Kamill, Intensiv, Krem do rąk i paznokci

Kamill, Intensiv, Krem do rąk i paznokci

Kategoria
Marka

Krem do rąk i paznokci Intensiv ze skoncentrowaną siłą rumianku działa łagodząco, przynosząc skórze ulgę i intensywnie ją pielęgnuje. Bogata formuła z olejkiem avocado i Aloe Vera intensywnie nawilża skórę, zapewniając naturalną ochronę i pielęgnacje skóry rąk i paznokci. Nie zawiera barwników, posiada neutralny odczyn pH, przebadany dermatologicznie.

Klasyczna wariacja.

Właściwie to lubię wszystkie odmiany Kamilla, ale ten cenię szczególnie. Obiecana przez producenta intesywna pielęgnacja jest faktem niezaprzeczalnym. Suche, spierzchnięte dłonie mogą liczyć na ulgę. Właściwie częściej niż ja, używa go mój TŻ i to głównie on domaga się by był stale na półce. Jego dłonie są zdecydowanie bardziej narażone na przesuszenie.

Zapach firmowy, czyli dla mnie piękny ;), tłusty film zostawia, ale ja akurat go lubię. Często używam tego kremu na noc.

Polecam.

Używam tego produktu od:wielu lat
Ilość zużytych opakowań:mnóstwo

krem do stóp

Nie wiem, czy to wersja Intensiv przyczynia się do pozostawiania na skórze śliskiego, tłustego filmu, bo do intensywnie rumiankowego zapachu na pewno..
Nie znoszę tej woni po prostu, nie trawię.
Za to do stóp jest w sam raz :) Stosuję na noc i stopy ją miekkie, a zapach wtedy mi nie przeszkadza ;)
Do rąk użyłam parę razy, ale z wchłanianiem jest bardzo kiepsko, pozostawia tłustą, błyszczacą powłokę, która pozostaje także na wszystkich przedmiotach dotkniętych do 20 minut po aplikacji kremu.

bardzo dobry

Kremu do rąk używam raz dziennie - na noc. Mam wrażliwe dłonie, teraz w dobrym stanie, także kremu używam raczej profilaktycznie, regularnie. W tej roli Kamill Intensiv sprawdza się bardzo dobrze (wolę przezornie zawsze intensywniej działające kremy ze względu na skłonnośc mojej skóry do wysychania a nawet pękania). Nie jest tłusty jak wiele innych, bogatych mazideł do rąk, wchłania się jak na mój gust szybko, dlatego nakładam go trochę więcej by miec pewnośc że wystarczy to dłoniom. Nie jest więc wydajny. Skóra jest gładka, skórki przy paznokciach nawilżone. Ogólnie dłonie wyglądają na zadbane. Nie uczula, co mi się zdaża przy kremach do rąk. Pachnie rumiankiem. Jest tani. Nie testowałam go w warunkach ekstremalnych, dlatego 4 *. Myślę że można go śmiało polecic, będę do niego wracac pomiędzy eksperymentami :) .

świetny!

W zasadzie mogłabym nie testować już innych kremów do rąk, ale ciekawość jest silniejsza ;).
Kremik ma fajne, kolorowe opakowanie, przyjemny zapach, szybko się wchłania, ale pozostawia uczucie nawilżonych i odżywionych rąk. Po prostu go lubię...