Rimmel, Natural Bronzer (Bronzer do twarzy z rozświetlającymi drobinkami)

Rimmel, Natural Bronzer (Bronzer do twarzy z rozświetlającymi drobinkami)

Zobacz oferty

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

REKLAMA

Lekki bronzer do twarzy Rimmel Natural Bronzer dzięki swojej ultradrobnej z drobinkami formule nada Twojej skórze ciepły, naturalny blask. Rozświetlający bronzer o miękkiej, gładkiej konsystencji doskonale dopasowuje się do karnacji, sprawiając, że wygląda jak muśnięta słońcem. Bronzer do twarzy od Rimmel zachwyca uniwersalną, nasyconą naturalnymi pigmentami formułą – tak lekką, że praktycznie niewyczuwalną. Idealny sposób na uzyskanie efektu zdrowej, promiennej cery.
☀️daje efekt naturalnie opalonej skóry!
☀️ma jedwabiście gładką formułę
☀️nadaje cerze naturalny odcień opalenizny
☀️delikatnie rozświetla skórę

Słaba pigmentacja

Na co dzień używam bronzerów w chłodniejszych odcieniach. Natural Bronzer Rimmel otrzymałam w ramach testu. Posiada ciepły kolor, wykorzystuje go głównie latem w celu nadania twarzy konturu i lekkiej opalenizny. Nie jest to mocno napigmentowany produkt, przez co trzeba poświecić trochę czasu aby był widoczny, myśle ze nadaje się dla osób początkujących.

Bardzo długo się utrzymuję

Lubię ten bronzerek ma ładny odcień nie wygląda sztucznie ma delikatne drobinki rozswietlajace jednak bez obaw nie wyglądamy jak bombka lubię go bardziej na lato i wiosnę wtedy podkreśla opaleniznę daję go mało żeby tylko musnac nim twarz jest bardzo trwały wytrzyma długo nawet latem fajnie się z nim pracuję nie robi brzydkich smug odcień nie jest nachalny

Bardzo dobry bronzer

Jestem fanką produktów z rimmela, bardzo lubię ich podkłady, korektory i pudry więc skusiłam się również na ten bronzer. Jest idealny na lato, daje ładny efekt opalenizny. Nakładam go nie tylko na twarz ale również na ciało. Ma w sobie malutkie drobinki które pięknie błyszczą w słońcu. Do nakładania używam puchatego pędzelka. Niie plami oraz nie wysusza. Dodatkową zaletą jest cena, można wyhaczyć go na promce w bardzo dobrej cenie. .Z pewnością polecam każdemu ten bronzer. Jest bardzo trwały, wytrzymuje nawet w najbardziej upalne dni. Naprawdę świetny kosmetyk.

Świetny bronzer!

Daje efekt naturalnej opalenizny. Ma w sobie praktycznie niewidoczne drobinki, które cudownie rozprószają się pod wpływem słońca. Bronzer nie robi plam, idzie go delikatnie rozetrzec na buzi. Ma dośc ładny zapach, nie ma w sobie sztucznego zapachu talku.
Jest trwały, trzyma sie na buzi cały dzień. Nie polecam stosować na jasny podkład, gdyz kolor bronzera jest naprawdę mocny. Bronzer to podstawa w mojej kosmetyczce, mogłabym mieć tylko ten kosmetyk. Głównie ze względu na to, że idealnie podkresla rysy twarzy i idzie wyszczuplić twarz, nosek i inne.
Cena bronzera w drogerii internetowej jest niska. Polecam spróbowac, naprawdę warto.

mój numer 1!

bronzer ma bardzo dobrą pigmentacje, fajnie się aplikuje, nie osypuje się z pędzla.Przy użyciu nie robi plam <3 czy jest użwany na mokro czy sucho świetnie się blenduje.
daje bardzo subtelny efekt, cieżko nim zrobić "przerysowane" rysy twarzy. super sprawdzi się dla osób początkujących w makijażu.

Rozświetlacz i bronzer

Nadaje skórze efektu glow i delikatnie podkreśla letnia opaleniznę . Wykończenie makijażu dzięki temu produktowymi wygląda na nowoczesne i bardzo seksowne. Bronzer nie sypie się łatwy w nakładaniu, nie zostawia śladów i utrzymuje się długo na skórze.

ładny kolor

To nie do końca mój odcień, wolę chłodne kolory bronzerów. Daje efekt opalonej skóry. Mam skórę mieszaną, ciemna karnacja.
Rimmel Natural Bronzer jest trwały. Trudno dostępne opakowanie, przyjemny zapach.

Używa produktu od: próbka

Duże wrażenie na mnie zrobiły te prosukty

Bardzo dobry produkt bronzer piękna twarz jest po nim. Twarz opalenizny, piękny zapach trwałość, konsystencja opakowanie super polecam polecam każdej kobiecie są mega mega fajne

Super polecam

Bronzer Rimmel natural beonzer jest fajny spełnił moje oczekiwania.
Nie ma pomarańczowego wyglaadu.
Wtapia się w skórę i nie wygląda zle i sztucznie.
Kolor mi pasuje i polecam wam kosmetyki Rimmel.

Używa produktu od: próbka

Opalona twarz również dla bladolicych

Ahh jak ja obawiałam się koloru tego bronzera!
Mimo, że jest lato nie należę do śniadych osób i pomarańczowe tony w bronzerach powodują u mnie wielką obawę i rezygnację z zakupu.
Tutaj nie miałam czego żałować w końcu produkt dostałam w ramach testu.

Bronzer zapakowany jest w niezbyt solidne pudełko, takie samo jak mają pudry prasowane z firmy Rimmel. A z tymi mam niezbyt dobre doświadczenie choć sam puder lubię i używam..
Kolor bronzera dla mnie faktycznie wpada lekko w pomarańczowe tony, ale jak się okazało bardzo przyjemne również dla bladolicych!
Opalam się na czerwono więc mojej opaleniźnie daleko do brązu, a mimo to bronzer przepięknie wpracowuje się w podkład, rozciera jak masełko i podkreśla nieidealną opaleniznę.
Zdecydowanie skradł moje serce i towarzyszył mi przy każdym letnim makijażu. W odstawkę poszły moje bronzery w chłodnych odcieniach!

Mimo wcześniejszego niewielkiego doświadczenia z bronzowieniem twarzy, bardzo polubiłam ten efekt dzięki powyższemu produktowi. Moim zdaniem jest idealny do przyuczenia, łatwy w obsłudze.

Bronzer jest także bardzo trwały. Mimo wysokich temperatur przetrwał na twarzy całe dnie.

Dla mnie jedynym minusem tego produktu jest opakowanie, ale nawet ono na razie spisuje się bardzo dobrze.

Szczerze polecam!

Bardzo fajny efekt

Rzadko używam brązerow ale ten jest super, daje naturalny efekt, nie robi plam. Skóra wydaje się opalona, zużycie jest małe więc starczy na długo, łatwa aplikacja. Cena odpowiednia do jakości, opakowanie bardzo dobrze zrobione,wydajny produkt, pasuje do różnych odcieni skóry.

Bronzer jest świetny.

KWC
Rimmel, Natural Bronzer (Bronzer do twarzy z rozświetlającymi drobinkami) sprawdza się kiedy nasza skóra traci troszkę opalenizny. Możemy używać go kiedy pogoda nam nie dopisuje a słoneczko nie świeci wysoko na niebie.