Everyday Minerals, Long Handled Kabuki Brush (Pędzel)

Everyday Minerals, Long Handled Kabuki Brush (Pędzel)

Średnia ocena użytkowników: 4,8 /5

Pojemność 1 szt
Cena 57,90 zł

Opis produktu

Zgłoś treść

Long Handled Kabuki - to pędzel najbardziej uniwersalny ze wszystkich pędzli EDM. Świetnie się sprawdza zarówno przy nakładaniu podkładu mineralnego, różu, pudru czy bronzera. Wykonany z recyklingowanego bambusa oraz niewiarygodnie miękkich włókien syntetycznych.
Wymiary:
Długość - 11cm,
Długość rączki - 7 cm,
Szerokość włosia - 2,5 cm.

Cechy produktu

Właściwości
do pudru, do podkładu, do pudru brązującego, do różu
Rodzaj
pędzle
Opakowanie
pojedyncze
Wykonanie
sztuczne włosie
Pokaż wszystkie Schowaj

Składniki

Pokaż wszystkie Schowaj

Recenzje 128

Dokładamy starań, aby recenzje zamieszczone w katalogu były rzetelne i wiarygodne. Przed dodaniem recenzji każdy/a użytkownik/czka musi podać informację, jak długo stosował/a recenzowany produkt oraz gdzie go nabył/a.

Średnia ocena użytkowników: 4,8 /5
Zgodność z opisem producenta:
Stosunek jakości do ceny:
Trwałość / wykonanie:
Design produktu:
Więcej ocen Schowaj

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: kilka miesięcy

Wykorzystała: w trakcie pierwszego opakowania

Kupiony w: Drogeria internetowa

Ocena szczegółowa:

  • Trwałość / wykonanie: 5
  • Zgodność z opisem producenta: 4
  • Stosunek jakości do ceny: 5
  • Design produktu: 4

Extra

Pędzla używam do nakładania pudru. Jest do tego idealny. Kosmetyk trafia na twarz, dobrze i dokładnie się go rozprowadza. Pędzel jest niewielkich rozmiarów, idealnie leży w dłoni. Jest trwały, używam od dłuższego czasu, nic się z nim nie dzieje. Polecam.

5 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: kilka miesięcy

Wykorzystała: jedno opakowanie

Kupiony w: Otrzymałam w prezencie

Ocena szczegółowa:

  • Trwałość / wykonanie: 5
  • Zgodność z opisem producenta: 5
  • Stosunek jakości do ceny: 5
  • Design produktu: 5

Super

Świetny pędzel, ja go dostałam w prezencie i to był naprawdę trafiony podarunek.
Pędzel bardo ładnie się prezentuje dobrze trzyma się go w ręce.
Ma bardzo gęste i miękkie włosie.
Bardzo prosty jeśli chodzi o czyszczenie
Jak dla mnie nadaje się do nakładania pudrów, różow, świetnie się nim pracuje, nic z niego nie wypada żadne włosie więc nie ma problemu, że coś nam zostanie na twarzy.

5 /5 HIT!

Kupi ponownie

Używa produktu od: miesiąc

Wykorzystała: w trakcie pierwszego opakowania

Kupiony w: Drogeria internetowa

Ocena szczegółowa:

  • Trwałość / wykonanie: 5
  • Zgodność z opisem producenta: 5
  • Stosunek jakości do ceny: 5
  • Design produktu: 5

Opinia

Pędzel rewelacyjnie pasuje do nakładania pudru. delikatny włos, idealnie rozprowadza puder. To jest must have w mojej kosmetyce
Pędzel pozwala bardzo precyzyjnie rozprowadzić produkt, rewelacyjnie nadaje się do pudru, jak również podkładu. Można go także używać do przypudrowania trudniej dostępnych miejsc

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: kilka miesięcy

Wykorzystała: jedno opakowanie

Kupiony w: Otrzymałam w prezencie

Ocena szczegółowa:

  • Trwałość / wykonanie: 5
  • Zgodność z opisem producenta: 5
  • Stosunek jakości do ceny: 5
  • Design produktu: 5

Świetny pędzel

Pędzel naprawdę świetny, mały i niepozorny.
Włosie syntetyczne, ale bardzo miękkie i przyjemne w dotyku.
Dobrze rozprowadza puder zarówno w kamieniu jak i sypki.
Rączka bambusowa, i tu duży plus, mam już dość plastiku w moim otoczeniu, fajnie jest przejść na naturalne surowce.
Bardzo wygodny w użyciu i wielofunkcyjny.

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Wykorzystała: w trakcie pierwszego opakowania

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

  • Trwałość / wykonanie: 5
  • Zgodność z opisem producenta: 5
  • Stosunek jakości do ceny: 5
  • Design produktu: 5

Uwielbiam :)

Dostałam go w prezencie i od razu pokochałam. Jest bardzo trwały i niezmiernie umila codzienny makijaż. Przede wszystkim jest miękki i nigdy nie podrażnił mojej wrażliwej twarzy. Do tego cieszy oczy swoim uroczym wyglądem. Mimo tego, że myję go dość często w ogóle nie zauważam, żeby się niszczył.

Wizażanki najczęściej polecają:

5 /5 HIT!

Kupi ponownie

Używa produktu od: kilka miesięcy

Wykorzystała: jedno opakowanie

Kupiony w: Drogeria internetowa

Ocena szczegółowa:

  • Trwałość / wykonanie: 5
  • Zgodność z opisem producenta: 5
  • Stosunek jakości do ceny: 5
  • Design produktu: 5

Bardzo dobre pędzle

Mam cały zestaw pędzli z Everyday Minerals i z ręką na sercu mogę polecić każdy z nich.
Włosie jest miękkie, przyjemne przy aplikacji.
Ten konkretny pędzel sprawdza się dobrze zarówno przy aplikacji podkładu jak i bronzera :D
Bardzo wygodny w użyciu. Włosy z niego nie wypadają.
Te pędzle są wspaniałe i są warte swojej ceny :)

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Supcio 😆

Zakochałam się w tym pędzlu. Jest taki słodki z wyglądu. Nakładam nim głównie minerały, ale zdarzy się, że na większe wyjścia używam podkładu długotrwałego z Clarinsa i wtedy również sięgam po niego bo tak go lubię 😘 i efekt jest cudowny : naturalny i długotrwały. Przyznam, że z początku nasza miłośc była trudna ale teraz już jest wszystko OK i chętnie używałabym go do wszystkiego...😁

Używam tego produktu od: od miesiąca.
Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie.

5 /5 HIT!

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Wspaniały

To jest mój pierwszy pędzel do makijażu i jak na razie żaden inny nie jest w stanie go przebić. Makijaż tym pędzlem to sama przyjemność. Żadnych wad nie widzę.
- idealny rozmiar włosia - gęstość, długość, sprężystość
- mięciutki w konktakcie z twarzą - jakby muskał
- wspaniale się go myje
- szybko schnie
- wspaniałe wykonanie
I co dla mnie najważniejsze ODPOWIEDNIA DŁUGOŚĆ RĄCZKI - specjalnie piszę dużymi literami, bo między innymi to właśnie przebija go ponad inne pędzle. Mam jeszcze kilka z Hakuro, które są w porządku, ale mają za długie rączki i przez to wiele razy zdarzyło mi się uderzyć w twarz lub o lusterko jak chciałam zobaczyć efekty. A, że jestem krótkowidzem stąd ten pędzel jest dla mnie wymarzony. Nakładam nim zarówno puder sypki jak i prasowany -w obu przypadku świetnie się sprawdza.

Używam tego produktu od: dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

5 /5 HIT!

Kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Bardzo dobry!

To był mój pierwszy pędzel, jaki zakupiłam do nakładania pudru i jak na razie nie szukam zamiennika :)
Pędzel ma delikatne, miękkie włosie, które nic a nic nie drapie. Ponadto jego zaletą jest trwałość, ponieważ nie wypadło z niego ani jedno włosie, a "piorę" go kilka razy w tygodniu. Napisy na rączce również nie ucierpiały.
Używam go tylko do pudru sypkiego, także nie wiem jak sprawdza się przy innych kosmetykach.
Uważam, że jest to świetny pędzel, który dużo nie kosztuje, ponieważ ja go kupiłam na allegro za jakieś 30 zł, a na pewno posłuży mi jeszcze długo :)

Używam tego produktu od: 6 m-c
Ilość zużytych opakowań: posiadam jeden

3 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

drapacz i linieje

To jedyny pedzel od EDM, ktory mnie z lekka rozczarowal. Mialam go nie kupowac. Bardzo lubie Flat Topa i na nim mialam poprzestac, ale czasami sa takie dni, ze podklad nalozony flatkiem jest widoczny, mam wrazenie tapety na twarzy i wtedy siegam po kabuki. Wszystkie moje kabuki sa na klasycznych krotkich raczkach, a ja bardzo lubie te troche dluzsze raczki u EDM, wiec pomyslalam, ze na codzien jednak sprawie sobie ichni kabuki, a ten moj z krotka raczka bedzie na wyjazdy.
Pedzle EDM sa produkowane w Chinach, a przynajmniej te moje i przy tym to widac ;o( To jedyny pedzel z ktorego wypada wlosie i pedzel strasznie drapie. Nie ma on nic z tego milusiega Flat Topa, Handel Kabuki to drapacz. mam wrazenie ze tysiace igielek przykladam do twarzy, ze jakies nozyki mi jezdza po buzi. Do tego to wypadajace wlosie. Przy kazdym uzyciu min 10 wlosow wylecialo.
Pedzel mam ok trzy tygodnie i zauwazam poprawe. Ostatnie dni jesli juz cos wypadnie to z jeden wlosek , wiec licze ze to juz koniec i reszta wlosia sie bedzie dobrze trzymac. Po ostatnim praniu mam wrazenie ze mniej drapie, ale nadal wlosie nie jest tak milusie jak przy flatku, wrazenie kujacych igielek jest nadal, choc nie az tak mocno, zeby buzia po nalozeniu podkladu byla podrazniona, wiec mam nadzieje , ze i to sie poprawi. Nie wymagam od niego, zeby wlosie bylo tak miekkie jak we flatku, moze byc bardziej sprezyste, ale zeby nie kulo, ani nie drapalo, bo po paru dniach moja cery przezywa stres. Wczesniej zdarzylam naniesc podklad zanim zaczela mnie buzia szczypac, a ostatnio to juz w polowie wcierania podkladu twarz szczypala. Z tego tez powodu i z tego ze gubi( albo gubil wlosie bo cos ostatnio jak by chcial przestac liniec) wlosie odejmuje 2 gwiazdki. Nie chcialabym odjac mu kolejnych, bo pomijajac te dwa mankamenty to pedzel bardzo dobrze lezy w dloni. Dzieki temu ze ma ciut dluzsza raczke od klasycznych kabuki, bardzo wygodnie mi sie nim posluguje.

edit: 14.10.2014
Pedzel juz dawno przestal gubic wlosie. Uzywam go w tej chwili do brazera i sprawdza sie dobrze. Nie mam wrazenie tysiaca igielek. Wlosie nie jest tak miekkie jak we flatku, jest bardziej sprezyste ale juz nie tak twarde i kujace jak na poczatku. Ciesze sie, ze poczatkowe problemy sie skonczyly i moge sie cieszyc kolejnym pedzlem od EDM.

Używam tego produktu od: 3 tyg. bedzie juz
Ilość zużytych opakowań: pierwszy egzemplarz

5 /5 HIT!

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Chyba tak :)

Nie mam doświadczenia w pędzlach do makijażu, ten był moim pierwszym typu Kabuki. Faktycznie włosie jest bardzo delikatne, dobrze reaguje na kąpiel, nie ma problemu z doczyszczeniem go, nie odkształca się, nie gubi włosia, ale wydaje mi się, że nadaje się tylko do pudrów, ponieważ zbyt mocno się rozdziawia. Próbowałam nałożyć nim płynny podkład i niestety nie podołałam. Włosie się posklejało, nie mogłam nałożyć produkt dokładnie, włosie jest do tego zbyt miękkie i długie. Wolę pędzle bardziej zbite. Być może skuszę się na Flat Top z tej firmy. Jednak pudry fajnie rozprowadza, lekko omiata twarz. Do bronzera też używałam, chyba jest do tego za duży, ale i tak lepiej się sprawuje do bronzera niż podkładu. No i jeszcze wydaje mi się, że przez to, że jest tak miękki i delikatny to trudno nabiera produkt. Podsumowując: dobry, ale tylko dla osiągnięcia delikatnego efektu lub wykończenia makijażu :)

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Super!

Mam ten pędzel około 3 lata. Ma takie same zalety jak Flat Top z tej firmy i jest tak samo doskonały:

-trwałość (nigdy się nie rozkleił, nie wypada włosie, nie stracił kształtu ani właściwości)
-doskonały do rozprowadzania podkładu, pudru
-jakość, jakość, jakość
-eko ;)

To pędzel idealny.

Używam tego produktu od: 3 lata
Ilość zużytych opakowań: mam jeden

Najaktywniejsze recenzentki
  1. 1

    0
    produktów

    0
    recenzji

    309
    pochwał

    10,00

  2. 2

    6
    produktów

    3
    recenzji

    1110
    pochwał

    9,53

  3. 3

    0
    produktów

    4
    recenzji

    1065
    pochwał

    9,35

Zobacz cały ranking