Poprzedni artykuł: Polska Barbie znów szokuje - naprawdę powiększa sobie usta w TEN sposó... Następny artykuł: Wypryski nie mają szans z tym żelem! To najlepszy killer zaskórników i...

Zadbaj o swojego mężczyznę. Wygraj dla niego trymer lub golarkę elektryczną marki Braun!

Pielęgnacja, , tagi: Braun, konkurs, golarka elektryczna, trymer do zarostu
Masz już pomysł na prezent świąteczny dla swojego mężczyzny? Niekiedy znalezienie czegoś to nie lada wyzwanie. Nie przejmuj się! Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie: trymer do zarostu lub golarkę elektryczną marki Braun. Oba urządzenia możesz wygrać w naszym konkursie!

W te święta podaruj swojemu mężczyźnie prezent, który będzie funkcjonalny i ułatwi mu codzienne życie. Weź udział w naszym konkursie i wygraj 1 z 2 trymerów do zarostu Braun BT3040 lub 1 z 2 golarek elektrycznych Braun Series 9 9299s. 

Nie wiesz jeszcze, na który prezent się zdecydować?

Trymer do zarostu Braun BT3040

Lubisz brodę swojego mężczyzny? Wybierz dla niego trymer! To idealne urządzenie, które ułatwi mu pielęgnację zarostu – zapewnia precyzyjną i zdecydowaną stylizację.

Stylowy zarost, przycięcie krawędzi, a może skrócenie długiej brody? Z Trymerem BT3040 to możliwe. Został on wyposażony w dwie zdejmowane nasadki do przycinania, które gwarantują aż 39 ustawień długości – od 1 do 20 mm.

Używanie tego trymera to czysta przyjemność. Można mieć pewność, że urządzenie nie będzie ani ciągnąć, ani szarpać włosów. Ostrza wykonane ze stali nierdzewnej są tak ostre, że bez problemu poradzą sobie nawet z długimi i grubymi włosami.

Samo dbanie o trymer do zarostu Braun BT3040 to bułka z masłem – można umyć go pod bieżącą wodą, a jeśli naładujesz baterię do końca (8 godzin), możesz korzystać z trymera bezprzewodowa przez 60 minut.

Golarka elektryczna Braun Series 9 9299s

A może wolisz, gdy Twój mężczyzna ma gładką twarz? W takim razie wybierz dla niego golarkę elektryczną marki Braun z serii 9. Series 9 to najbardziej wydajna i komfortowa golarka Brauna wyposażona w serię innowacyjnych systemów.

Jedną z nich jest technologia SyncroSonic, która analizuje zarost i dostosowuje się do niego automatycznie. Sprawdza jego gęstość 160 razy na minutę i zapewnia dodatkową moc dokładnie tam, gdzie jest ona potrzebna.

Głowica SyncroSonic wyposażona jest w aż 5 elementów golących. Każdy z nich jest przeznaczony do innego rodzaju zarostu. Nie pomijają włosów płasko leżących lub układających się w różnych kierunkach.

Golarka elektryczna 9290cc dopasowuje się także do konturów twarzy – to zasługa Elastycznego systemu golenia 10.D. Niezależne i elastyczne elementy tnące, umieszczone na ruchomej głowicy poruszającej się w 10 kierunkach. Golarka jest w pełni wodoodporna, można jej używać na sucho i morko z wykorzystaniem pianki lub żelu. 

KONKURS

Wiesz już, które urządzenie będzie idealne dla Twojego mężczyzny? Świetnie!

Teraz weź udział w naszym konkursie i wygraj 1 z 2 trymerów do zarostu Braun BT3040 lub 1 z 2 golarek elektrycznych Braun Series 9 9299s.

Odpowiedz na pytanie konkursowe w formularzu zgłoszeniowym:

materiał sponsorowany

zdjęcia: materiały PR

Nasze propozycje