Scholl, Foot Therapy, Deep Moisturising Cream (krem odżywczo-nawilżający do stóp)

Opracowany specjalnie dla potrzeb twardej i suchej skóry stóp, doskonale odżywia i wygładza skórę. Zawiera jeden z najskuteczniejszych systemów nawilżających - działając w głębokich warstwach, zwiększa nawilżenie skóry o 80%. Gwarantuje 24-godzinne działanie. Testowany dermatologicznie.

bardzo dobry

bardzo dobry krem do stop, dalam za niego funta, szkoda ze nie wzielam wiecej bo jest bardzo dobry, ma mocznik, idealny przy pielegnacji stop, krem jest wydajny, wystarczy naprawde niewielka ilosc zeby wysmarowac obie stopy, szybko sie wchlania, swietnie nawilza stopy, nie podraznia
swietny
polecam

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: pierwsze i nie ostatnie

fajny

Ładnie nawilża stopy, zmiękcza skóre.
Jelsi ktos mający mega problemy ze stopami mysli, ze sam krem załatwi sprawe to się myli, ale zmasowany atak kosmetykami scholla przynosi super efekty. Krem bardzo wydajny, zapach OK, cena przystępna. POLECAM

Używam tego produktu od: 2miesiecy raz dziennie - wieczorkiem

zdecydowanie polecam

Ja mam szczegolny problem z sucha skora stop latem, przy wysokich temp. na dworze i wtedy to wlasnie uzywam tego specyfiku.
Szczegolnie dobrze sie sprawdza po uprzednim peelingu stop,kiedy skorka jest oczyszczona i gotowa na nawilzanie.
Uzywalam wielu kremow innych marek na probe, ale zawsze wracam do tego:)

Używam tego produktu od:kilka lat
Ilość zużytych opakowań:wiele

swietny

kupilam jako lzejsza wersje mojego ukochanego Kremu intensywnie pielęgnującego do stóp na noc ze skarpetkami...uzywam na codzien i poprostu nie ma sobie rownych...Scholl jest specjalista i naprawde rozumie potrzeby stop. nigdy nie kupie innego.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy

Bardzo lubię :)

Kremik bardzo przyjemny :)głównie pod względem tego,że widać jego działanie :)nawet gdy nie smaruje się nim codziennie :ehem:
Doskonale nawilża, odżywia skóre stóp,zapobiega twardnieniu skóry na piętach.
Do tego jest mega wydajny,głównie przez to ,że jest bardzo gęsty.
Chyba do niego wrócę,bo skuszona innymi specyfikami zaczęłam testować ze złym skutkiem.
Zapach zwyczajny,nie drażniący.

Używam tego produktu od:Rok.
Ilość zużytych opakowań:1.

brawo za skuteczność :)

To jeden z moich ulubionych kremów do stóp. Świetnie nawilża, blyskawicznie się wchłania, pozostawiając na skórze leciutki film, co dyskfalifikuje go jeśli chcemy założyć szpilki na gołą stopę. Delikatny, niedrażniący zapach, miła maślana konsystencja, łatwo wyciskający się z miękkiej tubki., w niskiej cenie......czego więcej można chcieć od kremu do stóp ?
Stosuję go rano (gdy nie zakładam butów na gołe stopy) a na noc Cracked Heel Repair też Scholla, bo dobrze złuży mi taki duet rano nawilżenie a w nocy maksymalne natłuszczenie. Mam skórę suchą, na stopach wręcz patologicznie suchą :(, chwila zapomnienia, małe lenistwo, kiepski krem i kiedy zalotnie pocieram stopą o nogę mojego faceta slyszę: Kochanie, drapiesz.... :)
A dzięki regularnemu stosowanu tego kremu nie słyszę tego tekstu aż tak często :)

Używam tego produktu od: pare lat
Ilość zużytych opakowań: pare

bdb ;)

używałam go zanim przerzuciłam się na Foot & Nail Cream Scholla. Zapach miał całkiem ciekawy, nie drażnił. Dobrze sobie radził z suchą skórą stóp, ale nie tak dobrze jak jego następca ;) doskonały dla posiadaczek mało wymagających stópek.

Używam tego produktu od: już nie używam

Najlepszy jakiego uzywalam

Doskonale sie wchlania, zapach jest delikatny, nienachalny, konsystencja lekka, acz treściwa. Stopy są momentalnie miękkie, gładkie i pozostaja takie na wiele godzin. Musze przyznac, ze nie mialam lepszego kremu do stop. W zasadzie moze i zasluguje na 5 gwiazdek, ale to zarezerwuje dla kremu, po ktorym bede mogla chodzic w klapkach nie wybijając sobie zebów (o ile wiecie co mam na myśli:))

Używam tego produktu od:3 m-cy
Ilość zużytych opakowań:koncze pierwsze

Znakomity

Testowałam wiele kremów do stóp, ale ten jest zdecydowanie najlepszy spośród nich! Znakomicie się wchłania, nie pozostawia tłustej warstwy, bezzapachowy, wyjątkowo wydajny. Bardzo dobrze radzi sobie nawet z mocno przesuszonymi stopami. Przy regularnym stosowaniu skóra jest mięciutka, nawilżona. Niezawodny latem, kiedy stopy odsłąniają sandałki :). Używam tego produktu od:2 miesiecy

Porządny.

Bardzo porządny krem do stóp. Świetnie nawliża i zmiękcza skórę, niemal bezzapachowy, szybko się wchłania, nie pozostawia tłustego filmu.
Efekt nawilżenia długo wyczuwalny.
W przeciwieństwie do kremu zmiękczającego tej samej firmy, krem głęboko nawilżający zapewnia utrzymanie skóry stóp w dobrej koncycji.
Polecam.

Używam tego produktu od:wielu miesięcy
Ilość zużytych opakowań:kilka

Spodziewałam się więcej

Bardzo zdziwił mnie zapach kosmetyku, taka bardzo lekka wersja serii Dove (a zapachu Dove nie znoszę :() Sam krem nie nawilża jakoś spektakularnie, ma bardziej gęstą i lepką maziową konsystencję niż się spodziewałam, ogólnie, sądzę, ze firma Scholl nie jest jakoś wyrażnie lepsza pod względem kosmetyków do stóp od naszych polskich producentów.

świetny!

Krem raczej lekki, z kategorii nawilżających, nie natłuszczających. Stosuję go głównie wieczorem, ale zdarza mi się i rano. Dobrze się rozsmarowuje, jest wydajny, szybko się wchłania, bez uczucia lepkości. Nawilża i zmiękcza skórę. Moje stopy bardzo go lubią, zwłaszcza latem!