Poprzedni artykuł: Poznaj wyniki testu Oczyszczającego toniku bez alkoholu przeciw niedos... Następny artykuł: 5 domowych sposobów na rozszerzone pory - musisz je wypróbować!

Zobacz, jak Wizażanki oceniły Korygujący krem ochronny DD przeciw niedoskonałościom!

Pielęgnacja, , tagi: Mixa, krem DD, test konsumencki
Poprosiliśmy wybrane użytkowniczki o wypróbowanie i ocenę Korygującego kremu ochronnego DD przeciw niedoskonałościom marki Mixa. Jesteś ciekawa jak wypadły testy? Poznaj opinię Wizażanek!
młoda kobieta

Korygujący krem ochronny DD przeciw niedoskonałościomMixa z filtrem SPF 15 zawiera oczyszczający cynk, by chronić skórę przed zanieczyszczeniami, promieniowaniem UVA/UVB i działaniem czynników zewnętrznych powodujących powstawanie niedoskonałości. Barwiona konsystencja dopasowuje się do każdego kolorytu cery, nadając skórze nieskazitelny i naturalny wygląd.

Co na temat Korygującego kremu ochronnego DD przeciw niedoskonałościom Mixa sądzą Wizażanki?

Zdecydowana większość testerek pozytywnie oceniła działanie kosmetyku. Co druga użytkowniczka biorąca udział w teście zauważyła ujednolicenie kolorytu skóry, a co trzecia oceniła, że kosmetyk idealnie dopasowuje się do karnacji.

Aż 94%* dziewczyn zgadza się ze stwierdzeniem, że Korygujący krem ochronny DD przeciw niedoskonałościom jest delikatny dla skóry. Co druga testerka zaobserwowała widoczną poprawę stanu skóry i zmniejszenie liczby niedoskonałości.

Korygujący krem ochronny DD przeciw niedoskonałościom Mixa bardzo spodobał się Wizażankom!

Co trzecia użytkowniczka biorąca udział w teście chętnie kupiłaby ponownie testowany kosmetyk. Zdecydowana większość testerek poleciłaby Korygujący krem ochronny DD przeciw niedoskonałościom Mixa swojej przyjaciółce.

krem dd

Krem jest bardzo delikatny i idealnie dopasowuje się do koloru skóry. Widoczna jest poprawa jej stanu a niedoskonałości nie są już moim problemem ;) - Ofelia94

Byłam sceptycznie nastawiona do tego produktu, ponieważ nigdy wcześniej nie próbowałam kremu DD. Jednak bardzo miło się zaskoczyłam. Krem idealnie wyrównuje kolory skóry. Moje niedoskonałości, z którymi borykam się od pierwszej klasy gimnazjum nie są już takie wyraźne. Jestem obecnie w ciąży i niedoskonałości było więcej. Krem DD Mixa sprawdził się u mnie w 100% i myślę, że po wykorzystaniu go, nie raz jeszcze do niego powrócę. - livebysuzzy

Jak dla mnie świetny krem! Idealnie pasuje do mojej cery. Używam go zamiast podkładu w zwykłe dni i jest genialny! Polecam;) - jbednarek

*Wyniki testu przeprowadzonego na grupie 87 użytkowniczek serwisu wizaz.pl w dniach 18.09 - 21.10.2015 r.

materiał sponsorowany

zdjęcia: Fotolia, materiały PR

Nasze propozycje