Too Faced, Lip Injection

Too Faced, Lip Injection

Cena PLN 89.00

Dzięki specjalnie opracowanym substancjom czynnym nadaje on ustom pełny wygląd i zwiększa ich objętość do 20%. Efekt jego działania utrzymuje się do 4 godzin. Zawiera on opatentowaną formułę na bazie witaminy B i ekstraktu z chińskiej ostrej papryki, która rozszerza naczynia krwionośne i przyspiesza krążenie krwi, powodując tym samym efekt wypełnienia oraz zwiększenia objętości ust. Można go stosować samodzielnie zamiast błyszczyka lub jako podkład pod pomadkę.

REWELACJA

Moje usta: wąskie,niereregularny kształ,już:-)opadające kąciki.Błyszczyk jest rewelacyjny:pędzelek precyzyjnie nakłada produkt a to wazne bo jak wyjedziecie na twarz to też podpuchnie i się zaczerwieni:-)Po kilku chwilach usta puchna i robia sie pełne i czerwneinieją.Mnie nie przeszkadza pieczenie po nałożeniu,raczej jest to łaskotanie.Daje efekt winylowych ust,ale jak ktos nie lubi to po kilkunastu minutach mozna odcisnąc usta na chusteczce higienicznej.Usta sa sliczne!!!Jak po całowaniu!!!!!!!!!
Cena straszna ale jest bardzo wydajny!!!!!!!!!Mi opakowanie starcza na ok 0,5 roku.

Używam tego produktu od:2 lat

działa

Mimo iż nie polubiłam się z tym błyszczykiem to muszę stwierdzić, że działa i to naprawdę mocno.
Powiększenie ust jest spektakularne i utrzymuje się do dwóch godzin. Dodatkowo daje naprawdę dobry połysk.
Niestety przeszkadza mi bardzo mocne pieczenie oraz smak tego produktu. Jest jakiś metaliczny. Dlatego nawet nie zużyłam go w połowie, nie byłam w stanie się poświęcić, nie mam aż takiego problemu z małymi ustami :-)
Nie mniej jednak jeśli ktoś szuka naprawdę dobrze powiększającego błyszczyku, ten działa najlepiej.

Używam tego produktu od: kupiłam go ze 4 lata temu
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

No no no! :)

Działa! Jeśli kosmetyk może naprawdę powiększać usta, to temu się udało i nie są to żadne czcze obietnice producenta. Na tyle ile może powiększać usta, to powiększa, najważniesze, że widać i czuć efekty.
Ja go akurat kupiłam przypadkowo, wersja mini była dolączona do tuszu, ale już się z nim raczej nie rozstanę :) Nakładam na usta, a po chwili czuję dość mocne mrowienie, szczypanie, ale do wytrzymania, dla mnie to żaden problem, ja to nawet lubię, nie rozumiem narzekania na ten efekt przez inne dziewczyny, ale może każdy ma inną wrażliwość. Także błyszczyk szczypie w usta, które się powiększają! Są pełniejsze i nabrzmiałe - super! :) Po za tym ma fajną konsystencję i dość długo trzyma się na ustach, efekt też, ale co jakiś czas trzeba poprawiać. To najlepszy błyszczyk jaki miałam. Kupię go jeszcze na pewno.

Używam tego produktu od: ok. 5 miesięcy

kocham

błyszczyk jest cudowny!
uwielbiam to uczucie szczypania, które pojawia się minutę po użyciu błyszczyka. próbowałam wielu tańszych powiększających specyfików, ale żaden nie daje takiego efektu.
zapach również bardzo fajny, opakowanie ujdzie ;)

minusy:
- jeśli wyjadę za kontur ust to pojawiają się nieestetyczne ślady
- z czasem coraz mniej mnie szczypie :( albo już się przyzwyczaiłam...

no i cena trochę wysoka, ale moim zdaniem warto

AŁA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Na początek wyjaśnię dlaczego mimo dania mu czterech gwiazdek, nie kupię czy nie użyję go nigdy więcej. Po prostu należę do osób mało odpornych na ból, i takiego szczypania, jakie mi zafundował ten błyszczyk, dłuuuuugo nie zapomnę. Przez pierwszych kilka minut robi mi się gorąco z tego uczucia szczypania. Nie jestem w stanie wytrzymać, mimo zalet błyszczyka. Efekt też mógłby być bardziej długofalowy niż 2- 3 godzny.

Przede wszystkim byłyszczyk powiększa - nie spektakularnie, ale efekt jest. Usta są ładnie uwypuklone, nabrzmiałe. Przy dłuższym stosowaniu ładnie "formuje" kontur ust - a ten mam bardzo niewyraźny. Z efektu jestem zadowolona, może dlatego, że nie spodziewałam się niewadomo jakich rezultatów:D Błyszczyk utrzymuje się do 3 godzin, jest gęsty i lepki - ale ja to akurat lubię. Smak - truskawkowy, trochę zbyt nachalny.

Podkreślam jeszcze raz - to bardzo dobry produkt, efekty widać, ale nie jestem gotowa dla niego znieść taki ból:D

OKROPIEŃSTWO.

Posiadam ten błyszczyk, NIESTETY, już długi czas i używam go tylko wtedy, kiedy naprawdę muszę i nie mam innego pod ręką. Jest OBRZYDLIWY. Strasznie się lepi, potwornie piecze (nie lekko, bardzo mocno!), podrażnia usta niemożebnie, nie można lekko wyjechać poza kontur, bo wygląda się, jakby się poparzyło. Ponadto, gdy "zje" się trochę tego błyszczyku, piecze całe gardło i dziąsła.

Takiego BADZIEWIA I OKROPIEŃSTWA jeszcze nigdy nie widziałam. To nie jest warte nawet splunięcia!

Używam tego produktu od:długiego czasu, NIESTETY.
Ilość zużytych opakPoowań:niecałe jedno i JUŻ NIGDY WIĘCEJ.

REWELACJA - prawdziwe KWC

Nigdy nie uwierzyla bym w dzialanie powiekszajace blyszczyku gdyby nie Lip Injection;
powiem krotko; ON NAPRAWDE POWIEKSZA USTA! i robi je soczyscie czerwone!
Nie rozumiem forumowiczek zalacych sie na pieczenie...owszem jest i to dosc mocne, ale producent wlasnie w ten sposob obiecuje te usta powiekszyc i mu sie to naprawde udaje!

POLECAM!!!

Używam tego produktu od: tygodnia

ponętne usta

Błyszczyk rzeczywiście mrowi i to dość mocno ale nie jest to uczucie którego nie da się przeżyć.. tym bardziej ze potem usta są niezwykle ponętne, powiększone i podkreślone.
Mrowienie zapewnia nam ekstrakt z papryczki chili obecny w składzie.
Po aplikacji przez jakiś czas najlepiej nie dotykać ani nie mazać błyszczyka, wtedy ładnie zastyga na ustach a lipidy maja szanse sie wchłonąć.
Efekt (u mnie) utrzymuje sie kilka godzin, błyszczyk zjada sie dość regularnie.
Jestem bardzo z niego zadowolona i na pewno kupie ponownie.

Używam tego produktu od: 3 tyg

a ja lubię

ten błyszczyk, podrażniając śluzówkę (dość mocne szczypanie przez kilka minut od aplikacji) powoduje jej przekrwienie i lekki obrzęk, co przejawia się intensyfikacją koloru oraz wizualnym zwiększeniem objętości ust, może brzmi to tak średnio ale efekt bardzo fajny jest. Sam błyszczyk jest bezbarwny (w standardowej wersji) i bezdrobinkowy, daje bardzo mocny połysk, może trochę za mocny, jest też dość gęsty i mocno klei się, to na minus.
Mam też jego kolorową i drobinkową wersję (kolor Techno Kiss - delikatnie perłowy różowy) i jest jeszcze lepsza (mniej błyszcząca, mniej gęsta, mniej klejąca) a podrażnia tak samo fajnie.
Używam tego produktu od:półtora roku
Ilość zużytych opakowań:dwa

spektakularny

Daje znakomity efekt powiększonych ust przy czym wyglądają one bardzo soczyście! Przez chwilę po ustach chodzą mrówki :) ale warto przecierpieć, bo potem aż chce się całować odbicie w lustrze :)

nie bardzo...

Miałam kilka próbek-saszetek tego błyszczyku, w wersji przezroczystej, otrzymanych do zakupów w Sephorze.
Po przetestowaniu stwierdzam, że nie jest to produkt wart swojej ceny.
Jest bardzo gęsty. Po nałożeniu na usta zaczyna szczypać - no, ok, większość błyszczyków tego typu szczypie. Ale ten robi to dosyć długo, co staje się nieprzyjemne. Trzeba bardzo uważać, żeby nie wyjechać nawet na pół milimetra skóry wokół ust, bo od razu robi się widocznie zaczerwieniona...
Powiększenie polega na spuchnięciu ust, robią się też przy tym nieco ciemniejsze - zapewne przez to szczypanie.
Efekt jest krótkotrwały, a w dodatku błyszczyk koszmarnie się klei, także absolutnie nie nadaje się na pogodę z nawet lekkim wiaterkiem, bo włosy lepią się potem niemiłosiernie...

Jedyna zaleta, jaką dostrzegłam, to wydajność. Trzy saszetki starczyły mi na bardzo długo.
Mimo to, nie polecam, strata pieniędzy.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 3 próbkowe saszetki

Taki sobie

Ja również posiadam ten produkt i odczucie pieczenia (które musi się pojawić z racji składu kosmetyku) nie było aż tak uciążliwe. Owszem odczułam delikatne pieczenie ale tylko przez kilka minut. Być może kwestia odczucia jest sprawą indywidualną... Natomiast efekt- owszem pojawia się ale według mnie utrzymuje się zbyt krótko.

Używam tego produktu od:kilku miesięcy