Max Factor, Bronzing Powder (Puder brązujący prasowany)

Max Factor, Bronzing Powder (Puder brązujący prasowany)

Okazje i pomysły na prezent

Max Factor Bronzing Powder to uniwersalny puder brązujący, zawierający pigmenty odbijające światło i rozświetlające skórę. Nadaje jej złocisty koloryt, doskonale podkreśla letnią opaleniznę. Puder Max Factor polecany do twarzy i całego ciała - najlepszy efekt uzyskuje się aplikując puder za pomocą grubego pędzla.

Bardzo dobra jakość

Niegdyś mój ulubiony puder brązujący. Zużyłam kilka opakowań tego produktu. Max Factor Bronzing Powder to uniwersalny bronzer. Zawiera pigmenty, które odbijają światło i rozświetlają cerę. Idealny do ocieplania skóry. Nadaje jej złocisty koloryt. Produkt jest wydajny, nie osypuje się. Nie uczula.

Złociste muśnięcie słońca

Jeśli tęsknisz za złocistymi promieniami słońca na skórze twarzy, to prasowany puder brązujący Max Factor sprawdzi się idealnie.
Puder jest zamknięty w okrągłym czarnym, poręcznym opakowaniu, który idealnie mieści się do torebki. Minus za brak gąbeczki, pędzelka, lusterka. Puder jest bardzo zbity i wydajny, zawiera w sobie mieniące się złociste drobinki, które nadają ciemną opaleniznę. Należy jednak uważać z nakładaniem produktu, gdyż mocno brązuje już przy nałożeniu niewielkiej ilości. Dla osób o jasnej karnacji, może okazać się zbyt ciemny. Puder nie osypuje się. Polecam używanie szerokiego pędzla i lekkie muśnięcie. Puder jest trwały, nie kruszy się. Makijaż utrzymuje się do kilku godzin. Odcień 01 golden idealnie podkreśla letnią opaleniznę na kościach policzkowych, ramionach.

Ulubieniec na lato

Uwielbiam efekt, który pozostawia na skórze. Na lato jest idealny! Mam w odcieniu 01 Golden i jestem nim oczarowana. Zacznijmy od opakowania, jest klasyczne i trwałe w dodatku łatwo się otwiera. Co do samego produktu to pierwsza rzeczą na którą zwróciłam uwagę jest piękny kolor, który cudownie podkreśla opalona twarz oraz kości policzkowe. Dzięki zawartym w sobie drobinkom, które odbijają światło daje lekki efekt błysku ale nie jest on jakiś duży, jeśli chodzi o aplikację to jest świetny. Nie robi plam i pięknie się rozciera dając naturalny efekt. Dodatkowo jest produktem bardzo wydajnym i trwalym. Zawsze do niego wracam, zdecydowanie polecam!

Świetny

Bronzer w klasycznym eleganckim opakowaniu. Jestem z niego bardzo zadowolona. Jest bardzo wydajny, ma przyjemny, delikatny zapach oraz doskonale rozprowadza się na twarzy. Ładnie ukrywa niedoskonałości cery, wyrównuje kolor, nadaje piękny ciepły odcień, podkreśla opaleniznę oraz nie uwydatnia zmarszczek. Długo utrzymuje się na twarzy i pięknie ją rozświetla. Spełnia doskonale wszystkie swoje zadania. Produkt, w przypadku którego nie jestem w stanie podać jakiegoś minusa.

Dziewczyny lubią brąz

Produkt idealny by podkreślić albo wydobyć opaleniznę. Używam go od lat i aż wstyd powiedzieć że jest to ciągle to samo opakowanie. Nic złego się z nim nie dzieje mimo upływu czasu. Używam go aby nadac skórze efekt musniecia słońcem. Do tego celu jest bardzo wydajny. Napewno nie jest to produkt to konturowania bo ma drobinki złota w sobie. Bardziej powiedziałabym że rozświetla skórę i nadaje jej zdrowy wygląd. Uwaga, bo jest bardzo intensywny, wystarczy odrobinę nałożyć na gruby pędzel i lekkimi musnieciami rozprowadzić po twarzy. Na mojej skórze daje efekt wow i mimo, że aktualnie nowych bronzerow jest masa raczej nie zamienię go na inny.

Bardzo wydajny

Mam odcień 01 golden , bardzo łatwo się go nakłada, długo się utrzymuje i bardzo ładnie podkreśla kości policzkowe . Jest też bardzo wydajny , używam go już bardzo długo i końca nie widać ;-)

Nie polecam

Produkt może i trwały ale niestety bardzo intensywny, ciężko go nałożyć bo od razu tworzy ciemna brązową smugę :( Polecam tylko w przypadku gdy komuś zależy na mocnym efekcie

Puder który od lat nie zmienił w sobie nic

Jakby zatrzymał się w czasie. Szczerze nie wiem na czym polega jego fenomen i słynnego pudru nr 05. Słabo zmielony, przeperfumowany a ta gabeczka w zestawie... Matko. Nie zdecydowanie nie. Jeszcze rzeźby jakiś czary robił na twarzy to ok. Ale niestety...

Świetny bronzer

Mam ten bronzer już naprawdę bardzo długo, ale uwielbiam go, od lat mi służy i wciąż pierwsze opakowanie. Wygląda naturalnie, ma świetną konsystencję, nie kruszy się, nie zbiera, nie robi plam. Dal mnie idealny.

Fajny ożywiający bronzer, nawet dla bladych

Bronzer kupiłam w lato za pośrednictwem drogerii internetowej. Skusiła mnie jego cena (około 15 zł) i odcień, który prezentował się na zdjęciu bardzo ciekawie, bo nie za ciepło i nie za zimno. Wybrałam numerek 2.
Po nałożeniu produktu pierwszy raz na twarz byłam bardzo zaskoczona. Bronzer zawiera widoczne drobinki. Jednak, nie jest to chamsko połyskujący brokat na twarzy, a subtelnie rozświetlające buźkę drobiny.
Jestem blondynką z bladą karnacją i ten bronzer wygląda fajnie u mnie bez opalenizny, a na opalonej skórze wygląda cudownie!
Podczas użytkowania nie odczułam żadnego zapachu więc kolejny plus.
Z trwałością również nie zauważyłam większych problemów.
Nie polecam go jednak stosować jako produkt do konturowania, ponieważ możemy uzyskać na twarzy dwa, nieestetyczne, brązowe placki. Lekkie muśnięcie po policzkach będzie idealne.
Jedyną wadą tego produktu jest tandetne opakowanie. Moim zdaniem jest to taki typowy, tani plastik z drogerii. Po 5 miesiącach prawie codziennego użytkowania pozostałam z samym metalowym wieczkiem z zawartością, więc wzięcie tego bronzera ze sobą w podróż może być kłopotliwe.
Podsumowując. Fajny, tani, ożywiający bronzer do codziennego użytku.

Bardzo fajny na lato

Plusy:
+idealny na lato
+podkreśla opaleniznę
+dodaje blasku
+drobinki trzymają się w miejscu
+dobrze napigmentowany (ale nie aż tak żeby zrobić sobie krzywdę)
+dobrze się nakłada i rozciera
+wydajny
+trzyma się w miejscu
+piękny ciepły kolor
+przetrwał kilka upadków
Minus:
-Po paru godzinach się ściera

świetny

potrzebowałam fajnego bronzera i kupiłam go kiedyś na promocji za ok 17zł.
okazał się świetnym rozwiązaniem! Bronzer najlepiej się sprawdza w lecie- a ten puder ma takie złociste drobinki co jeszcze bardziej dodają blasku. Wystarczy tylko odrobinka a kości policzkowe są zaznaczone. Bardzo dobrze się trzymał, i "stał" w miescu- nie było tak jak po innych tego typu produktach z droginkami czy rozświetlaczami że nagle błyszczysz się cała i małe drobinki są wszędzie.
Jest meega wydajny używałam go chyba ze 2 lata a ubytek był bardzo mały i tak sie zastanawiałam kiedy sie on skończy aż mi go ktoś ukradł ...do dziś sie zastanawiam kto i w jakich to było okolicznościach bo zgubienie nie wchodziło w grę.
Samo opakowanie plastikowe, proste i klasyczne, -standardowe do pudrów max factora
Chyba pora iść go kupić ponownie a nie zastanawiać się dalej gdzie się podział