Hebe, Professional, Pędzel do kresek na powiekach i modelowania brwi E01

Hebe, Professional, Pędzel do kresek na powiekach i modelowania brwi E01

Pojemność 1 szt

Służy do malowania kresek na powiece oraz modelowania brwi. Krótkie ścięte pod kątem włosie zapewnia maksymalną precyzję nakładania kosmetyku. Pędzel wykonany z wysokiej jakości włosia syntetycznego. Jego miękkość i sprężystość pozwolą Ci uzyskać pożądane efekty.

do brwi, do eyelinera
pojedyncze
Wykonanie
sztuczne włosie
pędzle

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Najlepszy do brwi

Jestem ogromną fanką pędzli od Hebe, praktycznie każdy do tej pory się u mnie sprawdzał. Tak jest również w przypadku pędzla do modelowania brwi i kresek na powiekach.

Jak zawsze świetny design produktu, który mimo, że jest za naprawdę małą kwotę (biorąc pod uwagę tak dobrą jakość), a wygląda luksusowo.

Ogromny plus za trwałość, napisy na rączce mimo użytkowania od pół roku się nie starły, pędzel wciąż wygląda jak świeżo kupiony.

Ma lekko skośny kształt, miękkie włosie, bardzo delikatne, ale jednocześnie jest na tyle twardy, że bardzo precyzyjnie podkreśla nam brwi.
Uwielbiam go stosować również do robienia kresek cieniem do powiek, ufam mu i nigdy nie zamienie na żaden inny

Super

Mój pierwszy pędzel z serii Hebe. Jestem bardzo zadowolona, idealnie nadaje się do nakładania cienia na brwi, bardzo dobrze sprawdził mi się również do nakładania cieni na dolną powiekę. Jest bardzo dokładny i nie zamienię go na żadnej inny.

Precyzyjny jak aptekarz

Pędzli Ci u mnie dostatek. Prócz otrzymanej w prezencie kolekcji Hulu mam też całkiem sporo tych z Hebe. Jednym z nich jest E01, przeznaczony do modelowania brwi i malowania kresek na powiekach.

Kupiłam go bez przekonania, bo wyglądał całkiem niepozornie, choć przy okazji kusił. Nigdy przedtem nie używałam do korekty brwi pędzelka ani cieni, bo to zadanie jawiło mi się jako niewykonalne, dla kogoś kto, jak ja, nie jest mistrzem świata w kategorii: Zdolności manualne. Ale, że lubię zmiany, więc postanowiłam się tego nauczyć. Okazało się, że to wcale nie jest trudne. Głównie dzięki mojemu pomocnikowi , który okazał się niezastąpiony.

Nigdy nie malowałam nim kresek na powiekach, ale używam go zamiennie z korektorem Eveline Art. Scenic, do korekty brwi w celu nadania im odpowiedniego charakteru. I powiem Wam, że efekty mnie zaskoczyły, a wszystko to zasługa E01.

Jak wygląda bohater mojej recenzji, którego od początku tak chwalę? Ma długi trzonek i ścięty pod odpowiednim kątem czubek. Jest wykonany z dobrej jakości syntetycznego włosia. Choć sprawia wrażenie sztywnego, to gdy nim pracuję pięknie sunie po brwiach i nie daje żadnego dyskomfortu, bo w rzeczywistości jest miękki i przyjazny dla skóry. Jest tak wyprofilowany, że nawet niezbyt wprawna ręka da nim radę precyzyjnie wykonać swoje zadanie. A poza tym ma też świetną przyczepność, dzięki czemu wystarczy niewielka ilość cienia, by brwi wyglądały całkiem interesująco.

Z natury moje brwi są ciemne, w miarę gęste, ale z przodu pojawiają się w nich często ubytki. Od czasu do czasu dostrzegam w nich także pierwsze siwe włosy:). Dlatego dla mnie malowanie brwi, to mus. Art Scenic daje sobie radę, ale mój pędzelek dociera precyzyjniej, we wszystkie jasne miejsca na brwiach, niż korektor w szczoteczce. Najważniejsze jest jednak dla mnie to, że moje brwi pomalowane cieniem przy udziale tego pędzelka wyglądają bardzo naturalnie. Tak, jakby same w sobie były takie doskonałe, jak są po korekcie:).

Dla mnie nauka z tej lekcji płynie taka, że człowiek uczy się całe życie, pod warunkiem, że chce. Polecam więc ten pędzelek nawet tym z Was, które swoją przygodę z makijażem i malowaniem brwi cieniami, dopiero zaczynają. Będziecie zadowolone!

Jeden z moich ulubionych pędzli do brwi

Mam bardzo dużo pędzli do brwi ale to jest jeden z moich ulubionych. Jest wysokiej jakości i pomimo setek myć wciąż jest jak nowy! Jest precyzyjny i w łatwy sposób maluje się nim brwi. Wielki plus za niską cenę i dostępność w drogerii

Solidny i precyzyjny

Bardzo lubię ten pędzelek. Kupiłam 2 sztuki - jedną używam do brwi, drugą do eyelinera. W obu wersjach sprawdza się znakomicie.

Pędzelek ma przyjemne, miękkie, sprężyste włosie. To bardzo istotne, zwłaszcza w przypadku malowania kresek na powiekach. Dla porównania mam też jakiś tani zestaw pędzli z Aliexpress, które są twarde i niemiłosiernie drapią:/

Włosie pędzelka jest cieniutkie, ścięte pod skosem. Super sprawa. Dzięki temu mogę na brwiach domalowywać cieńsze i grubsze linie, dzięki czemu makijaż wygląda bardzo naturalnie.

Wygląd pędzelka jest prosty, minimalistyczny, z dyskretnym oznaczeniem numeru. Dla mnie to też plus, bo nie znoszę kolorowych, krzykliwych gadżetów do makijażu. Uważam je za tandetne i wyglądające mało profesjonalnie.

Pędzel szybko się myje, włoski nie wypadają. Cena też w porządku za tę jakość. Gorąco polecam!

Polecam!

Jednym słowem świetny!
Super się sprawdza do malowania kresek na powiece, produktem płynnym i suchym. Do brwi go raczej nie używam, bo wolę kredki, ale próbowałam i też jest ok.

Włosie jest wystarczająco krótkie i zbite, aby móc zrobić każdy rodzaj kreski na oku. Mam go już sporo czasu (kilka lat) i nic złego się z nim nie dzieje. Pędzelek jest dobrze wykonany i tani (12 zł).

Bardzo go lubię!

To jest mój kolejny pędzelek z Hebe. Tak jak w poprzednich przypadkach jestem z niego bardzo zadowolona. Trzonek pędzelka jest koloru czarnego
Pędzelek jest wykonany z włókna syntetycznego. Jest miękki, sprężysty, zbity, dobrze skrojony. Dodatkowo jest precyzyjny i dobrze leży w dobrze trzyma się go palcami.
Używam go praktycznie codziennie nakładając pomadę na brwi. Dzięki użyciu pędzla efekt jest bardzo naturalny i niekarykaturalny.
Czyszczę go za pomocą wody i szamponu do włosów. Pędzel mam już ponad rok,a dalej wygląda jak nowy.

Kolejna perełka z Hebe

Pędzelek ten kupiłam, ponieważ potrzebowałam czegoś bardziej precyzyjnego do swoich brwi i ewentualnie do kresek na powiekach czarnym cieniem. Kosztował mnie jakieś 10-11 złotych w drogerii Hebe. Miałam wcześniej taki skośny, ale włosie było za grube i słabej jakości, więc poszedł w odstawkę.

Skośnymi pędzelkami w 99% przypadków maluję swoje brwi, a używam do tego na przemian cieni i pomady. Kreski na powiekach robię eyelinerami w pisaku, ale odkąd kupiłam ten pędzelek to zdarzyło mi się z 2-3 razy narysować kreskę czarnym cieniem do powiek. W obu przypadkach sprawdza się bardzo dobrze i jest kolejnym świetnym pędzlem za małe pieniądze. Włosie ma sztywne, ale elastyczne, więc nie drapie skóry, a w dotyku jest niesamowicie jedwabiste. Dodatkowo jest idealnie ścięte, bez odstających dłuższych włosków. Patrząc od góry możemy zauważyć jego precyzyjną, minimalną grubość. Zalecam jednak ostrożne mycie, ponieważ mimo wszystko włoski są bardzo delikatne i podatne na odkształcenia. Brwi mam jasne i rzadkie, więc nie mogę sobie pozwolić na szybkie machanie pędzlem, bo mogą z tego powstać dwie, nierówne gąsienice :D. Także do takich brwi jak moje jest idealnym przyrządem. Na początku może się wydawać, że włosie jest zbyt śliskie by nabierać idealną ilość, szczególnie cienia (pomada raczej przykleja się do wszystkiego), ale to tylko złudzenie. Cień przykleja się do niego tak jak powinien, a następnie rozprowadza po brwiach. Jeżeli chodzi o trzonek to jest dość długi, co oczywiście na plus, ponieważ każdy lubi podczas malowania trzymać pędzelek w innym miejscu - niektórzy niemal za sam koniec, a inni tuż przy włosiu. Idealnie leży w ręce i jest super lekki. Wyglądem może wiele osób nie przyciągać, ale mnie przyciągnął - minimalizm często u mnie wygrywa. W białym koszyczku na pędzle prezentuje się elegancko i profesjonalnie. Podczas mycia nic się nie rozkleja , nie pęka, nie odpada, a napisy nie zdrapują się.

Bardzo dobry!

Kupiłam go kilka miesięcy temu, używam go dzień w dzień i nic złego się z nim nie dzieje. Pędzelek dobrze wykonany, precyzyjny, przyjemny w użytkowaniu. Jestem z niego zadowolona!

Świetny

Pędzelek jest bardzo precyzyjny. Nadaje się zarówno do namalowania kreski jak i do wypełnienia brwi pomadą. Używam go praktycznie codzienne i sprawdza się świetnie. Poza tym cena też jest niewielka. Polecam

Czysta precyzja!

Bardzo dobry pędzelek, używam go często do malowania kresek na powiekach i jest świetny. Mam go już ok. 2 lat i nadal wygląda tak dobrze jak na początku a używam go bardzo często.

Świetny pędzelek

Pędzelka używam niemal codziennie do malowania brwi cieniem i raz na jakiś czas maluję nim kreskę na oku. Sprawdza się świetnie i do brwi i do kresek, jest bardzo miękki, cieniutki, a rączka jest długa i wygodna. Wad nie widzę