Avon, Anew Clinical, Derma - Full X3 Facial Filling Serum (Serum modelujące owal twarzy)

Avon, Anew Clinical, Derma - Full X3 Facial Filling Serum (Serum modelujące owal twarzy)

Średnia ocena użytkowników: 3,7 /5

Pojemność 30 ml
Cena PLN 28.00

Opis produktu

Zgłoś treść

Rewolucja w pielęgnacji skóry. Serum modeluje owal twarzy, zawiera tą same substancje, którą dermatolodzy wykorzystują w zastrzykach wypełniających zmarszczki.

Jest to silnie skoncentrowane serum opracowane w oparciu o unikalna formule helisy. Zawiera kwas hialuronowy o czystości dermatologicznej, wykorzystywany w zastrzykach wypełniających zmarszczki.

Już po 3 dniach redukuje zmarszczki, wygładza skórę i nadaje jej młodszy wygląd.

Przy regularnym stosowaniu poprawia owal twarzy i zapewnia efekt liftingu.

Do stosowania wieczorem na oczyszczoną skórę twarzy i szyi.

Cena: 28GBP / 30ml

/m/

Recenzje 9

Średnia ocena użytkowników: 3,7 /5

3 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

chemiczne smarowidło

Tak naprawdę, to nie wiem czy poleciłabym to serum, bo jest to moje pierwsze serum i nie mam odniesienia do innych. To co mi przeszkadza - to chemiczny zapach i struktura a\'la baza pod podkład, czyli takie silikonowe mazidło.

Na plus jest rzeczywiście uczucie nawilżonej skóry rano.
Kupiłam ten produkt w megapromocji z 70 %-ową zniżką, ale mimo wszystko raczej nie powtórzę zakupu ze względu na "chemiczność".

Używam tego produktu od: miesiąca
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

4 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

nawilżenie na 5

Po pierwsze - serum świetnie nawilża, skóra nie woła rano o krem.
Po drugie - nie wstaję rano z pogniecioną twarzą, więc każdy śpiący z twarzą w poduszce doceni to serum. Twarz jest ujędrniona, skóra sprężysta i gładka.
Polecam!


Używam tego produktu od:parę miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie drugiego

4 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

tak tak tak!

Udany kosmetyk do pielegnacji twarzy. Doskonale nawilza, wyrownuje koloryt, wypelnia buzie, przez co wyglada na zdrowa i wypoczeta. Stosowalam 3-4 razy w tygodniu samodzielnie na noc. Na poczatku troche szczypalo. Pozostawia film na twarzy wiec nie polecam nakladania bezposrednio przed snem. Idealne dozowanie - 1 pompka wystarcza na twarz i szyje. Serum dosc wydajne - wystarczylo na 2 m-ce stosowania.
Z pewnoscia do niego wroce.

Używam tego produktu od: 2 m-ce
Ilość zużytych opakowań:1

4 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

serum godne polecenia

Używałam na noc, na dzień Time-Zone z Estee Lauder i naprawdę widzę efekty. Bruzdy w okolicach brody całkowicie zniknęły, skóra jest delikatna i jędrna.
Po użyciu skóra trochę szczypała,ale innych efektów ubocznych nie było.
Na razie stosuję na noc inny krem, ale niewykluczone, że wrócę ponownie do serum.

Używam tego produktu od: 2 m-ce
Ilość zużytych opakowań: 1

4 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Skuszona :)

Zakupiłam z nadzieją że kwas hialuronowy ulży mojemu trądzikowi. Cerę mam tłustą, lekko przesuszoną, z trądzikiem w postaci rozszerzonych porów, grudek, pryszczy, zaskórników itd. Nie jest tego strasznie dużo ale w wielu lat 24 aż wstyd mieć taką twarz. Przez lata walczyłam na wszystkie znane mi sposoby. Bezskutecznie.

Na pierwszy rzut oka - serum niby nie ma nic wspólnego z trądzikową cerą - ale kwas hialuronowy świetnie goi wszelkiego rodzaju ranki i stany zapalne, dodatkowo nawilżając cerę.

Sam żel ma sympatyczną konsystencję, fajnie się go rozprowadza, daje na twarzy miłe uczucie chwilowego szczypania, wchłania się nieźle. Rano co prawda budzę się z tzw smalcem na twarzy ale po umyciu twarz jest świeższa, jakby bardziej pełna życia. Ranki po pryszczach goją się szybciej, suchych skórek powolutku ubywa, nic mnie nie zapchało, nie uczuliło, jest coraz lepiej. Od tygodnia pojawiły się na mojej buzi tylko 2 małe pryszczyki z którymi w 1 noc poradził sobie punktowy na wypryski z gruszkowej serii daxa.

Zauważyłam dwie wady. Pierwsza - istotna to to że mimo że nie zapycha to zaskórników jest jakby więcej. Może to kwestia pogody więc po dłuższej obserwacji poprawię się najwyżej. Druga to cena - 120 zł na serum które przy stosowaniu co 2 noc starczy nam na 2 miesiące to dużo jak na moją kieszeń i właściwości. Bo zmarszczek nie ruszyła a cerę przecież mam młodziutką i w miarę jędrną.

No i nie ogarniam tego błękitnego brokatu - to są jakieś mikrokapsułki czy kij diabeł? Czy po prostu bajer?

Używam tego produktu od: 10 dni
Ilość zużytych opakowań: 1 wtrakcie

Wizażanki najczęściej polecają:

4 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Rewelacja

Rzeczywiście super kosmetyk o lekkiej żelowej konsystencji miło się rozprowadza,działa cuda,moja skóra jest wypoczęta,wygładzona,rozpromieniona,ma jednolity kolor,stosuję wg.zaleceń 2 razy w tyg i to mi wystarcza,fantastyczne opakowanie jak i wygląd,cena szalona,ale na allegro można kupić przyzwoicie.Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:1/3

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

cudotworca

moje odkrycie ostatnich kilku miesiecy

najpierw doslalam od kolezanki probke - napompowala mi tego serum do sloiczka 5ml :)

dwa dni pozniej juz wiedzialam ze musze miec opakowanie pelnowymiarowe tego serum! i natychmiast je zmowilam! cale szczescie na ebay- wiec bylo u mnie nastepnego dnia!

dwie aplikacje na moja buzke zdzialaly cuda :)
po pierwszej aplikacji na noc, rano obudzialam sie z buzia matowa, napieta, lekko wygladzaona
po drugiej nocy zniknely mi z twarzy wszystkie czerwone krostki i zaczerwienienia
po tygodniu zniknely wszystkie jakies chrostki, grudki znajdujace sie pod skora!

minely dwa miesiace i mam wrazenie ze zmarszczki mimiczne na czole, takie poziome na punkcie ktorych mam obsesje sie widocznie zmniejszyly! jak ja to widze tzn ze sie zmniejszyly :)
innych zmarszczek nie mam

stosuje to serum bo dziala ogolnie super na wyglad mojej cery - jest wygladzona, nie mam roznego typu niespodzianek, kolor stal sie jednolity, zniknely przebarwienia, zaczerwienienia, pory zdecydowanie sa mniej aktywne a skora wyglada promiennie i zdrowo

nie zuwazylam specjalnego nawilzenia, ale tez serum skory nie wysuszylo :)

opakowanie z pompka- przyjemna forma aplikacji
serum w formie zelu- szybko sie wchalania, nie zostawia lepkiej wartwy, bardzo wydajny
wyglad serum - kosmiczny - cieszy oko (w sumie malo wazne, ale jednak na polce wyglada zjawiskowo)


po aplikacji czasami czuje lekkie mrowienie i szczypanie skory - ale dzien w dzien tre skore peelingiem w kremie Garniera - a Avon ostrzega ze aplikacja serum zbyt szybka po zabiegach czyszczacych moze dac takie skutki

w serum czuc alkohol
moze by to skreslio u mnie ten produkt (nie znosze kosmetykow z alkoholem) ale zadnego wysuszenia skory nie zauwazylam !

polecam goraco, wiem ze cena kosmiczna - w UK 28 funtow ale na ebay upolowalam za 10, i widze ze w takiej cenie sie to serum utrzymuje jak na razie - musze zrobic zapas!
Używam tego produktu od:8 tygodni
Ilość zużytych opakowań:koncze 1

4 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: miesiąc

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Doskonały

Kolejny świetny produkt z serii Anew który bardzo mi pasuje.

Świetnie się wchłania, przyjemnie pachnie, ale przede wszystkim super działa. Rano skóra wygląda na wypoczętą, świeżą, jest jędrna i napięta. Zmarszczki są mniej widoczne, nie wysusza skóry, wręcz przeciwnie - odżywia i nawilża.

Konsystencja jedwabista, bardzo delikatna i przyjemna :) kosmetyk dostaje ode mnie 4, ze względu na to, że są kosmetyki które działają na mnie nieco lepiej - choćby Collagenist od Helenki Rubinstein, jednak ceny są nieporównywalne... uważam, że za tą cenę produkt jest po prostu super.

Zdecydowanie polecam !! :)

Dziwi mnie wcześniejsza opinia, rozumiem że kosmetyk może na kogoś nie działać, to normalne że każdemu pasuje co innego, ale aby taka różnica w konsystencji - może produkt nie był oryginalny ?

Używam tego produktu od: kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1, 2 w tracie

1 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Co za g... ;-E

Mimo że w miarę lubię Avon i znam doskonale wszystkie jego produkty od kilkunastu lat, ten produkt to już przesada.
Podobnego obrzydlistwa ze świecą szukać!!!
Lepki i wstrętny, śmierdzi gorzko jak potępienie. Twarz się świeci i nieludzko klei. O wchłanianiu nie ma mowy, trzeba po prostu zmyć to świństwo z twarzy...
Skuteczności raczej zero choć na tym akurat mi nie zależało (mając 40 lat mam skórę 30-latki ale to zasługa genów).
Opakowanie prześliczne, nowoczesne i zachęcające. Ale 120 PLN za opakowanie? Nonsens!
Gorąco ODRADZAM!!!

Używam tego produktu od: paru dni
Ilość zużytych opakowań: próbki

Najaktywniejsze recenzentki
  1. 1

    0
    produktów

    1
    recenzji

    659
    pochwał

    10,00

  2. 2

    0
    produktów

    20
    recenzji

    57
    pochwał

    9,78

  3. 3

    7
    produktów

    0
    recenzji

    51
    pochwał

    8,71

Zobacz cały ranking