów. Włosy mniej się puszą
*ma lekką konsystencję, dość rzadką
*łatwo się spłukuje z włosów
*opakowanie w formie dużego słoika, można wyciągnąć z niego dosłownie wszystko
*dość wydajna
*zapach – bardzo łady, świeży
*cena – za duża puszkę zapłaciłam ok. 10 zł

Minusy:
*słabo nawilża i regeneruje włosy
*praktycznie nie czuć miękkości i wygładzenia włosów
*włosy nie zyskują blasku (jak po innych maskach)
*w sumie… nie robią nic.

Nie wiem jak z dostępnością – w mojej mieścinie nie ma jej, ale firmę BingoSpa raczej można znaleźć w większych miastach.

Zużyłam w dniach, kiedy miałam czas aby nałożyć dodatkowe kosmetyki na włosy.
Tak naprawdę włosy nie zyskują nic po tej masce oprócz pięknego zapachu, który też dość szybko się utlenia, i dociążenia (mam włosy puszące się, więc dla mnie na plus). Za to dorzucę jedną gwiazdkę.
Na moje włosy jest zdecydowanie za słaba.

Niestety, zawiodła mnie na całej linii.

Ja nie polecę.

Włosy jak matowa guma

Brak mi słów na to, żeby oddać, jak bardzo brzydko wyglądają moje włosy po tej masce. Rozumiem, że masło shea nie jest ulubionym olejem włosów wysokoporowatych, chociaż użyte samodzielnie nigdy czegoś takiego nie robi.

Działanie: Skład nie wzbudził moich podejrzeń. Powinien nawilżać (algi) oraz to nawilżenie zatrzymać i dociążyć włosy (emolienty). Spodziewałam się, że wielkiego blasku może nie być, bo masło shea mi go nie daje. Stopień zmatowienia włosów po tej masce to jednak kiepski żart. Po myciu, przed myciem – wszystko jedno - są straszne! Wyraźnie oblepione, gumowate, płaskie, bez życia. Do tego tak ciężko mi je rozczesać, że odpuściłam całkiem samodzielne stosowanie tej maski i mieszałam z odżywkami, które lubię, żeby jakoś zużyć przeogromny słój. Nie wydaje mi się, żeby cokolwiek złego robiła z włosami na dłuższą metę, tyle, że na krótszą efekty są w moim przypadku dyskwalifikujące.

Na plus:
-nie pogarsza stanu włosów
-dobra cena
-ogromny słój

Na minus:
-brzydki wygląd włosów po użyciu: matowe, gumowate, bez objętości
-nie ułatwia rozczesywania
-mdły, wkurzający zapach

Na moich włosach się nie sprawdza, ale jest tania i dobrze czyści szczotki do włosów – próbować można ;)

bardzo dobra za niską cenę

Zdecydowałam się na maskę ponieważ wiem, że moje włosy dobrze reagują ma masło shea i o algach słyszałam również wiele dobrego. Może nie ma ich w masce za dużo ale zawsze coś;) mam włosy niskoporowate więc nie są szczególnie wymagające,

+ niska cena za dużą pojemność
+ skład nie jest taki zły :)
+ dodaje blasku
+ wygładza i zmiękcza
+ ułatwia rozczesywanie
+ świetnie emulguje olej
+ włosy lepiej się układają

Taka sobie.

Coś mi nie pasuje w ten masce. Nałożyłam, zmyłam, i włosy miałam matowe, takie twarde, dziwne....
Nie przypadła mi do gustu.
A szkoda...
Bo tyle dobrego czytałam o niej :)

Bardzo dobra maseczka

Maseczkę kupiłam trochę przez przypadek podczas zakupów w Tesco. Kupowałam akurat inną odżywkę i patrząc na ten słoiczek przypomniałam sobie że widziałam ją gdzieś na blogach włosomaniaczek. No i wzięłam, kosztowała grosze jak za 500 ml, zapłaciłam coś poniżej 8 zł. Moje włosy są bardzo gęste, kręcone, potrzeba im nawilżenia i wygładzenia. Aktualnie sięgają końca łopatek, ale kiedy zaczęłam używać tej maseczki były o wiele dłuższe.

+ wygodne opakowanie, słoiczek ma na dodatek w środku jeszcze zabezpieczenie
+ niska cena za dużą pojemność, wystarcza naprawdę na długo (ja jeszcze sporą jej ilość oddałam koleżance)
+ dostępność w internetach i w Tesco (taniej niż na stronie producenta)
+ bardzo fajny zapach, trochę mydlany ale neutralny, nie mdli ani nie drażni a dość szybko znika z włosów
+ gładka gęsta konsystencja, patrząc na maseczkę w opakowaniu myślałam że będzie rzadsza bo na powierzchni się tak śmiesznie ułożyła, ale kiedy nabrałam ją w ręce to okazała się przyjemnie gęsta, miła w aplikacji na włosy
+ bardzo wygładza włosy, wręcz prostuje a taki efekt podobał mi się zimą kiedy i tak plotłam warkocza albo robiłam wysoką kitkę
+ nabłyszcza, włosy wizualnie wyglądają na zdrowsze, nawet na zmaltretowanych końcówkach
+ włosy są sypkie, bardzo miłe w dotyku
+ dociąża, ale nie przeciąża moich włosów, nie ma efektu nieświeżego przyklapu nawet na drugi dzień
+ nie powoduje puszenia
+ dzięki niej dowiedziałam się że moje włosy uwielbiają shea :D

- nie o każdej porze roku mam takie efekty po tej maseczce, najlepiej zdecydowanie spisywała mi się zimą i wczesną wiosną
- moje włosy nie lubią jej dostawać za często, optymalnie było kiedy kładłam ją tak raz w tygodniu

Używam tego produktu od: września 2014

Na moje włosy nie działa

Na moje włosy nie działa, co mnie dziwi bo nie są jakieś szczególnie wymagające. Trzymałam ją krótko, trzymałam długo i nic. Jej plusy to napewno cena i pojemność. Minusy to jak dla mnie

- nie wygładza
- kiepski zapach
- włosy się puszą
- nie ułatwia rozczesywania
- nie widzę efektów jej działania, gdy nie użyję niczego włosy wyglądają identycznie jak po tej masce

Najpewniej zużyję ją do golenia nóg, a tej jedynej maski idealnej dla moich włosów muszę szukać dalej.

Używam tego produktu od: marzec 2015

Maski z Bingospa mają aż 500 ml i kosztują około 10 zł. Moim zdaniem bardzo opłaca kupować się te maski, szczególnie jeśli ktoś ma długie włosy i szybko je zużywa. Ja bardzo lubię takie pojemności.

Maska z masłem shea i 5 alg jest bardzo wydajna. Ja nakładam ją raz w tygodniu na całe włosy: czasami na 10 minut, zdarzyło mi się też na ok 30 min.Często dodaje do niej jakieś półprodukty lub dokapuję troszkę oleju.

Opakowanie to solidny plastikowy, okrągły pojemnik. Z dużą zakrętką przez którą łatwo wyciąga się produkt.

Konsystencja jest dość rzadka, choć dobrze rozprowadza się na włosach, a samej maski potrzeba do tego naprawdę niewiele. Zapach jest dość intensywny, świeży ale trudno go określić. Zapach utrzymuje się na włosach po spłukaniu.

Po zmyciu i wyschnięciu, ładnie pachną i lepiej się układają.
Włosy po użyciu są niesamowicie błyszczące i wygładzone. Pozostają niezwykle miękkie w dotyku i pełne blasku, są również odżywione.
Nie mam łupieżu, więc nie ocenię jej działania pod tym względem.
Maska ta nie puszy włosów, co dla mnie jest bardzo ważne.
Włosy są fajnie odbite włosy od skóry głowy i dociążone. Włosy po jej użyciu bardzo ładnie się kręcą.

Solo przeciętna

Maskę dostajemy w klasycznym, wielkim słoju. Plastikowe i stabilne, nieco brzydkie, ale ma działać a nie wyglądać. W środku znajdziemy kremową, rzadką maskę, w kolorze bieli. Zapach ma chemiczny, na szczęście w miarę szybko się ulatnia. Maskę stosuję zwykle przed myciem, bo "po" za bardzo obciążała moje włosy, które stawały się oklapnięte i szybko się przetłuszczały. Dodaję do niej kilka kropel olejku arganowego, spirulinę i wodę lawendowa. Ta maseczka jest idealna dla moich pasm. Maska solo jest bardzo przeciętna, dlatego tunninguję ją półproduktami. Moje zdrowe włosy się z nią polubiły, bo je zdyscyplinowała i nawilżyła. Włosy były po niej miękkie i delikatne. Nie nakładam jej na skórę głowy, jedynie od uszu w dół. Nakładam jej pół nakrętki, na jakieś 30minut przed myciem. Jeżeli używam jej solo, to tylko do zabezpieczenia końcówek podczas mycia szamponem. Plusem jest duża wydajność produktu.

Ilość zużytych opakowań: jedno duże

Nie rozumiem tak niskiej oceny

Czytam dużo blogów na temat pielęgnowania włosów i gdzieś znalzłam świetne opinie znanej włosomaniaczki :) na temat tej maski. Jak dla mnie bomba. Mam włosy falowane i maska doskonale nawilża, bez obciążania. Co prawda maskę ciężko spotkać na półkach drogerii, ale zaopatruje się w nią w Tesco. Cena jest również korzystna. Polecam!

Porządny produkt w przystępnej cenie

Muszę przyznać, że maska masło Shea i pięć alg jest najlepsza ze wszystkich, które do tej pory miałam okazję używać z asortymentu BingoSpa. Najbardziej przypadła mi do gustu jeśli chodzi o działanie na moich włosach.
Plusem kosmetyku jest na pewno stabilne, proste i skromne opakowanie oraz duża pojemność w stosunkowo niskiej cenie. Dzięki gęstej konsystencji produkt jest wydajny - przy moich długich do tej pory włosach i dość częstym używaniu, opakowanie jest nadal do połowy pełne. Nie spływa z włosów, ładnie się na nich trzyma. Maska ma przyjemny zapach, aczkolwiek dość mocny. Utrzymuje się on na włosach jeszcze jakiś czas po zastosowaniu kosmetyku.

Akurat tę maskę Bingo używałam tylko „solo” i tylko w „tradycyjny” sposób (tj. po myciu), ale na pewno (tak jak inne maski tej marki) byłaby dobrą "bazą" dla "mieszanek" i "mikstur" na włosy, wzbogaconych np. o półprodukty.
Najważniejsze czyli działanie - muszę przyznać, że wizualnie maska z masłem Shea super współpracowała z moimi włosami. Po jej zastosowaniu ładnie błyszczały, dobrze się układały i prezentowały.
W mojej opinii jest to dobra maska. Najbardziej cenię w niej korzystny stosunek: cena-działanie-wydajność.

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 500 ml