John Frieda, Brilliant Brunette, Liquid Shine Iluminating Conditioner (Odżywka dodająca włosom blasku)

John Frieda, Brilliant Brunette, Liquid Shine Iluminating Conditioner (Odżywka dodająca włosom blasku)

Średnia ocena użytkowników: 3,8 /5

Pojemność 250 ml
Cena 6,00 zł

Opis produktu

Zgłoś treść

Nowa odżywka dla brunetek John Frieda Liquid Shine rozświetla włosy dzięki specjalnemu krystalicznemu kompleksowi.Ożywia i nawilża matowe, pozbawione blasku włosy, które stają się miękkie,gładkie i lśnią lustrzanym blaskiem każdego dnia.
Odżywka przeznaczona do wszystkich odcieni włosów brązowych i czarnych.

Skład: Aqua, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Cyclopentasiloxane, Behentrimonium Chloride, Parfum, PEG-14M, Amodimethicone, Mica, Titanium Dioxide, Glycine, Trideceth-12, Malic Acid, Cetrimonium Chloride, Methylchloroisothiazolinone, Olea Europea, Tin Oxide, Methylisothiazolinone, Hydrolyzed Silk, Butylphenyl Methylpropional, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde.

Cena: 6GBP / 250ml
/m/

Składniki

Pokaż wszystkie Schowaj

Recenzje 15

Dokładamy starań, aby recenzje zamieszczone w katalogu były rzetelne i wiarygodne. Przed dodaniem recenzji każdy/a użytkownik/czka musi podać informację, jak długo stosował/a recenzowany produkt oraz gdzie go nabył/a.

Średnia ocena użytkowników: 3,8 /5

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

nie obciąża i utrzymuje w formie

PLUSY:

- bardzo lekka odżywka, zupełnie nie obciąża włosów, choć bardzo dobrze je odżywia w kilka minut

- nabłyszcza umiarkowanie, włosy ładnie się po niej błyszczą choć nie jest to spektakularne,

- fajne, praktyczne opakowanie,

- pogłębia kolor farbowanych na czarno włosów, można powiedzieć że dobrze odświeża kolor,

- wygładza włosy,

- nie wpływa źle na kondycję skóry głowy,

-bardzo łatwo sie po niej układa włosy, są one o wiele bardziej podatne na stylizację, puszyste ale nie sianowate,

MINUSY:

- dosyć droga ale w superfarmie można trafić na promocje za połowę ceny.

4 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

przeciętna

Mam ostatnio przyciemniane włosy, więc liczyłam na jakiś blask, wzmocnienie koloru czy coś w tym stylu. Przy tej odżywce niestety moje nadzieje pozostały płonne.
Nie ma ona absolutnie żadnego wpływu na blask włosów. Na kolor też nie - moim zdaniem mogłaby jej używać osoba z dowolnym kolorem czupryny.
Odżywka nie jest bardzo wydajna, tak jakby szybko "wsiąka" we włosy, więc potrzeba jej dużo. Przyzwoicie wygładza, lekko nawilża, absolutnie nie obciąża, włosy są miękkie ale nie ciężkie, ładnie pachnie. Regularna cena wg mnie jest za wysoka, w promocji ok. (kupiłam za kilkanaście złotych).


Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

1 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Nie polecam, aczkolwiek nie twierdzę, że u innych osób się nie sprawdzi. Możliwe, że nie jest to pro

Podczas pobytu w Berlinie kupiłam tę odżywkę, zachęcona przystępną ceną (4 Euro). Już wcześniej słyszałam o tej marce, ale jakoś nie było okazji do jej wypróbowania. Po zużyciu całego opakowania mogę z czystym sumieniem ją ocenić.
PLUSY:
-miły zapach;
-ładne opakowanie;
MINUSY:
-zdecydowanie nie nabłyszcza;
-nie nawilża jakoś spektakularnie;
(Tak więc podstawowe zapewnienia producenta nie doszły do skutku).

Używam tego produktu od: 2 miesiące.
Ilość zużytych opakowań: Jedno całe.

3 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: kilka miesięcy

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Myślałam, że bedzie lepiej

Używałam razem z szamponem z serii liquid shine i jakoś niewiele działania zauważyłam. Próbowałam nawet trzymać dłużej i bez rezultatu. Zdecydowanie nie warte swojej ceny, na szczęscie kupiłam go na promocji. Moje włosy nie zabłyszczały jakoś szczególnie, to samo się tyczy wygładzenia, a na to głownie liczyłam kupując ten produkt. Tyle samo uzyskałabym odżywką o połowę tańszą. Uwielbiam jej zapach, no ale to trochę za mało jak na moje wymagania co do odżywki do włosów. Nie jest wydajna, skończyła mi sie szybciej niż szampon, który zaczęłam używać w tym samym czasie. W ogóle samo wyciskanie produktu jak uciążliwe, tuba wyślizguje się z rąk, ale to akurat stała cecha odżywek johna frieda. Reasumując spodziewałam się czegoś lepszego...

Używam tego produktu od: niecały miesiąc i skończyła mi się tuba o pojemności 250 ml
Ilość zużytych opakowań: pierwsze i ostatnie

5 /5 HIT!

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Rozświetlone i miękkie włosy

Produkt ma tylko i wyłącznie zalety:

*Po spłukaniu odżywki od razu mamy miękkie włosy.
*Drobinki nadają włosom piękne rozświetlenie.
*Włosy stają się bardziej sprężyste.
* Czupryna :) wygląda na zdrową (a właściwie chyba jest zdrowa)
*piękny zapach
*design opakowania: elegancka tuba.
*nawet cena produktu nie zatrważa kiedy mamy do czynienia z taką jakością.

Używam tego produktu od: miesiąc
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

Wizażanki najczęściej polecają:

5 /5 HIT!

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

zdecydowane tak;)

Same plusy. Kupuje ja razem z szamponem z tej samej serii w promocji wiec cena jest naprawde fajna jak na produkt z wyzszej polki (7f za zestaw) a john frieda z niej wlasnie jest:)Nawilza moje wloski, daje im super blasku, jest dosyc wydajna, ma super zapach utrzymujacy sie wiele godzin, nie obciaza , nakladam ja rowniez na przedluzane wlosy.Minusow nie widze zadnych.

2 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: miesiąc

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Taka sobie

Jestem fanką Johna Friedy, ale ta odżywka mnie rozczarowała. W porównaniu z odżywką nawilżającą dla brunetek wypada blado - porównywalny efekt nabłyszczenia, a włosy są jakby takie bardziej sztywne i mniej, no cóż, odżywione.

Używam tego produktu od: przez kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

3 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: miesiąc

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Dobra ale wolę wersję moisturizing

Pięknie pachnie, włosy są mięciutkie, rzeczywiście błyszczą ale nie odżywia jak wersja nawilżająca, spełnia obietnice producenta - lubię odżywki tej marki bo są bardzo wydajne ( normalna drogeryjna 250ml starczy mi na 2tyg a ta .. na 2 miesiace), jednak przy jej uzyciu czuje jakby wlosy byl sztucznie nablyszczone

Używam tego produktu od: miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 pełne

4 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

ciekawa

Sympatyczna odżywka do stosowania na co dzień. Ma lekką formułę, która nie obciąża dodatkowo włosów, szybkie działanie co punktuje zwłaszcza rano, kiedy nie ma czasu na czekanie na odżywki i co najważniejsze działanie być może nie jest ono spektakularne ale jeśli moja teściowa (sic!!!) pyta mnie czym myje włosy, że tak błyszcza to cos w tym musi być:)
Jedyne co mi nie pasuje w tym produkcie to fakt, że włosy błyszczą ale są kiepsko nawilżone i odżywione, zwłaszcza końcówki dlatego po spłukaniu nie obejdzie się bez jedwabiu. Do bardzo zniszczonych włosów absolutnie bym jej nie polecała.

Używam tego produktu od:dawna
Ilość zużytych opakowań:2

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: nie określono

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Świetny

Stosuje go już od kilku miesięcy jestem już przy trzecim zestawie, bo stosuje z tej samej serii szampon i odżywkę. I szczerze nie zamienie go na inny. Włosy są takie zdrowe, błyszczące, miękkie:) No i najważniejsze odkryłam, że ta odżywka ma w sobie drobinki :) Szczerze polecam!!!

Używam tego produktu od:czterech miesięcy
Ilość zużytych opakowań:teraz 3

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Zakochałam się!

Pierwszy raz w życiu udało mi się znaleźć kosmetyk do włosów, który pod każdym względem mnie zadowala. Farbuję się farbą Loreal Casting Gloss kolor Carmel. I do moich włosów ta odżywka jest wręcz stworzona. Moje włosy lśnią niesamowitym blaskiem, ładnie pachną, są bardziej podatne na układanie, bezproblemowo mogę je rozczesać. Odżywka posiada fajne opakowanie, konsystencja też bardzo mi odpowiada, jest dosyć wydajna.

Dla moich włosów rewelacja!Używam tego produktu od: 2 miesiące
Ilość zużytych opakowań: kończę 1

3 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Dobra

To chyba mój najmniej ulubiony produkt firmy J.F.

rzeczywiście świetnie nabłyscza. natomiast jako odżywka srednio się sprawdza. reszta odżywek (zarówno z serii Brilliant Brunette i Straight Ahead) lepiej nawilża i regenruje.

dla osób szukających blasku: jak najbardziej. dla osób szukających głębokiego nawilżenia: raczej nie, JF ma lepsze.

a plusów: piękne opakowanie i super wydajność, bardzo fajny zapach i konsystencja

Używam tego produktu od: 3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1

Najaktywniejsze recenzentki
  1. 1

    0
    produktów

    8
    recenzji

    78
    pochwał

    10,00

  2. 2

    0
    produktów

    0
    recenzji

    97
    pochwał

    7,70

  3. 3

    13
    produktów

    7
    recenzji

    3
    pochwał

    7,70

Zobacz cały ranking