W7, Africa Multi Bronzing Face Powder (Puder brązujący)

W7, Africa Multi Bronzing Face Powder (Puder brązujący)

REKLAMA

W7 Africa to brązujący puder w kamieniu nadający skórze złocisty koloryt. W ciągu chwili skóra zyskuje opaleniznę, blask, oraz złocisty wygląd. Może być stosowany: dla nadania skórze odcienia opalenizny i jako róż do policzków w celu uwydatnienia kości policzkowych.

Wielkie rozczarowanie

Posiadam już drugie opakowanie tego produktu.
Pierwsze kupiłam kilka lat temu będąc nastolatką, kiedy byłam opalona i lubiłam ten widoczny efekt na policzkach.
Pamiętam że uwielbiałam ten produkt, zużyłam to do samego denka.
Po kilku latach postanowiłam do niego wrócić.
I jakie było moje rozczarowanie kiedy okazało się że wygląda na mnie jak jeden wielki siniak..
Na pewno ta zmiana jest między innymi spowodowana doświadczeniem oraz brakiem opalenizny.
Kolor nic a nic mi nie pasuje a tak go kochałam ..
Produkt jest bardzo napigmentowany oraz trwały, daje mocny efekt, dla mnie ciężko jesy uzyskać lekki ... może innym pędzlem?
Jeśli kiedyś jeszcze będę mocniej opalona chętnie przetestuje to jeszcze raz. Na chwilę obecną ląduje na dnie kosmetyczki

Bardziej róż niż puder

Puder otrzymałam w prezencie. Zawiera niewielkie, tekturowe opakowanie oraz szeroki pędzelek, którego jednak nie używałam - preferuję własne akcesoria do makijażu. Wysokie ścianki w opakowaniu i dość niskie umieszczenie kasetki z pudrem znacznie zwiększają komfort jego stosowania - ruszone pędzlem drobinki nie fruwają na około, lecz pozostają wewnątrz opakowania :). Nic się również w ten sposób nie marnuje. Trzeba jednak uważać na wieczko, gdyż nie przylega ono zbyt mocno do opakowania. W związku z tym produkt w podróży warto zabezpieczyć gumką recepturką.

Puder jest mocno napigmentowany, dobrze współpracuje z pędzlem, dzięki czemu z łatwością możemy nadać skórze koloru. Z tym kolorem jest bardzo ciekawie, ponieważ jest to bardziej róż, niż puder czy bronzer :). Zmieszanie wszystkich dostępnych w opakowaniu kolorów powoduje uzyskanie ciepłego, lekko zgaszonego odcienia różu, z delikatnie połyskującymi drobinkami. Zaskoczenie na całego :).

Przy bardzo delikatnej aplikacji - mam tutaj na myśli jedno pociągnięcie pędzlem - puder sprawdzi się przy bledszej cerze. Przy mocniejszym, kilkukrotnym pociągnięciu skóry pędzlem - podkreślimy w ten sposób bardziej opaloną skórę. Jest to zatem bardzo uniwersalny kosmetyk.

Puder ładnie podkreśla kości policzkowe, nadając skórze zdrowego wyglądu. Rozpromienia twarz, dodaje uroku i blasku. Cera wygląda na bardziej wypoczętą. Nie podrażnia, nie uczula. Jest łagodny dla skóry.

Jeżeli chodzi o trwałość, to tutaj jest odrobinę gorzej - puder przetrwał na policzkach 3-4 godziny, potem trochę się wytarł, zbladł i konieczne były poprawki. Nie było to dla mnie kłopotliwe ze względu na łatwość aplikacji, lecz wolałabym, aby był znacznie bardziej trwały.

Jest za to ogromnie wydajny! Używam go od kilku miesięcy i nadal nie mogę skończyć :). Polecam!

Uwielbiam w lato zamiast różu :)

Produkt zakupiłam bardzo dawno temu, w sumie parę lat i dalej go używam. Co prawda producent zaleca zużycie go w ciągu 12 miesięcy od otwarcia, ale jestem zwolenniczką teorii, że jeśli chodzi o prasowane kosmetyki, póki nic się z nimi nie dzieje to można ;)

Opakowanie jest tekturowe, łatwo zdjąć górę, więc nie polecam wrzucania luzem do torebki, gdyż może nam się łatwo otworzyć. W środku znajduje się plastikowa nakładka, na którym spoczywa pędzelek i dopiero po jej zdjęciu znajdujemy brązer. Pędzelek próbowałam używać, ale totalnie mi się nie sprawdził, być może gdybym używała go do konturowania byłoby ok, ale dla mnie ten cały brązer to róż ;)

Choć w opakowaniu wygląda dziwnie, większość brązu, trochę różu i brokatowych łat, to uwielbiam go stosować w lecie na opaleniznę zamiast różu do policzków. Nałożony dużym pędzlem pięknie miesza kolory, dzięki czemu uzyskuję na policzkach ciepły, brązowo-różowy odcień z odbijającymi światło punkcikami. Brokat, choć zaraz po nałożeniu wydaje się strasznie tandetny, jednak szybko spada i zostają na policzkach jedynie najmniejsze punkciki, które pięknie wyglądają w słońcu. Całość nadaje pasujących do opalonej cery rumieńców, dzięki czemu skóra odzyskuje zdrowy i świeży wygląd.

Jest fajnie napigmentowany, łatwo nakłada się na pędzel i przywiera do buzi. Nie trzeba się męczyć i nakładać kilkunastu warstw by uzyskać efekt. Trochę pyli, ale za te cenę i wygląd jestem w stanie mu wybaczyć ;)

Lekko blaknie w ciągu dnia, więc w połowie wypada poprawić. Nie rozmazuje się, jest na swoim miejscu. Nie zapycha, nie powoduje zaczerwienień.

Bardzo przyjemny róż na opaloną skórę, jak wymęczę to opakowanie z chęcią zakupię kolejne :)

Szał młodości

Kiedyś kupowałam go namiętnie, może z braku doświadczenia, może z mniejszej ilości produktów na rynku, może z sympatii do działania.... Pamiętam, że uwielbiałam to jak on wygląda, a wygląda uroczo. Produkt nakładał się dobrze na pędzelek i potem na policzka, nie pyli się jakoś strasznie. Pozostawiał na policzkach piękną, zdrową taflę. Ten produkt to niby róż, niby rozświetlacz i jeszcze bronzer. Pięknie się prezentował, ożywiał cerę, dodawał zdrowia i życia, ładnie ją też ocieplając. Nie zrobimy tym konturowania, ale jeżeli szukamy produktu 3w1 który nie zapycha, jest tani i naprawdę pięknie wygląda, to warto. Sama zrobiłam sobie na niego ochotę na nowo i chyba znowu zamówię

Produkt marzenie

Rewelacyjny bronzer połączony z różem, jest bardzo wydajny, używam go już rok, a wciąż uwierzcie, mało go ubyło.. Używam przynajmniej 5 razy w tygodniu. Ma świetną pigmentacje i pięknie wygląda na twarzy. Pędzelek dołączony do pudełeczka jest mięciutki i ładnie rozprowadza produkt. Poza tym - piękne opakowanie :)

A to ci dopiero :)

Produkt jest super. Za grosze mamy tak mocno napigmentowany rozświetlający bronzero-róż, w takiej pojemności i wydajności, że w głowie się nie mieści ^^ Gdyby nie śmierdział bazarem, był w PL normalnie dostępny i miał ładniejsze opakowanie byłby moim KWC.

Produkt dla mojej bardzo jasnej cery jest trochę za mocny, za ciemny, potrafi być szaro-zielony, no nieuważnie nakładając mogę zrobić sobie straszną krzywdę ;) Ale mając miękki pędzelek, lekką rękę i smyrając nim delikatnie po kościach policzkowych mam efekt 3w1- konturowania kości policzkowych, zaróżowienia policzków i delikatnego rozświetlenia. No przepięknie! W zależności od kąta padania światła produkt przybiera albo brązowy albo różowawy efekt, albo satynowy albo migotliwy... twarz nie jest płaska, jest wielowymiarowa, rewelacja! Efekt można stopniować od delkatnego rozświetlenia aż do zielono-różowych plam- co kto lubi :P

Jest miękki, pyli, ale to zupełnie nie szkodzi. W tej cenie? Taki efekt? Nie mam zastrzeżeń.

Używam tego produktu od: dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: dwa, trzy?

Zbyt duże rozświetlające drobiny. Jestem na nie.

Choć bardzo ładnie wygląda w opakowaniu, mi osobiście nie przypadł do gustu, a głównie przez te zbyt duże drobiny które niestety na twarzy się odznaczają. Bronzerem nazwać go nie można, bardziej różem rozświetlającym, ale zdecydowanie nie umywa się do Sugarbomb "Benefitu", na którym po części zapewne firma się wzorowała.

Podsumowując dla osób które nie lubią \'brokatu\' na policzkach zdecydowanie nie, dla tych co lubią można wypróbować.

Używam tego produktu od: mniej więcej roku
Ilość zużytych opakowań: jestem w trakcie użycia

Najlepszy

Najlepszy róz jaki mialam, choć określenie róż nie jest tu odpowiednie...bo africa to róż, bronzer i rozświetlacz w jednym! Dla mnie niezastąpiona ponieważ nie lubię nakładać na siebie miliona warstw różnych kosmetyków. Tutaj wystarczy kilka ruchów pedzelka który jest dołączony do różu i gotowe! Idealne policzki w minutę. Pieknie mieni się na złoto brązowo i podkreśla kości policzkowe. Z tym że pasuje raczej do ciemniejszych karnacji. Dla mnie genialna!!!

Używam tego produktu od: Dłużej niż pół roku
Ilość zużytych opakowań: Więcej niż 1

Tak jako róż

Produkt bardzo dobry jako róż. Efektowny rezultat, ciekawy, naturalny kolor, łatwa aplikacja i długotrwały efekt. Pudełeczko w dobrej cenie i dość dostępne. Bardzo wydajne.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego.

Co to w ogóle ma być?!

To ma być bronzer?! Błagam! Jest to róż i to też średni. Kupiłam zachęcona pozytywnymi opiniami, jednak żałuję. Nie rozumiem zachwytów nad tym produktem, serio.
Mozaika po zmieszaniu barw daje ciemny róż plus połyskujące drobinki. Jeśli ktoś się uprze i będzie stosował ten produkt jako róż, to też otrzyma nieciekawy efekt. Róż powinien ożywiać twarz, Africa... posmutnia. Produkt utrzymuje się na twarzy przez 3-4h, podobnie jak W7 Honolulu Bronzer, czyli żadna rewelacja.

Używam tego produktu od: Malowałam się nim max 4 razy
Ilość zużytych opakowań: kawałek pierwszego

Kosmetyk nie dla wszystkich

Mam mieszane odczucia, co do tego kosmetyku.

Kolory są... bardzo przaśne i nienaturalne. I niestety podobnie wyglądają na twarzy... Rowniez za mocno się błyszczy.

Co do trwałości, bez szału.

Wydaje mi się, że może lepiej wyglądać na opalonej skórze.

Kupiłam go dla tej ślicznej mozaiki.

Ogólnie jest fajny a zwłaszcza pędzelek, bronzer po wymieszaniu kolorów daje ładny efekt jako róż, ale zawiera zbyt wiele świecących drobinek, niektórym to pasuje a mi nie, z moją twarzą zgrywają się tylko maty.

Używam tego produktu od: Pół roku.
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie.