Rimmel, Colour to go (szminka)

Rimmel, Colour to go (szminka)

Mają mnóstwo minusów (np. przedziwne kolory nieodzwierciedlane na numerkach spod spodu, super kiepska trwałość, wspaniały efekt wysuszenia) jednak czego można chcieć po pomadkach za niecałe 10 zł... Mi spodobał sie bardzo kolor "disco", ot, taki naturalny. Wielki plus za ultrafioletowe i kolorowe opakowania (które chyba stanowią 3/4 ceny szminek...)

Cena: ok. 12 zł

Fajna

Kupiłam tą fioletową w Pepco za 4.99 jak dla mnie kolor jest śliczny i długo się utrzymuje na ustach ..Podoba mi się i polecam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ilość zużytych opakowań: w trakcie

Mam do niej sentyment

Chyba w podstawówce specjalnie kupiłam gazetę do której dołączona była ta szminka ;). Pierwsza kolorowa jaką miałam i używałam jej chyba dobre 2-3 lata. Ostatnio robiąc porządki w łazience znalazłam na dnie jakiegoś koszyka - kolor 905 cherry.

Kolor ma intensywny i ładny ale utrzymuje się krótko, śmierdzi i nic a nic nie odżywia ust ale ten sentyment...

Używam tego produktu od: dawno używałam

Ładne opakowanie.

i tyle dobrego mogę o nich powiedzieć.
Używałam ich już wieki temu, zdaje się też, że były dodawane do jakiejś gazety.

Kolory nachalne, strasznie wysuszały usta.
Nic dobrego, ale opakowanie śliczne:D

Używam tego produktu od: używałam daaawno temu
Ilość zużytych opakowań: 3 czy 4

Takie se ;)

Miałam jakieś 8 lat temu kilka tych szminek.
Kupiłam je ze względu na ładne kolorowe opakowania, typowe "nastoletnie" zachowanie ;)
Szminki były średnio trwałe, niezbyt ładnie pachniały i wysuszały usta.
Teraz pewnie bym ich już nie kupiła, ale wtedy były fajnym gadżetem w torebce ;)

Używam tego produktu od: używałam jakiś czas temu
Ilość zużytych opakowań: kilka

spoko

plusy:
-kolorowe opakowania
-wszedzie sie miesci
-spory wybor kolorow
- dlugo sie utrzymuje
- stosunkowo niska cena

minusy:
-odrobine wysusza usta
- szkoda ze jest jej tak malo

Skarbenki

Fajniusie szmineczki, super kolorowe mini- opakowania, zawartosc tez niczego sobie. Mialam kilka kolorow, bordowa, jasno- rozowa i jeszcze jakas, juz niepamietam. Lubilam je biardzo. Moze trwaloscia nie grzeszyly, nie poprawialy rowniez kondycji ust, ale tez jej nie pogarszaly, leciutkie nawilzenie, ale bylo. Kolor dosc intensywny, wystarczylo niewiele nalozyc dla uzyskania transparentnego, blyszczykowego efektu, jaki lubie. Ja niestety mam takie usta, ze bez dobrego nawilzacza typu pomadka ochronna, blyszczyk nawilzajacy, wazelina czy tlusty krem, sa zaraz suche i popekane, wiec tej szminki uzywalam zawsze razem z czyms takim i usta super wygladaly.

Używam tego produktu od: 2 lata

Nie ma już...

Dardzo miła szmineczka to była, nazwy posiadanego koloru nie pamiętam, w różowym opakowaniu była. Ładne kolory, połysk, opakowanko poręczne, niezła trwałość.
Szkoda, ze już niedostępna :(

Używam tego produktu od: z 6 lat temu ją miałam..
Ilość zużytych opakowań: bodajrze 2

Słabiutka

Na początku bardzo mi się spodobała owa szminka. W szczególności kolor (nr 831 - love)... oraz to, że nawilżała mi usta. Albo tylko wydawało mi się, że je nawilżała, bo po pewnym czasie zaczęła
robić z nimi coś zupełnie odwrotnego... mianowicie, jak nietrudno się domyślić, wysuszała je, po prostu. Ponadto, wcale nie odpowiada mi to, że jest mała, bo przez to niezbyt wygodnie maluje się nią wargi. Do tego jest nietrwała. I trzeba się troszkę postarać, aby ją równomiernie rozprowadzić.
Co do zalet... Oprócz koloru, zaletą może być również cena, ale jest ona raczej adekwatna do jakości - czyli, mówiąc wprost - kiepskiej jakości.
Podsumowując, nie kupię jej na pewno (zresztą, tej też nie kupiłam, tylko dostałam jako "prezent" razem z gazetą), mimo, że lubię Rimmel (chociaż - coraz mniej, "dzięki" takim oto kosmetykom.)

Używam tego produktu od: długo męczyłam jedną sztukę
Ilość zużytych opakowań: jak wyżej.

Nie polecam

Miałam kiedyś 3 takie szmineczki- nie potrafię podac teraz nazw i numerów kolorów, ale moge powiedzieć jakie to były barwy: srebrno-fioletowy, bordowy i różowy.
Jedyną zaletą tych szminek były tylko malutkie, wygodne opakowania, które można było wszędzie ze soba zabrać.
Poza tym same wady: twardy sztyft, nieładnie pachnący chemią, nierówne rozprowadzanie na ustach i ich szybkie wysuszanie.
Dzięki, więcej nie chcę!

Używam tego produktu od:używałam dawno temu
Ilość zużytych opakowań:niecałe 3, które skończyły w koszu

świetna

ojjj dawno juz jej nie widziałam w sklepie. wycofali?
Była świetna. Bardzo delikatne kolory-ślicznie wyglądały na ustach. Nie byla zbyt trwała, ale... :) Bardzo ją lubiłam. można było sie nia malowac nawet bez lusterka. Miała tez bardzo fajn e opakowanie-takie designerskie :D Fajna bardzo. Jak spotkam to kupie.

Używam tego produktu od:-

nie polecam

Szminke tą dostałam jakieś trzy lata temu z gazetą. Ta miała fajny kolor więc jej używałam jakiś czas. Efektem ubocznym jej stosowania było wysuszenie moich ust. Do tej pory leży gdzieś w kosmetyczce.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego

zachwycająca nie jest

Hmm kolor ładny,połysk ładny,opakowanie ładne,ale trwałość i tendencja do wysuszania (w moim przypadku przynajmniej)jest niewybaczalna.Niezbyt przyjemnie się rozprowadza,jakaś taka twarda i własnie "sucha".No nie przepadam za nią, do dziś leży gdzieś w szufladzie nie zużyta nawet do połowy...

Używam tego produktu od:hmm roku jakiegos
Ilość zużytych opakowań:1 czesciowe