Poprzedni artykuł: Prawdopodobnie nie znasz tego olejku, a działa jak magia! Pomaga na tr... Następny artykuł: Nie uwierzysz, gdzie kobiety wstrzykują sobie wypełniacze! Brzmi absur...

Plamy i smugi? Nie z tym samoopalaczem!

Pielęgnacja, , tagi: balsam do ciała, olejek do ciała, samoopalacz, pielęgnacja skóry, AVON, AVON Care Sun+
Nieestetyczne plamy i smugi potrafią zniechęcić do stosowania samoopalacza. Na szczęście, nam udało się znaleźć taki, który daje piękny, naturalny efekt oraz zapobiega wpadkom podczas aplikacji!

Choć samoopalacz to najszybszy i najbezpieczniejszy sposób na opaleniznę, to większości kobiet kojarzy się raczej nie najlepiej - z nienaturalnym, często pomarańczowym, kiczowatym kolorem skóry oraz zaciekami. Tymczasem na rynku znajdziemy już produkty, które przy odpowiednim użyciu pozwalają uniknąć przykrych niespodzianek. Jednym z nich jest Nawilżający samoopalacz z olejkiem kokosowym AVON Care Sun+ (teraz dostępny w promocyjnej cenie - 12,99 zł!). Czym wyróżnia się na tle innych tego typu kosmetyków i jak należy go stosować?

Jak działa Nawilżający samoopalacz z olejkiem kokosowym AVON Care Sun+?

Marka AVON udowadnia, że piękna opalenizna nie musi iść w parze ze smażeniem się na słońcu. Nowy samoopalacz AVON Care Sun+ możemy stosować bez obaw o nasze zdrowie, a efekty widoczne są od razu. Dzięki swojemu bogatemu składowi, w którym znajdziemy nie tylko olejek kokosowy, ale także olejek migdałowy i beta-karoten, olejek ma dodatkowo właściwości pielęgnacyjne – nawilża skórę, nadając jej miękkość i blask.

Jak stosować Nawilżający samoopalacz z olejkiem kokosowym AVON Care Sun+?

Zanim sięgniemy po samoopalacz, powinniśmy odpowiednio się do tego przygotować. W pierwszej kolejności należy wykonać peeling, który pozwoli nam usunąć martwy naskórek, pozostawiając skórę miękką w dotyku i gładką. Przed nałożeniem produktu na najbardziej suche parte ciała, warto dodatkowo użyć balsamu nawilżającego. To dlatego, że przesuszona skóra wchłania więcej produktu, co może skutkować nierównomierną opalenizną. Samo nakładanie kosmetyku wymaga dużej precyzji – tylko wówczas nie musimy obawiać się plam i smug.

Aby brązowy odcień utrzymał się jak najdłużej, musimy regularnie nawilżać skórę. W nowym katalogu AVON znaleźć można specjalnie przeznaczone do tego kosmetyki, takie jak Balsam z beta-karotenem i Olejek w sprayu wzmacniający opaleniznę. Cała seria potrafi zdziałać cuda! 

materiał powstał z udziałem marki AVON

zdjęcie główne: iStock

zdjęcia: materiały PR

Zobacz także

Nasze propozycje