Oriflame, Giordani Gold, Bronzing Pearls (Puder brązujący w perełkach)

Oriflame, Giordani Gold, Bronzing Pearls (Puder brązujący w perełkach)

Puder brązujący w kulkach Giordani Gold, Bronzing Pearls Oriflame daje olśniewający efekt: cera zyskuje świeży, promienny, aksamitnie gładki wygląd. Perełki w 5 różnych odcieniach dodają jej blasku dzięki pigmentom odbijającym światło. Puder w kulkach Giordani Gold Bronzing Pearls Oriflame można go stosować jako rozświetlający róż lub kosmetyk brązujący.
Do wyboru są dwie wersje kolorystyczne: Natural Bronze i Natural Radiance.

Świetne

Puder w perełkach umożliwia wykonanie ładnego i naturalnego konturowania twarzy. Dzięki jednemu produktowi skóra jest jednocześnie muśnięta bronzerem i różem. Produkt jest bardzo wydajny i łatwy w aplikacji. Sprawdza się zarówno do codziennego makijażu, jak i do makijażu wieczorowego.

Ładny efekt bronzera z delikatnym różem i rozświetleniem

Te perełki wyglądają bardzo efektownie, taki kobiecy gadżecik <3

Puder stosuję na kości policzkowe. Delikatnie je przyciemna, a za razem jest trochę jak róż, i do tego te subtelne drobinki rozświetlające... Genialne!

Jest to bardzo wydajny produkt, nie wiem za ile lat go wykorzystam w całości, gdyż nie używam go na co dzień... Dlatego uważam, że warto go kupić ze względu na wydajność i efekt.

Jestem zadowolona

Można go używać jako róż, bronzer lub puder.
Kuleczki są dobrze napigmentowane,
Produkt długo utrzymuje się na twarzy. Ściera się równomiernie.
Jest bardzo wydajny.
Nie podrażnia ani nie uczula.

Całkiem fajny kosmetyk

Ja: Mam cerę suchą i odwodnioną. Naczyniową, wrażliwą i skłonną do podrażnień.

Oczekiwania: Wszechstronność produktu – puder brązujący i róż zarazem. Dobra pigmentacja, trwałość makijażu.

Opakowanie: Niezbyt głęboki słoiczek, zakręcany. Wypełniony po brzegi kosmetykiem. Niestety kulki nie są nijak zabezpieczone i w podróży czy kosmetyczce są narażone na uszkodzenia. Samo opakowanie wykonane solidnie, nie rysuje się ani nie odkręca.

Wrażenia: Po otwarciu różnokolorowe kulki – od różu po ciemny brąz. Dobrze napigmentowane o lekkiej formule. Wystarczy muśnięcie pędzlem by nabrać kosmetyk. Kulki delikatnie pachną, ale nie jest to nachalne. Przyjemny zapach kosmetyku, który ulatnia się ze skóry w ciągu dnia. Kosmetyk jest bardzo wydajny, ja zazwyczaj wyrzucam go nie przez zużycie, a przez to, że tracą swoją ważność do użycia. Podczas noszenia nie ściera się plamiście, a równomiernie. Przy tym nie jest to ścieranie nadmierne, a delikatne. Puder nie podrażnia, nie uczula ani nie przesusza skóry. Wadą jest na pewno dość płytkie opakowanie z którego wypadają kulki, oraz fakt, że nie są zabezpieczone niczym. Aplikator w postaci gąbki który jest w pudełku nie pomaga rozwiązać tego problemu. Dodatkowym minusem jest wygórowana cena. Porównując z Avonem te kulki są równie dobre, a znacznie droższe.

Słoiczek mógł by być głębszy

Perełki mają piękną kolorystyke I ładnie rozświetlają,jedynym minusem to ich ścieralność I niezbyt Dobra trwałość I Troszkę za Wysoka cena. Uważam, że można kupic lepszy kosmetyk za tą cenę :)

Wow! Co za pigmentacja!

Puder brązujący w perełkach Giordani Gold dostałam w prezencie. Opakowanie to okrągły plastikowy słoiczek, który jest zakręcany. Design opakowania opiewa w czarne i złote kolory.

Perełki są bardzo lekkiej konsystencji przez co nie trzeba się namachać pędzlem by cokolwiek na nim zostało. Są wyśmienicie napigmentowane. Kulki występują w odcieniach brązu, różu oraz perełek rozświetlających. Jest to dla mnie idealny produkt do konturowania i od razu różu! Produkt nakładam na kości jarzmowe, resztę konturowania wykańczam zwykłym bronzerem z powodu obecności właśnie różowych perełek w tym kosmetyku. Produkt idealnie się utrzymuje cały dzień, nic nie znika oraz nie schodzi plamiście.

Aplikacja jest bardzo przyjemna i jakże szybka. Wystarczą dwa zamoczenia pędzlem, by nabrać produkt tak, że jeszcze trzeba otrzepać pędzel. Puder nakłada się subtelnie, choć z powodu ogromnej pigmentacji radziłabym go dokładać niż od razu zrobić sobie plamę nie do roztarcia. Same kulki gdy biorę w palce są mięciutkie. Produkt jest bardzo wydajny oraz posiada subtelny, delikatny zapach. Nie lubię gdy kosmetyk jest za bardzo perfumowany, ponieważ przeszkadza mi to w trakcie dnia jak zapach drażni.

Puder pozostawia na policzku świetnie wykonturowaną poświatę. Mam cerę jasną, a podkład mam zazwyczaj w odcieniu ivory. Puder nie pozostawia sinej poświaty oraz zbyt różowego, matrioszkowego różu.

Na każdą okazję

Świetne kuleczki brązujący rozswietlajace. Stosuje zarówno rano jak i wieczorem. Bardzo kolorystyczne niestety troszkę mało trwałe, wymagają poprawki w ciągu dnia. Aby uzyskać intensywniejszy kolor rozkruszam kilka kuleczek w opakowaniu. Bardzo przyjemny zapach. Eleganckie opakowanie oraz na duży plus dołączona gabeczka, która ułatwia aplikacje. Nakładam co najmniej 2 warstwy dla uzyskania lepszego efektu. Szkoda, że nie ma wbudowanego lusterka. Nie powodują podrażnień. Bardzo wydajne.

Bardzo dobra jakość

Bardzo intensywny kolor, ciepły odcień, nie obsypuje się, dobra jakość. Trzeba uważać z nakładaniem kosmetyku, ponieważ można uzyskać zbyt intensywny efekt. Trochę drogi. Bardzo lubię formę tego kosmetyku - perełki.

Delikatny i piękny

Używam odcień Natural Radiance, czyli różowe i brązowe kuleczki. Puder jest idealny. Perełki są twarde, zbite i połyskujące. Daje delikatny EFEKT, którego potrzebuje ;) Używam tego kosmetyku codziennie od pół roku i mam wrażenie, że prawie nic nie ubyło. Twarz po podkreśleniu perełkami jest delikatnie rozświetlona, wygląda zdrowo i promienie. Rumience nie odznaczają się przesadnie na twarzy i nie są różowe. Kupię jeszcze na pewno, oczywiście jak się skończy, czyli nieprędko. Jakość super. Opakowanie eleganckie i piekne. Perełki bardzo trwałe, nie rozwalają się i nie kruszą. Jednym słowem Polecam!

Nie przypadł mi do gustu

Pudru używam już od ponad roku i mam wersję Natural Bronze.
Nie jestem nim jednak zachwycona bo nie daje takiego efektu jaki bym chciała.
Muszę kilka razy machać pędzlem żeby skórę przy brązowić a nie zawsze mam na to czas . Przy tym pudrze trzeba się jednak trochę na męczyć . Moim zdaniem kulki są za bardzo zbite i dlatego aplikacja tego pudru zabiera tyle czasu. Nic mnie w tym pudrze nie zachwyciło.
Napewno nie kupię go ponownie.

Jestem pod wrażeniem

Kupiłam to cudo na promocji za 20 zł. Gdyby ni eona pewnie bym się nie skusiła bo pudrów wszelkiej maści mam aż za dużo..zarówno brązujących jak i rozświetlających.
No , ale...była promocja więc co tam..
Puzdereczko na te kulki jest boskie..:) Czarne ze zlotą obwolutą...bardzo eleganckie. Kuleczek jest dużo ,po brzegi ,w odcieniach brązu i różu . Wybrałam odcień Radiance, W sumie nie wierzyłam,że ten produkt rzeczywiście jest tak dobry dlatego skusiłam się na niego dopiero jak był śmiesznie tani..:)
Zwracam honor.
Może 70 zł bym nie dała, a le wiemy wszystkie,że nie trzeba często są promocje...
Puder nakładam takim dużym grubym pędzlem typu Kabuki:). Według mnie jest idealny do tego . Jego włosie całe się mieści w pudełeczku i dzięki temu mogę umiejętnie nawet puder odwrócić , lekko potrząsnąć i nic nie wypada:) , a puder sam sie nakłada..:) Czasem tylko zdarza sie złapać mu jakąś kulkę:) to tylko na to muszę uważać..
Efekt jest przepiękny..Wierzcie lub nie, ale od kiedy mam te perełki to przestałam używać inne pudry...Po prostu starczają mi w zupełności..Nakładam je od razu na podkład ..bez żadnego pudru utrwalającego czy matującego..Moja cera 43+ bardzo sie z nim polubiłam..Wygląda promiennie..jakby tak świeżo..i muśnięta słońcem i trzyma sie to cały dzień:) ku mojej wielkiej euforii:) Zaznaczam,że moja cera jest właśnie dojrzała i raczej w kierunku suchej..Tak więc takim cerom zdecydowanie polecam jako wykończenie makijażu . ..przy innych może być konieczny jeszcze jakiś puder utrwalający pod..
Także proszę spróbować..i nie bać się tych różowych kulek..:) Na początku przeszło mi przez myśl,że może za dużo ich jest i je powyciągam, ale całe szczęście zostawiłam..;)
Perełki są wydajne , zużycia nie widać ..przypuszczam,że starczą na dłuugo.

Delikatne podkreślenie

Mam odcień Natural Radiance, czyli różowe i brązowe kuleczki. Perełki są twarde, zbite i połyskujące. Puder ten jest dla mnie idealny jeżeli chodzi o nakładanie. Daje delikatny efekt, ale jeżeli chcę mocniej podkreślić makijaż wystarczy, że przed nakładaniem na buzię potrząsnę zamkniętym pudełeczkiem. Z samymi kulkami nic się nie dzieje, są niezniszczalne ;) Używam tego kosmetyku codziennie od pół roku i mam wrażenie, że prawie nic nie ubyło. Twarz po podkreśleniu perełkami jest delikatnie rozświetlona, wygląda zdrowiej. Rumience nie odznaczają się przesanie na twarzy i nie są różowe. Policzki nabierają w tym miejscu brzoskwiniowej opalenizny. Twarz od razu wygląda szczuplej , a makijaż nabiera wyrazu. Kupię jeszcze na pewno , ale polecam polować na nie w promocji , wtedy można je zdobyć za 20-30 zł. Jakość super. Opakowanie eleganckie, wytrzymałe dużo lepsze niż z Avonu. Do tego dołączona gruba delikatna gąbeczka zabezpieczająca, która można też wykorzystać do makijażu. Perełki bardzo trwałe , choć nie jest ich w rzeczywistości pełne pudełko ( jak na zdjęciach w katalogu) to i tak starczą na jakieś 2 lata przy codziennym stosowaniu. :) Polecam