Lancome, Photogenic Foundation

Lancome, Photogenic Foundation

Według mnie jest on niesamowity! Ma lekką konsystencję, a mimo to bardzo dobrze kryje nawet duże zaczerwienienia. Twarz rzeczywiście promienieje blaskiem!

Oceniam na 2.00

Niestety, mi ten podkład nie przypadł do gustu. Dostałam jakiejś wysypki. Koloru nie znalazlam odpowiedniego, choć w Polsce ponoć jest mniej odcieni. Nie stapia się ze skórą (moją), i jedynie z daleka dobrze wygląda. Na mojej buzi po prostu go widać, a ja lubię, żeby nie było widać. Ale to może też kwestia koloru. Podoba mi się delikatny zapach, no ale to nie perfumy. O długotrwałym efekcie matującym też mowy być nie może. I czuję go na buzi. Może dobry dla innych, niestety nie dla mnie.

Oceniam na 5.00

Przez wiele lat szukalam takiego wlasnie podkladu. Lekki, a zarazem bardzo dobrze wyrownuje kolor cery i kryje niedoskonalosci. Utrzymuje sie na twarzy przez caly dzien, delikatnie matowi, nawilza i dodaje blasku. Bardzo zaskoczyl mnie duzy wybor odcieni, znalazlam idealny kolor, ktorego inne firmy nie maja, a idealnie komponuje sie z odcieniem mojej karnacji.