Bourjois, Le Nu Vous Va Si Bien (Podkład w kompakcie; cera mieszana)

Bourjois, Le Nu Vous Va Si Bien (Podkład w kompakcie; cera mieszana)

Inteligentny podkład w kompakcie, który sam dopasowuje się do potrzeb skóry. Dzięki niemu makijaż wygląda jak druga skóra: suche partie twarzy są idealnie nawilżone, zaś partie tłuste - zmatowione. W efekcie cera jest wygładzona, skorygowana i matowa. Podkład zawiera witaminę E i F, biały puder jedwabny, pigmenty "soft focus effect", kompleks regulujący wydzielanie się sebum oraz filtr SPF 12 przeciw fotostarzeniu się skóry. Podkład w kompakcie Le Nu Vous va si Bien jest hypoalergiczny. Nadaje się dla normalnej, mieszanej i tłustej cery. Występuje w 5 odcieniach.

Hmm...

Piszecie, ze jest to podklad. A ja mam puder. Normalny, prasowany, z gąbką. Identyczna nazwa, identyczne opakowanie. Puder jest super. Pierwszy raz znalazlam kolor identyczny, co moja cera. Puder nie pozostawia plam, super gąbka pozwala na równomierne rozprowadzenie kosmetyku. Jedyny minus to zapach - pachnie jak takie lekarstwo...
Ogólnie jestem na tak, z małym zastrzeżeniem co do konsystencji... Nic już nie rozumiem ;p

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań:

tak pół na pół

Potrzebowałam dobrego matującego na długo podkładu, który współgrałby z kremem z wysokim filtrem i nie tworzył na twarzy maski.
Odcień w opakowaniu wydaje się być znacznie ciemniejszy niż nałożony na twarz. Podkład ma dziwną w kształcie gąbeczkę, ale mimo tego nie ma problemów z aplikowaniem kosmetyku. Opakowanie posiada małe lusterko - dla mnie stanowczo za małe.
Nakłada się go cienką warstwą, przy nakładaniu lekko chłodzi, pozostawia lekką pudrową warstwę.
Niestety, szybko ona znika i twarz zaczyna się świecić. Niezbędne są poprawki w ciągu dnia pudrem sypanym bądź w kamieniu. Mam wrażenie, że podkład także szybko znika z twarzy.
Używałam go podczas wyjazdu dość intensywnie, więc muszę zrobić sobie od niego na jakiś czas przerwę, bo coraz bardziej zaczynają mnie drażnić jego wady.

Używam tego produktu od:kilka tyg
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Porażka :-(

Bardzo lubię tę firmę: błyszczyki, pomadki, cienie ale ten podkłąd dla mnie jest tragiczny. Strasznie mi wysusza twarz a zaraz po paru minutach zaczynam się zwyczajnie świecić i ten błysk już tak zostaje, nie pomaga nawt bibułka matująca. Źle się wchłania, jest "twardy", ta gąbeczka jakaś taka nijaka :-( Maleńki plusik za kolorek, gdyż odcień 61 - Vanille wydawał mi się zbyt ciemny a ostatecznie idealnie dopasował się do cery (bardzo jasnej)

zabawka

Odcień wydawał mi się ciemny, ale na skórze był ok, a to dla mnie ważne, bo mam tak bladą cerę, że zwykle nawet najjaśniejszy mi nie pasuje. Wydaje się tłusty, ale po nałożeniu zostawia extra pudrową warstewkę, a też dobrze kryje. Plus za opakowanie - lusterko, dodatkowe otwieranie, gąbeczka - full service!

nie polecam

Myślałam ,że ten podkład spełni moje oczekiwania , ale niestety tak się nie stało.<BR><BR> - aby dobrać odcień do mojej jasnej karnacji musiałam wybrać najciemniejszy ze wszystkich odcieni ,a i tak bardzo mnie "przybladza"<BR> - nie jest trwały -po paru godzinach znika z twarzy prawie bez śladu<BR> - ma nieprzyjemny zapach<BR> <BR>

świetny!

Cenię firmę Bourjois, a ten kosmetyk sprawił, że moja opinia o francuskim producencie jest jeszcze lepsza. Podkład jest świetny, idealnie matuje cerę, "wtapia się" w skórę, wyglada naturalnie. Moim zdaniem to jeden z lepszych podkładów matujących.