Poprzedni artykuł: Agnieszka Radwańska miała nie jedną, a... trzy suknie ślubne! Która na... Następny artykuł: Będzie kolejny hit sprzedażowy? Biedronka wypuszcza kolekcję koronkowe...

Najmodniejszą kurtkę dżinsową tego sezonu możesz... zrobić sama

Moda, , tagi: trendy 2017, kurtka dżinsowa
Dżinsowa kurtka w tym sezonie zmienia długość z krótkiej na ultrakrótką. A co w tym najlepsze - taką kurtkę można wykonać samodzielnie.

Kurtki dżinsowe to jeden z tych elementów garderoby, który nigdy nie wychodzi z mody, a co sezon występuje w najróżniejszych wariacjach. W sezonie wiosna-lato 2017 na szczycie popularności były dżinsowe katany z haftem, kurtki oversize, a obecnie coraz bardziej popularne są bardzo krótkie kurtki z obciętym dołem, które sięgają zaledwie do talii. 

Ultrakrótka kurtka dżinsowa - hit lata 2017

Króciutkie kurtki dżinsowe pokochały ostatnio gwiazdy. Noszą je m.in. siostry Hadid oraz Maja Sablewska. Warto sięgać w szczególności po kurtki o kroju oversize. 

Najmodniejszą kurtkę dżinsową tego sezonu tak naprawdę możemy zrobić samodzielnie. Jeśli macie w szafach wysłużoną kurtkę dżinsową, możecie nadać jej nowe życie w bardzo prosty sposób. Wystarczy, że obetniecie dolną część kurtki, tak aby po założeniu sięgała ona do okolic talii. Po obcięciu kurtki warto postrzępić jej końce i wyciągnąć kilka nitek. Po około pięciu minutach pracy najmodniejsza kurtka sezonu jest już gotowa! ;)

Zobacz także: Kurtki dżinsowe nadal są modne, ale w tym sezonie nosimy taki fason!

zdjęcia: ONS

Polecany film


Zobacz także

Komentarze

Ładowanie komentarzy...

Dodaj komentarz

Użytkownik niezalogowany

20 stycznia 2019, 17:03

Zobacz także

Nasze propozycje