Rimmel, Magnif'eyes Double Eyeliners (Cień i eyeliner 2w1)

Rimmel, Magnif'eyes Double Eyeliners (Cień i eyeliner 2w1)

Pojemność 1,6 g

Magnif'eyes Double Eyeliners. To innowacyjna propozycja dla kobiet, które cenią wygodne rozwiązania i wyrazisty makijaż oka. Eyeliner 2-in-1 jest połączeniem cienia i eyelinera. Z jednej strony kosmetyku w formie pisaka znajdziesz cień w kredce. Jego kremowa, mocno napigmentowana formuła sprawia, że kolor się nie rozmazuje i jest supertrwały - wygląda idealnie nawet do 24 godzin! Z drugiej strony znajduje się eyeliner Kohl Kajal, dzięki któremu oko będzie precyzyjnie podkreślone. Tą końcówką możesz nie tylko obrysować kontur oka, ale także stworzyć modny, koci kształt i idealnie równe linie.
Do wyboru mamy aż cztery duety modnych kolorów: od delikatnych beży do wyrazistego odcienia Electric Blue.

Uwielbiam takie rozwiązania!

Myślę, że wiele z nas lubi takie rozwiązania dwa w jednym. Jest to bardzo oraktyczne rozwiazanie. Przydaje się często np. na wyjazdy.

Zacznę od tego jaki kolor oceniam - 002 Kissed by a Rose Gold

Produkt jest naprawdę dobrej jakości. Pigmentacja jak najbardziej na tak. Jestem zakochana najbardziej w tym złotym cieniu. Kolory są bardzo intensywne no i co najważniejsze - trwałe. Eyeliner również się sprawdził, choć mógłby być trochę cieńszy.

Cena jak za cień plus eyeliner myślę, że jest całkiem w porządku.

Za drugim razem pokochałam

Cienie słabo się blendują, jednak są rewelacyjne jako cień bazowy pod cienie tradycyjne.

Posiadam dwa odcienie:
002 Kissed By A Rose Gold
003 Queens Of The Bronzed Age

Musiałam znaleźć na nie sposób, ale się udało i są obowiązkowym punktem w moim dziennym makijażu.

Jasna kredka z 003 świetnie się sprawdza gdy nałożymy ją na wewnętrzną cześć powieki, najlepiej na nudziakowy odcień cienia pudrowego. Z początku drobinki wydają się grubo zmielone, tępe w konsystencji, ale gdy tylko cień nabierze tłustości powieki pięknie się scala, wydobywając elegancką, złotą poświatę z drobinek. Efekt jest na prawdę nieziemski!

Cienie z 003 i 002 to piękne, masełkowate w konsystencji brązowo-złote cienie. Opakowanie ładne, estetyczne, poręczne i wysuwane w miarę zużycia.
Odcień 002 to najpiękniejsze stare złoto jakie widziałam!

Ciemno-brązowy eyeliner 002 używam na dolną powiekę. Niestety trzeba go rozblendować za pomocą innego, pudrowego cienia - efekt jest znacznie lepszy.

Kupiłam ten produkt na jakiejś super promocji w drogerii ale z początku nie przekonały mnie te cienie.

Jak dla mnie SUPER

Posiadam kolor 009 mossy magic. Używam jako eyeliner i sprawdza się bardzo dobrze. Robi proste kreski - co dla mnie, niedoświadczonej osoby jest bardzo ważne. Można poprawić gdy kreska się nie uda :) Nie jest czarna, tylko z mnóstwem drobinki - lecz mi to nie przeszkadza. Nadaje się jak dla mnie nie tylko na imprezę ale i do codziennego użytku.

Posiadam kolor 008 on taupe of the world. Kupiłam bo potrzebuje czasem szybkiego makijażu bez bawienia się paleta i mieszkaniem cieni. Ten produkt sprawdza się idealnie. Końcówka z cieniem jest bardzo plastyczna i pieknie rozprowadza się po powiece. Tak samo z końcówką do kreski. Kolor jest delikatny ale zauważalny. Utrzymuje się cały dzień na powiece. Nie roluje się. Co prawda zawsze stosuje bazę pod cienie przed nałożeniem czegokolwiek na powiekę ale i tak niektóre cienie potrafią się rolować. Naprawdę warto wydać na tą kredke pieniądze. W biegu sprawdza się świetnie.

Piękny blask

Mam tę wersję tej kredki 003 Queens of the Bronzed Age. Trochę się za nią uganiałam, ale było warto. Część chudsza złota jest super jako eyeliner, ale też jako cień. Bardzo ładnie rozświetla. Część brązowa ma piękny miedziany odcień. Kredka ma kremową konsystencję i łatwo się ją nakłada. Długo wytrzymuje, nie rozmazuje się, nie osypuje się :)
W podróż wolę zabrać tę kredkę, a nie cienie, bo nie boję się, że coś mi się rozsypie po drodze.

Rewelacja

Mam kredkę w odcieniu kobaltowym z czarnym cieniem i muszę przyznać, że ten duet "robi" mi cały makijaż. Produkty są kremowe,meega trwałe,kreskę maluje się szybciutko i to właściwie czasem wystarcza na cały makijaż,gdy się spieszę. Czasem kobaltową kredką podkreślam dolną powiekę i wtedy cały makijaż oka zyskuje na wyrazistości. Na pewno kupię inne odcienie <3

Róż tak

Właśnie skończył mi się różowy cień, bo eyeliner pozostaje w całości. Z dwóch opcji pasował mi tylko cień. Piękny Kolor_jasny róż z mnóstwem drobinki. Bajer że hoho. Wykrecany sztyft mi starczył na około rok prawie codziennego stosowania. Trzymał się mocno i nie migrowal po twarzy. Świetna zabawa i świetne wykonanie
Z drugiej strony mamy dopasowany kolorystycznie eyeliner, który się w ogóle nie sprawdził. Za gruby do malowania idealnej kreski. Ciemny kolor, matowy i nie równo malujacy. Wolałabym z dwóch stron mieć te cienie niż kredki.
Ogólnie oceniam ten produkt bardzo pozytywnie

Całkiem niezły produkt

Na wstępie zaznaczę, że posiadam odcień 003 Queens of the Bronzed Age.
W tej wersji dostajemy brązowy, ciepły cień, który dość szybko zastyga - musimy się spieszyć z rozcieraniem, a to i tak najlepiej zrobić palcem. Stosuję ten cień jako bazę pod inne, matowe brązy (w formie prasowanej), aby uzyskać trójwymiarowy efekt - wtedy makijaż wytrzymuje cały dzień.

Eyeliner jest bardzo jasny, daje ładny efekt, nakładam go jedynie na środek powieki, jako rozświetlenie - daje efekt mokrej, skrzącej powieki - praktycznie nie dając koloru (drobinki, moim zdaniem, nie są ani ciepłe, ani chłodne).
Lubię też stosować go jako bazę pod prasowane cienie, wtedy mokry efekt ładnie się przebija, a mamy też kolor (moje ulubione połączenie to właśnie ten eyeliner + cień w kolorze chłodnego różu).

Super kosmetyk

Szukałam czegoś co ładnie rozświetli mi powiekę i znalazłam w odcieniu 005. Piękny delikatny róż. Na powiece widoczne są tylko błyszczące kryształki. Idealnie rozprowadza się palcem. Druga strona kredki - eyeliner ma piękny kolor, ale czasami odbija się na górnej powiece. Za cień 6+ a za eyeliner 4+.

Powalająca trwałość

Kredkę posiadam w kolorze 003 (miałam też 005 ale oddałam siostrze bo kolory były zupełnie nie trafione). Pigmentacja zasługuje na pochwałę, kolory są naprawdę mocne i wyraziste. Trwałość jest po prostu powalająca, utrzymuje się od rana do nocy bez poprawek. Częściej używam złotej wąskiej kredki, głównie do rozświetlenia kącika oka lub na całą powiekę (czasami też na inny cień) wtedy otrzymujemy piękną brokatową powłokę na wieczorne wyjście. Moje zastrzeżenia do brązowego cienia są takie że trzeba z nim szybko działać i ewentualnie błyskawicznie rozcierać ponieważ bardzo szybko zastyga.

Baaardzo lubię

Kupiłam na promocji w Rossmann - jak większość swojej kolorówki. Zacznę może od dwóch minusów: pierwszy jest taki, że cień po zastygnięciu robi "sztywną"(?) powiekę. Nie umiem tego do końca opisać, jednak nie jest to bardzo uciążliwe. Drugi jest taki, że mimo iż trzymam w normalnej, pokojowej temperaturze, w którym jest raczej chłodno, kredka się złamała. Da się ją jeszcze używać, więc tragedii nie ma. Plusy : długo się utrzymuje, kolor jest ładny, delikatny, ale intensywny ( mam różową i fioletową końcówkę, używam tylko różowej). Nakładam trochę na powiekę i rozcieram palcem. Nie potrzeba bazy, cień trzyma się cały dzien, wygląda ładnie. Nie pamiętam regularnej ceny, ale na promocji polecam bardzo !

genialny produkt !

Świetny produkt. Przede wszystkim posiada jedną zaletę, która przebija wszystkie inne, a mianowicie to produkt dla osób, które niekoniecznie posiadają dużą wprawę w makijażu. Jest tak prosty w użyciu, a zarazem efektowny, że nasza powieka wygląda jakby malował ją profesjonalista.
Kolory dobrze dobrane, świetnie łączą się ze sobą tworząc naturalny efekt.
Trwałość oceniam na 10 w skali 10.
Polecam każdemu! Ja kupiłam w promocyjnej cenie ( 50 % taniej), ale teraz mimo braku promocji kupię za standardową. WARTO, ŚWIETNY produkt!