Poprzedni artykuł: Znamy dokładne daty wyprzedaży 2017. Obniżki wystartują już za kilka d... Następny artykuł: W tym sezonie buty z wiązaniem wokół kostki nosimy w TEN sposób

Berlin Summer Mood, czyli najnowsza kolekcja okularów Solano

Moda, , tagi: moda, okulary przeciwsłoneczne, Solano, trendy 2017
Solano to okulary dla żyjących zgodnie z duchem czasu i ceniących sobie przy tym wygodę oraz przyjemność noszenia. Wzornictwo okularów Solano to ukłon w stronę wielkomiejskości inspirowanej dynamiką, szybkim tempem życia światowych stolic oraz zaskakującymi połączeniami stylów.

Tym razem marka Solano zatrzymała się w Berlinie. Wielkomiejskość, różnorodność, szybkie tempo życia i niebanalność miasta stały się inspiracją dla kolekcji okularów przeciwsłonecznych Solano na sezon 2017. Wszechobecne szkło, nowoczesny design, przenikające światło uliczne wprowadziły w kolekcję zdecydowaną dynamikę.

W edycji letniej pojawiają się modele, których powierzchnia jedynie w 1/3 pokryta jest powłoką lustrzaną, nie zabraknie wzorów, w których dominuje mieniąca się, stylowa belka, czy też okularów o mocnych, geometrycznych kształtach. Całość zachowana jest w nowoczesnym stylu, jednak marka nie zapomniała o klasycznych fasonach, tj. aviatorach, czy wiecznie modnych, stylowych lenonkach. Tegoroczna kolorystyka Solano jest stonowana, wzbogacona o złote i srebrne akcenty, a także dodające elegancji, zwierzęce motywy. Noś je na co dzień, zabierz w podróż lub załóż na spacer po mieście. Efekt gwarantowany!

Okulary Solano wyposażone są w soczewkę polaryzacyjną TAC i profesjonalne filtry UV400, które chronią oczy przed szkodliwym promieniowaniem oraz skutecznie blokują odblaski. Dzięki zaawansowanej technologii Solano możemy cieszyć się podwyższoną przejrzystością obrazu i wyraźnymi kolorami w każdych warunkach pogodowych.

Do kupienia w salonach optycznych w całej Polsce.

Sprawdź najnowszą kolekcję na:

http://solano-eyewear.com

Facebook:

https://www.facebook.com/SolanoEyewear

Instagram:

https://www.instagram.com/solanoeyewearpl/

Pinterest:

https://pl.pinterest.com/solano_eyewear/

Youtube:

https://www.youtube.com/channel/UCZVfSKWPNmCM1WLuJhlZb9Q

materiał sponsorowany

zdjęcia: materiały PR

Zobacz także

Nasze propozycje