Max Factor, Lash Lift (Tusz wydłużający modelujący)

Max Factor, Lash Lift (Tusz wydłużający modelujący)

Tusz do rzęs Lash Lift Max Factor zapewnia promienne spojrzenie nawet po długim, męczącym dniu. Nadaje oczom świeży, wypoczęty wygląd i blask.

Ma niezywkle lekką formułę, dzięki której zwiększa objętość rzęs. Unosi je o 30 stopni do góry i oddala od oczu w kierunku łuku brwiowego, przez co sprawia, że oczy wydają się większe, szerzej otwarte i mają więcej energii.

Lash Lift łączy w sobie wydłużającą formułę i szczoteczkę unoszącą rzęsy. Efekt liftujący utrzymuje się przez długie godziny. Tusz równomiernie otula każdą rzęsę i chroni przed nadmiernym obciążeniem.

Tusz unosi rzęsy do góry. Zawiera składniki odżywcze i pantenol, które pomagają odbudować strukturę włosa i zabezpieczają go przed łuszczeniem oraz kruszeniem. Liftująca spiralka unosi rzęsy i rozprowadza na nich optymalną ilośc tuszu. Zastosowany w tuszu elastyczny polimer ma strukturę podobną do tych, które używane są w żelach do włosów, dzięki czemu efekt uniesienia jest trwały.

Lash Lift dostępny jest w trzech odcieniach:

Rich Black (głęboka czerń), Soft Black (miękka czerń) oraz Black Brown (brązowo-czarny) a także w dwóch wersjach:

- zmywalny wodą,

- wodoodporny (w tej wersji nie ma odcienia Soft Black).

Cena: ok. 40 zł / 9 ml

bardzo dobry

bardzo dobry tusz na dzien. ladnie wydluza i podkreca rzesy. daje efekt naturalnie dlugich, czarnych rzes, modeluje pzrez to ksztalt oka - takie kocie bardziej. ja mam wersje wodoodporna, super sie sprawdza na dzien, na deszcz, snieg, nie rozmazuje sie. jedyny minus, to to, ze sie ciezko go zmywa.

Używam tego produktu od:1rok

nie za ta cene

jest to moj pierwszy tusz max factora i pewnie ostatni.pierwszym najpowazniejszym argumentem na nie jest nieadekwatna jakosc do ceny.tego typu tusz rownie dobrze mozna kupic za okolo 20 zlotych,a nie dwa razy tyle.juz pisze dlaczego:
a)szczoteczka-strasznie duza niewygodna,z gornymi rzesami jakos daje rade,ale dolne to masakra,zawsze konczy sie to upackaniem dolnej powieki
b)skleja rzesy
c)kruszy sie,zostawiajac nieelastyczne slady

oczywiscie tusz ma swoje plusy,ladny wyrazisty czarny kolor,wydluza rzeczywiscie rzesy i moim zdaniem pogrubia.
ale tak jak napisalam-za taka cene powinien byc duzo lepszy.

Używam tego produktu od:2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań:prawie cale 1

Jestem zadowolona :)

Mam bardzo trudne rzęsy :) Krótkie, proste i dlatego znalezienie dla nich dobrej, że nie wspomnę idealnej maskary graniczy z cudem :). Tydzień temu skusiłam się na Lash Lifta w wersji wodoodpornej i tu miłe zaskoczenie :) Nie skleja, podkręca, powoduje, że moje rzęski są widoczne i dłuuuuugo się trzyma czyli jakość za rozsądną cenę. Polecam, choć jeszcze za wcześnie na określenie go mianem KWC.

Używam tego produktu od: 1 tydzień

raczej nic specjalnego

tusz nie odpowiada mi, zawiodłam się na marce i żal mi niecałych 40 zł zainwestowanych w niego...

plus taki że pogrubia i przy intesywanym nagimnastykowaniu się troszkę podkręca, natomiast mi najbardziej zależało na wydłuzeniu - tusz niestety słabo wydłuża!

wg mnie niewygodna w użyciu szczoteczka, ączka trochę za gruba...

szybko się kruszy, a sma tusz w buteleczce szybko shcnie..

nie polecam..

Używam tego produktu od:jakis czas temu
Ilość zużytych opakowań:niecale jedno

dobry tusz

Ma wygodną szczoteczkę, ale i tak trzeba się trochę nagimnastykować, żeby ładnie pomalować rzęsy nie sklejając ich.
Ładnie usnosi i podkręca rzęsy, oczy faktycznie wydają się być większe.
Niestety po kliku godzinach zaczyna się osypywać (dość mocno!), co jest bardzo dużym minusem.
Z zalet mogę wymienić jeszcze odżywione rzęsy. Po stosowaniu tego tuszu wydaję się być mocniejsze. Nie kruszą się ( a moje są delikatne i mają do tego skłonność)

Używam tego produktu od: około roku

Średniaczek!!

W zasadniczym porównaniu z Dramaticem to sie trochę Maxowi Factorowi nie udał!! Tusz jak tusz!! Co prawda nie rozmazuje się ,ale to jednak nie Dramatic!! Spróbowałm do z ciekawości, no okazało się że ciekawość wcale nie popłaca!! HiHiHi!!

Używam tego produktu od: z czystej ciekawości
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno opakowanko

dla mnie bomba

Dla mnie to mistrzostwo świata.Straszanie go lubię,bo ma bardzo intensywny kolor,pogrubia,podkręca,jest mega trwały,nie obsypuje się,bardzo łatwo można nim zrobic piękne rzęsy.Oczy dzięki niemu staja sie bardzo wyraziste.
Ja swój tusz kupowałam w Niemczech,więc nie wysechł mi jak inne tusze tej firmy w ciągu dwóch miesięcy.
Napewno jeszcze go sobie sprawię :)

Używam tego produktu od:skończyłam drugie

Typowy MaxFactor-owiec

Potrzebowalam czegos wodoodpornego, a ze na tuszach Max Factora jeszcze sie nie zawiodlam, wiec jakims cudem wybor padl a w/w produkt.

Po pierwsze - jest raczej malowodoodporny. Oczywiscie lzy czy deszcz go nie zmywaja, ale po kontakcie z woda chlorowana rzesy zaczynaja sie sklejac ze soba i wyglada to wrecz paskudnie.

Po drugie: faktycznie jest trwaly. Tak, jak go nalozymy, tak bedzie sie trzymal przez caly dzien. Lekko unosi rzesy do gory. Nie wiem, czy je wydluza, bo moje rzesy sa same w sobie super dlugasne. Potrzebuje tylko dodac im objetosci, a owy tusz wykazuje to po kilkakrotnym, meczacym mazaniu i rozczesywaniu.

Nie rozmazuje sie, ale potrafi skleic rzesy. Z biegiem czasu i uzywania moze zostawiac grudki. Dobrze wspolgra z zalotka.

Podsumowujac - kiepska wodoodpornosc, zeby uzyskac zadowalajacy efekt trzeba sie sporo napracowac. Daje efekt teatralnych rzes, jesli szukasz czegos naturalnego - to nie tu. Super wydajny.

Używam tego produktu od: ponad 2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.go

dobry tylko na początku

Na początku jak go kupiłam to byłam zadowolona. Mam kolor soft black i wygląda bardzo naturalnie na rzęsach. Konsystencja była bardzo dobra. Niestety po jakichs dwóch tygodniach zgęstniał, pozostawia grudki, trzeba się namachać, żeby się ładnie pomalować.

Ilość zużytych opakowań: jestem w połowie pierwszego

Zdecydowanie KWC!

Dla mnie ten tusz wygrał ze swoim bratem - 2000 calorie. Efekt pogrubienia jest porównywalny, a tutaj dochodzi jeszcze to rewelacyjne uniesienie rzęs do góry i ich wydłużenie! Kosmetyk nie rozmazuje się. Używam tuszu w kolorze brązowym. Z pewnością kupię go ponownie, ponieważ dla mnie jest po prostu idealny:)

Używam tego produktu od:kilku tygodni

Całkiem, całkiem :)

Nie kupię tylko dlatego, że za tą cenę mogę mieć dwa tej samej jakości. Pomijając jednak cenę:

+ podkręca, dobrze rozczesuje (świetna szczoteczka), pogrubia, trwały

- dla mnie za gęsty, za drugim pociągnięciem robią sie już grudki. Trochę skleja rzęsy. Nie jest wydajny- szybko schnie, po 3 miesiącach już nadaje się do wyrzucenia, mimo że opakowanie nie jest puste.

Pomimo wad, efekt jest wart polecenia, rzęsy wyglądają imponująco.

Używam tego produktu od: 3 m-ce

Zawiodłam się

Na początku gdy kupiłam ten tusz stwierdziłam, że jest super. Dawał ładny, wyraźny efekt. Rozdzielał rzęsy i nie pozostawiał na nich grudek. Jednak szybko to się zmieniło... Zaczął zostawiać grudki i sklejać rzęsy. Szkoda, bo wydawało mi się, że znalazłam tusz, któremu będę długo wierna.