bebeauty, Hand Cream S.O.S. Dry Skin (Regenerujący krem do rąk z alantoiną i filtrem UV)

Intensywnie nawilżający, regenerujący krem do rąk z alantoniną i filtrem uv. Odżywia i chroni. Do skóry suchej i bardzo suchej.

Słabeuszek

+Cena
+Cos tam nawilża
+Dobry na wyjscia na mróz

-zapach
-tłusta warstwa ''dzieki'' parafinie w skladzie ://
-bardzo suchych dłoni nie nawilża i nie regeneruje a takie jego zadanie rzekomo.

działa ale mógłby lepiej pachnieć

Kremik jest skuteczny, odżywia i nawilża skórę rąk choć nie wchłania się tak błyskawicznie- czuć go jakiś czas na dłoniach przez dłuższy czas trochę jakby się lepił i gdy w niedługim odstępie czasu myjemy ręce czuć ze cały krem spłynął wraz z nawilżeniem które zaczął działać. Dobry do posmarowania na noc. Tani dostępny w każdej biedronce. Nie lubię jego zapachu;/ przypomina mi tanie mydło i chyba głównie przez to nie kupię go ponownie bo mnie zniechęca do używania

przeciętny

Nie lubię kremów, które zostawiają białą powłoczkę i długo się wchłaniają. Ten akurat niestety tak ma. Trzeba mu poświęcić chwilę, żeby zniknął z dłoni, ale i tak czuć, że dłonie się kleją. Zapach jest super! Trochę słodki, ale bardzo na plus. No i podoba mi się, że można kupić kompaktową wersję.

Gdyby nie ten zapach...

plusy:
+ tworzy delikatną warstwę, która szybko się wchłania,
+ skóra jest gładka, delikatna, miła w dotyku
+ niska cena
+ dostępny w każdej Biedronce

- zapach przypominający szare mydło

Wadę znalazłam jedną, ale jest na tyle spora, że kremu używam tylko w domu. W torebce nosze droższe o przyjemniejszym zapachu.
Mimo to na chwilę obecną będę kupować kolejne opakowania, żeby używać w domu :)

Godny polecenia

Kosztuje grosze w biedronce a w okresie zimowym naprawdę spełnia swoje zadanie. Leciuteńko się klei oraz zmywa się zaraz po zmoczeniu wodą rąk. Ale mimo to robi swoje. Można go na przykład nakładać na noc. Ma przyjemny chyba lekko kwiatowy zapach. Co jest dla mnie dość ważne bo nie lubię zapachów za słodkich ponieważ drażnią mnie w ciągu dnia. Pozostawia skórę przyjemną w dotyku gładką, jedwabistą. Dobrze nawilża popękaną skórę w zimie.

Bardzo fajny

Kupiłam kilka dni temu na zakupach w Biedrze. Chciałam mieć swój i już nie pożyczać od mamy. Moje ręce bardzo źle przeżywają okres zimowy, pękają do krwi, stają się bardzo szorstkie, nie ładnie wyglądają i czasami pojawia się wysypka, a od kiedy codziennie wieczorem smaruje średnią warstwe problem znikął i to za jaką cenę. Jak tylko zaaplikuje go na dłonie to nie moge przestać ich wąchać, zapach delikatnie kwiatowy, nie drażniący, wręcz przeciwnie. Bardzo polecam kremik każdemu. :)

polecam

Dostępny w Biedronce za około 4 zł przeznaczony do skóry bardzo suchej idealnie sprawdza się zimą. Dobrze się wchłania, dłonie są wygładzone i dobrze nawilża. Kupiłam go przypadkowo a okazał się całkiem dobry.

na ratunek suchym dłoniom :)

Kremik wpadł do koszyka mojej mamy podczas zakupów w Biedronce, bardzo go chwaliła więc postanowiłam wypróbować i ja :) nie zawiódł mnie, jest bardzo pomocny w wcale z przesuszonymi dłońmi

+ cena
+ zapach
+ gęsta konsystencja sprawia, że krem jest bardzo wydajny
+ nawilża
+ koi od pierwszego użycia
+ ulga zaraz po aplikacji, nic nie piecze, nie szczypie
+ dobrze się wchłania

Super produkt

Kupiłam już któreś opakowanie z kolei. Jestem z niego bardzo zadowolona.

ZALETY:
+niska cena
+pomimo małego opakowania starcza na długo
+gęsty
+szybko się wchłania
+ładny zapach
+dobrze odżywia dłonie, regeneruje
+polecam szczególnie zimą, kiedy ręce są narażone na popękanie, zimno. Wystarczy, że użyje go raz, a moje kostki i dłonie znów są gładkie.

WADY:
-mało efektowne opakowanie

beznadziejny

No cóż, nie był to dobry zakup. Właściwie to nie polecam.  Nie byłam zadowolona.
Napaliłam się na niego, bo przeczytałam, że skóra sucha i bardzo sucha, no to musi być jakiś lepsiejszy w działaniu, a tu figa.
Krem ma gęstą, kremową konsystencję ale co z tego, skoro jego działanie jest ubogie. Odżywia tylko powierzchniowo i dosyć krótko. Pozostawia biały film na dłoniach i trzeba trzeć i trzeć. Dziwnie pachnie, nie bardzo mi się podobało. Zawsze miałam wrażenie, że po użyciu skóra na dłoniach jest bardziej przesuszona niż przed użyciem.
Nie kupię więcej

Fajny

Zalety:
- lekka i szybko wchłaniająca się konsystencja
- po użyciu tego kremu skóra jest jedwabista, aksamitna i bardzo gładka
- krem bardzo ładnie pachnie
- ma wygodne opakowanie
- kosztuje niewiele bo 5 zł
- wygodnie się wyciska

Wady:
- krem jest dość rzadki

Zaskoczył mnie

Moje dłonie są bardzo przesuszone. Jakiś czas temu byłam osobą, która z lenistwa praktycznie w ogóle nie używała kremów do rąk. Moje dłonie w końcu postanowiły być czystym dowodem mojego niedbalstwa i braku troski. Raczej każdy jest w stanie sobie wyobrazić, jak mogły wyglądać. Postanowiłam więc totalnie zmienić swoje nawyki w pielęgnacji dłoni a raczej w ogóle je ustanowić. Zaczęłam kremować ręce. Jednak trzeba mieć świadomość tego, że lata nieużywania kremu do rąk nie spowodują nagle, że przez miesiąc używania sytuacja będzie idealna. Więc mijają miesiące a ja używam i używam, bardzo różnych kremów. Ten wpadł w moje łapki przypadkowo, gdyż podebrałam go mamie. Powiedziałam, że potrzebuję na gwałt, oddała mi a sobie kupiła nowy.
Pomyślałam sobie ot na chwilę będzie ok, zaraz kupię jakiś nowy a ten będzie jako awaryjny bądź oddam z powrotem mamie.
Pierwsze zaskoczenie mmm przyjemnie pachnie, fajna konsystencja.
Drugie, trzecie i kolejne wrażenia po 2 tyg stosowania - bardzo fajnie zmiękcza skórę na dłoniach, nawilża, faktycznie czuć działanie co mnie niesamowicie zaskoczyło. Kremy da rąk starałam się kupować już jakieś fajniejsze, drogeryjne, raczej nie rozglądałam się za nimi w markecie.
Spróbujcie, może i wam się spodoba.