Poprzedni artykuł: Sprawdzone prezenty świąteczne - sprawdź 10 propozycji dla Niej i dla... Następny artykuł: Konkurs: Wygraj ulgę dla Twojej skóry!

Konkurs: Wygraj innowacyjne urządzenie do domowej depilacji światłem!

Pielęgnacja, , tagi: Philips, depilacja laserowa, depilator laserowy, depilacja IPL, philips lumea prestige
Choć zima nie sprzyja wystawianiu nóg i innych części ciała na widok publiczny, nie oznacza to, że należy w tym czasie zrezygnować z systematycznej depilacji. Wraz z pojawieniem się niskich temperatur, skóra staje się sucha i wrażliwa. Dlatego, zamiast zabiegów z użyciem wosku, które tylko nasilą problem, warto wybrać depilację świetlną IPL. Zgłoś się do konkursu i wygraj nieinwazyjne urządzenie Philips Lumea Prestige!

KONKURS

1. Odpowiedz na pytanie konkursowe: Jak powinna wyglądać pielęgnacja skóry zimą? Nagrodzimy odpowiedzi osób, które wykażą się największą wiedzą.

2. Wypełnij formularz i wyślij zgłoszenie.

3. Przed udziałem w konkursie zapoznaj się z regulaminem.

NAGRODY

3 x Philips Lumea Prestige

Poznaj innowacyjną, bezpieczną i bezbolesną metodę depilacji świetlnej IPL

Philips Lumea Prestige to urządzenie, w którym wykorzystano nowatorską technologię światła pulsacyjnego IPL, opartą na metodach stosowanych w profesjonalnych salonach kosmetycznych. Lumea Prestige kieruje impulsy światła do cebulek włosów, w rezultacie czego włosy wypadają, a proces ich odrastania zostaje zahamowany nawet do 8 tygodni.

Depilator posiada unikalne, specjalnie wyprofilowane nasadki, stworzone w celu uzyskania optymalnych efektów na różnych obszarach ciała. Nasadki różnią się od siebie kształtem, rozmiarem okienek i filtrami, dzięki czemu pozwalają na depilację twarzy, ramion, pach, brzucha, nóg, a także okolic bikini.

Oprócz tego, Lumea Prestige wyposażono w czujnik SmartSkin, który rozpoznaje kolor skóry i pomaga w wyborze właściwego poziomu intensywności światła. Jeżeli sugerowany poziom powoduje dyskomfort, depilator daje możliwość przejścia na tryb manualnego doboru intensywności światła.

Lumea Prestige to jedyne urządzenie IPL na rynku, które działa zarówno na zasilaniu akumulatorowym, jak i po podłączeniu do kabla sieciowego.

 

Weź udział w konkursie!

Lista laureatów

1. Natalia K., Katowice

2. Karolina C., Kraków

3. Magda S., Wydminy

materiał sponsorowany

zdjęcia: materiały PR

Zobacz także

Nasze propozycje