Poprzedni artykuł: Botoks na rzęsy? Efekt jak po przedłużaniu, ale nie niszczy rzęs! Następny artykuł: Doskonałe maseczki peel off za 2 zł znajdziecie w... Biedronce

Te dermokosmetyki to hity Wizażanek! Skąd tak wysokie oceny w KWC?

Pielęgnacja, , tagi: Mixa, dermokosmetyki

Na twojej skórze regularnie pojawiają się podrażnienia lub inne niepożądane reakcje? Sprawdź, jakie dermokosmetyki są w stanie uporać się z tymi uciążliwymi problemami. Polecają je użytkowniczki Wizaz.pl.

Jak wynika z badania przeprowadzonego wśród Wizażanek, problem zwiększonej nietolerancji na kosmetyki dotyczy aż 59% użytkowniczek. Czym od tradycyjnych kosmetyków różnią się te z przedrostkiem „dermo”? Dermokosmetyki są wytwarzane pod czujnym okiem specjalistów w zakresie pielęgnacji skóry. Oprócz skuteczności, charakteryzują się bezpieczeństwem, które potwierdzają badania kliniczne. Produkty te są dedykowane przede wszystkim skórze problematycznej, podatnej na różnego rodzaju czynniki zewnętrzne lub wewnętrzne.

Marek specjalizujących się w produkcji dermokosmetyków na polskim rynku nie brakuje. Aby pomóc ci w wyborze, przygotowaliśmy zestawienie TOP 5 z KWC, w którym znajdziesz produkty cieszące się zaufaniem Wizażanek. Zajrzyj do galerii! 

materiał powstał we współpracy z marką Mixa

zdjęcie główne: iStock

zdjęcia: materiały PR

Zobacz także

Nasze propozycje