Avon, Naturals, Peach & Ginseng, Refreshing Body Spray (Odświeżający spray do ciała `Brzoskwinia i żeń-szeń`)

Cena PLN 15.00

Odświeżający spray o ślicznym i świeżym zapachu brzoskwini. Z kompleksem BioSeed - wyciągami roślinnymi o właściwościach odżywczych, kojących i ochronnych. Zapach jest bardzo intensywny i długo utrzymuje się na skórze.

Uwielbiam ją!

Zacznę od tego, że ubóstwiam zapach tej mgiełki! mogłabym się pryskać nią bez końca, gdyby nie mały problem - gdy spryskam nią dekolt w słoneczny dzień, po jakimś czasie wyskakują mi czerwone plamy, które schodzą dopiero jakiś czas po umyciu :( Cóż, moja skóra jest dość wrażliwa na słońce, dodatkowo na dekolcie często pojawiają mi się jakieś plamy niewiadomego pochodzenia, ale ta mgiełka jakoś wyjątkowo oddziałuje ze słońcem i jak się nią spryskam, mam jak w banku że będę czerwona. Dodam, że perfumy ani inne pachnące kosmetyki nie wywołują u mnie takich reakcji.

Jednak jej zapach jest zbyt cudowny, abym przestała jej używać, więc pryskam się nią w pochmurne dni, a w słoneczne tylko włosy i ubrania :)

Niestety, bardzo ciężko ją gdzieś upolować, bo z tego co wiem wycofano ją z regularnej sprzedaży :(

Używam tego produktu od: kilku lat z przerwami

super

Super szczególnie na lato, orzeźwiający i apetyczny zapach :) Jedyna z moich ulubionych oprócz dodatkowo wanilii! Za swój zapach i cenę godna polecenia.

Używam tego produktu od:kiedy jest

Dostałam tą mgiełke w prezencie od koleżanki jakieś 2 lata temu. Używam ją jednak regularnie od roku. Psikam się w szkole lub gdy wychodzę z domu. Zapach odświeżający, lecz dla mnie duszący(ale lepszy niż zapach mgiełki miód i cytryna) . Trwałość jest bardzo krótka. Nie kupiłabym ją ponownie.

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:kończe 1

Mój ulubiony.

Najlepsza mgiełka ze wszystkich mozliwych dostępnych w Avonie. Przepiękny i dość trwały zapach. Warty swojej ceny. Z chęcią zakupię go po raz kolejny.

Używam tego produktu od: daaawno się skończył

Lubię. ^^

Mam trzy mgiełki do ciala z serii Naturalsów i Brzoskwinia i żeńszeń jest jedną z nich. Uwielbiam ten zapach. W porównaniu do innych mgiełek nie wyczuwam alkoholu! :) Czuje ją tak, jakbym pod nosem miała prawdziwą brzoskwinię :D. Orzeźwia w upalne dni (czyli w sam raz na lato). Jest wydajna i tania. :) Tylko uwaga, żeby ktoś Was po jej użyciu nie zjadł <lol2>.

Polecam ;).

Używam tego produktu od: 2

wspaniały, niezastąpiony

wypróbowałam poza nim jeszcze spray o zapachu wanilli i po porównaniu stwierdziłam że wolę ten ze względu na to że:
- ma delikatny odświerzający zapach
- kiedy wywietrzeje moja woda toaletowa, w ciągu dnia lub w szkole poprawiam własnie tym sprayem
- idelanie nadaje się jako miły zapaszek do psikania ubrań i włosów na których utzrymuje się bardzo długo
- ma apetyczny zapach brzoskwiń
na razie wypróbuję inne wersje zapachowe avonu ale do tego na pewno jeszcze wrócę :)Używam tego produktu od:roku

taki tam...

Pachnie brzoskwiniami, które lubię, ale tu o dziwo zapach totalnie działa mi na nerwy - drażni. Co więcej, nie utrzymuje się długo [wiadomo]. Jedyny plus - odświeża.

Zużyłam jedno opakowanie. Ledwo ;)
Używałam przez 2 miesiące.

fajny:)

Bardzo lubie zapach tego sprayu:) Uzywalam go zamiast perfum w lecie.
Pachnie slodko brzoskwiniowo, ale swiezo zarazem. Zapach moze nie jest zbyt trwaly lecz w przypadku takiego sprayu nie ma co wymagac.
Uzywam go zarowno do ciala jak i do psikania poscieli:) Milej sie zasypia w takim owocowym zapachu.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:koncze pierwsze

średni

Posiadam od niedawna ten spray, tyle, że wiśniowy. Myślałam, że będzie ochładzał ciało, tymczasem kiedy tylko popryskam się nim - moja skóra jest podrażniona. Zapach jest bardzo intensywny ( jak dla mnie, to za bardzo). Nie polecam.

Używam tego produktu od:1mc

słodziutka i stymulująca

Bardzo miłe pachnidełko na dobry początek dnia. Trawłośc bardzo dobra, chyba lepsza od limonki :ehem: nawet cały dzień noszę go czasami :) optymistamaker ;) TŻ ubóstwia :D

Używam tego produktu od:ok 2 tyg

Zapach przyjemny

Odpowiadami jego zapach. Swieża brzoskwinia, na mojej skórze utrzymuje się średnio długo.
Chyba co niektore dziewczyny są uczulone na alkohol, ale przecież nie możliwe jest by go wcale nie było w takim sprayu. Mi to tam nie przeszkadza, wręcz tego po kilku chwilach nie czuje.
W zasadzie taki do chwilowego odświeżenia i nic wiecej.

świetna rzecz po kąpieli

Wcześniaj miałam waniliowy spray z tej serii,z którego byłam bardzo zadowolona,postanoSwiłam więc wypróbować i ten.Po pierwsze ślicznie pachnie dojrzałą brzoskwinką(muszę się przyznać do mojej małej słabości do zapachu brzoskwiń:D).Bardzo ładne opakowanie,proste ale sympatyczne.Spray świetnie nadaje się do wyperfumowania ciała po kąpieli albo wręcz spryskania pościeli-przyjemnie się zasypia.Zapach jest zaskakująco trwały,kiedy popsikam się wieczorem jeszcze rano potrafię go wyczuć.Jako,że jestem perfumowym maniakiem na dzień go nie używam(mam mnóstwo perfum,które bardziej sie do tego nadają),ale na wieczór do odprężenia się i ukojenia nerwów jest to świetna rzecz.Bardzo udany produkt,z resztą trzeba przyznać,że większość Avonowskich sprayów do ciała jest dobra.Chyba skuszę się na balsam do ciała o tym zapachu.Polecam