Max Factor, Masterpiece (Tusz pogrubiający)

Max Factor, Masterpiece (Tusz pogrubiający)

Pojemność 4,5 ml

Tusz Max Factor Masterpiece rozdziela i pogrubia oraz dociera do wszystkich rzęs, nawet tych w kącikach oczu. Szczoteczka - gumowa i bardzo giętka.

niewodoodporne
Efekt
pogrubiające
Szczoteczka
z włosia

Ogromne rozczarowanie

Byłam bardzo pozytywnie nastawiona do tego tuszu. Testowałam wersję zwykła i wodoodporną. Niestety strasznie się kruszył, a wersja wodoodporna odporna na wodę była tylko w nazwie. Być może trafiłam na feralny egzemplarz ale drugi raz z pewnością tego tuszu nie kupię.

Nie spełnił oczekiwań

Z opisu wyglądał na alternatywę dla innego, też znanego tuszu, z podobnej półki cenowej.

Plusy:
- nie skleja rzęs
- nie robią się duże grudki

Minusy:
- sucha konsystencja
- lekko się osypuje
- nie widzę żadnego efektu wydłużenia czy pogrubienia,
- nie ma naklejki zabezpieczającej na opakowaniu (swój egzemplarz sprawdzałam "na dotyk")

Może być ok dla dziewczyn, ktore mają bardzo jasne rzęsy i oczekują hiper naturalnego efektu- na pewno je przyciemni, nie zrobi "pajęczych nóżek". Ja spodziewałam się na lekkiego wydłużenia rzęs i dobrej trwałości i tusz nie spełnił tych oczekiwań.

Lubię.

Tusz jest wart swojej ceny.
+ wydajny
+ ładnie rozdziela rzęsy
+ trwały
+ nie osypuje się
+ bardziej wydłuża niż pogrubia
----------------------------------------
Polecam.

Rzęsy w życiowej formie :)

Tusz rewelacyjnie rozczesuje rzęsy, definiiuje każdą z nich. Podkreśla spojrzenie, pogrubia i wydłuża. Generalnie jest trochę taki multifunkcyjny - upiększa spojrzenie. Średnio wydajny, dość szybko wysechł, ale używałam go bardzo intensywnie, więc może po prostu go zużyłam nawet nie wiedząc kiedy ;) Fantastyczny tusz. Nie rozmazuje się, nie osypuje, nie podrażnia oczu.

Taki sobie

Jak w tytule - nie powala, nie jest najgorszy. Czerń jest głęboka, nie kruszy się. Za tą cenę można kupić coś lepszego. Gdyby nie to, że kupiłam go na promocji, żałowałabym zakupu.

Max Factor się nie popisał...

Pierwowzór mojego ulubionego tuszu okazał się kompletną porażką. I o ile tusz spisywał się dobrze przez pierwszy tydzien stosowania, o tyle po tygodniu na tyle wysechł w opakowaniu, że momentalnie stracił swoje właściwości...
Wygodna, mała silikonowa szczoteczka, która dość oszczędnie nakłada produkt na rzęsy.
Dobrze je rozdziela, ale kompletnie nie pogrubia i nie wydłuża. Zapewnia bardzo naturalny look.
Kruszy się i obsypuje w ciągu dnia.
Do tego mała wydajność i jak na niego dość wysoka cena sprawiła, że tusz szybko wylądował w koszu.

Używam tego produktu od: maj 2015

dobry, lecz nie bez wad

Zacznę od tego , że tusze Max Factor są moimi ulubionymi tuszami. Zarówno szczoteczki jak i formuła tuszu najbardziej mi odpowiada. Tej maskary jeszcze nie miałam więc postanowiłam przetestować. Posiada ona silikonową szczoteczkę, nie za dużą , nie za grubą. Na początku irytowało mnie to, że tusz był rzadki i sklejał rzęsy ale gdy maskara podeschła sprawdza się wyśmienicie. Pięknie wydłuża rzęsy, delikatnie pogrubia. Na podkręcenie nie liczyłam , bo z natury mam proste rzęsy. Niestety pod koniec dnia zaczyna się kruszyć i tworzy się panda. Wydajność też nie wydaje się być powalająca , tuszu używam około miesiąca a jest na tyle suchy że pewnie długo go nie poużywam.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

cudowny

Kupiłam go na promocji w rossmannie. Jest naprawdę bardzo dobry - czerń jest bardzo wyrazista, rzęsy są wydłużone i pogrubione. Nie robi grudek, przy dużej ilości tuszu lekko skleja rzęsy. Pół gwiazdki odjęte za lekkie osypywanie się (chociaż z moich długich rzęs osypuje się praktycznie każdy tusz), jednak nie jest to uciążliwe, no i za cenę. Jest jednak wart każdej wydanej złotówki.

Używam tego produktu od: pięć miesięcy
Ilość zużytych opakowań: na wykończeniu pierwszego

idealny

idealnie rozdziela, zapewnia piękną, głęboką czerń. zawsze do niego wracam i wszystko inne jest słabe w porównianiu z masterpiece. mam rzęsy bardzo długie i raczej gęste, ten tusz sprawia, że wygląda, jakbym miała ich setki :)

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: nie zliczę :)

Prawdziwy MASTERPIECE.

Bolało mnie serce, gry wydawałam na niego pieniądze, ale... ZDECYDOWANIE WARTO!
Kupiłam go w promocji 2 w cenie 1 w Rossmannie, dobrałam do niego jeszcze róż Bourjois. W sumie za dwa takie kosmetyki 52 zł to naprawdę jest spoko cena.

+ pięknie wydłuża
+ doskonale rozdziela
+ czerń! pierwszy tusz, który jest naprawdę czarny
+ jedna warstwa daje lekki efekt, ale jak najbardziej zauważalny
+ nie skleja rzęs
+ bardzo trwały

+/- cena, ale w sumie... da się ją przeboleć ;)

- mała pojemność tuszu
- nie podręca tak bardzo rzęs jak Pump Up z Lovely
- nie pogrubia, ale dla mnie to jest właściwie zaleta; zauważyłam, że dramatyczne pogrubienie moim oczom tak bardzo nie służy jak dotąd myślałam :D

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Ulubieniec

Masterpiece jest moim ulubionym tuszem .
Zakupiłam go po wielu rozczarowaniach innymi tuszami w nadziei że to właśnie on poradzi sobie z moimi bardzo długimi rzęsami nie sklejając ich przy tym .
Był to strzał w 10 ! . Tusz ma intensywny kolor, rzęsy staranie pomalowane i wydłużone . Silikonowa drobna szczoteczka ułatwiająca pracę przy każdym rodzaju rzęs . PO PROSTU IDEAŁ WŚRÓD TUSZY .
Jedynym jego minusem jest cena, lecz i ją można zaakceptować ;)

Używam tego produktu od: Roku
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Jest klasykiem ze świetną sczoteczką i dobrą trwałością

Masterpiece złoty to dla mnie bezpieczniak i klasyk.

Tusz w porządku, bez szału, bez eektu wow ale na tyle dobry, że w przypływie frustracji po nieudanych nowościach zdarza mi się do niego wracać. Mój hit MF to false lash effect.

Ten tusz ma idealną szczoteczkę
ładną czerń
świetnie pogrubia
rozdziela rzęsy
nie kruszy się
dość szybko się kończy ale ja ze względu na wrażliwe oczy, dużą wadę i soczewki i tak często zmieniam tusze zwykle po 3 m-cach
szczoteczka nabiera odpoweidnia ilość tuszu

wada?
moich rzęs w ogóle nie wydłuża. Po prawie 2 latach zabaw z odżywkami wróciłam do swoich naturalnych rzęs a są one nie za długie.
ten tusz podkreśla je ładnie ale bez wydłużenia co mi niestety nie odpowiada.

nie powoduje wypadania rzęs, ładnie zmywa się podczas demakijażu.

Używam tego produktu od: wracam do niego co jakiś czas
Ilość zużytych opakowań: kilka