Lush, Creme Anglaise (Krem nawilżający do rąk i ciała)

Lush, Creme Anglaise (Krem nawilżający do rąk i ciała)

Średnia ocena użytkowników: 3 /5

Pojemność 225 ml
Cena 100,00 zł

Opis produktu

Zgłoś treść

To luksusowy krem do nawilżania ciała i rąk. Produkt ten wykonany jest z najlepszych składników. Bogactwo wanilii i migdałów z dodatkiem masła kakaowego, oleju kokosowego extra virgin, mirry oraz olejku ze słodkich pomarańczy sprawia,że skóra jest świetnie nawilżona i przepięknie pachnie.

Skład: Almond Infusion (Prunus Dulcis), Saffron Infusion (Crocus Sativus), Extra Virgin Coconut Oil (Cocos Nucifera), Cocoa Butter (Theobroma Cacao), Shea Butter (Butyrospermum Parkii), Glycerine, Stearic Acid, Almond Oil (Prunus Dulcis), Vanilla Absolute (Vanilla Planifolia), Myrrh Resinoid (Commiphora Myrrha), Sweet Orange Oil (Citrus Sinensis), Triethanolamine, Perfume, Cetearyl Alcohol, Benzyl Salicylate, Coumarin, *Eugenol, *Limonene, *Linalool, Methylparaben, Propylparaben.


Cena: ok. 100zł / 225g
/m/

Składniki

Pokaż wszystkie Schowaj

Recenzje 2

Dokładamy starań, aby recenzje zamieszczone w katalogu były rzetelne i wiarygodne. Przed dodaniem recenzji każdy/a użytkownik/czka musi podać informację, jak długo stosował/a recenzowany produkt oraz gdzie go nabył/a.

Średnia ocena użytkowników: 3 /5

3 /5

Nie wie, czy kupi ponownie

Używa produktu od: rok lub dłużej

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

piękny zapach

Balsam jest jednym z droższych produktów z Lusha. Szczerze mówiąc mam podobną opinię do poprzedniej użytkowniczki, zapach jest rewelacyjny, ale po co wydawać kupę kasy tylko dla zapachu?
Nic rewelacyjnego nie zrobił z moją skórą.

Nie wiem czy zdecydowała bym się jeszcze raz go kupić.

Używam tego produktu od: 4 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie (w trakcie)

3 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: tydzień

Kupiony w: Nie podano

Ocena szczegółowa:

Tylko zapach

Produkt ten jest chyba najdroższym w całej gamie kosmetyków Lush,a to za sprawą ekskluzywnych składników jakie w sobie posiada,ale szczerze powiedziawszy nie jest wart swojej ceny.

Plusy:
-piękny, obłędny, orientalny zapach identyczny jak w Glorious Mud
-na skórze pozostaje lekki zapach
-dobrze nawilża
-szybko się wchłania
-nie pozostawia tłustego filmu

Minusy:
-cena
-jest to produkt mało treściwy-mnie przypomina rzadkie mleczko do demakijażu wymieszane z wodą
-mało wydajne

Preparat warty zakupu tylko za jego zapach,a to trochę za mało.

Używam tego produktu od: kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Najaktywniejsze recenzentki
  1. 1

    0
    produktów

    1
    recenzji

    689
    pochwał

    10,00

  2. 2

    0
    produktów

    20
    recenzji

    57
    pochwał

    9,47

  3. 3

    7
    produktów

    0
    recenzji

    52
    pochwał

    8,45

Zobacz cały ranking