Bourjois, Volume Glamour Lift & Stretch Mascara (Wydłużający i unoszący tusz do rzęs)

Powiedz „bonjour” efektowi otwartego oka, który uzyskasz z pomocą maskary Volume Glamour Lift & Stretch marki Bourjois – tuszu wydłużającego i unoszącego rzęsy nawet o 20 stopni.

– Tusz Bourjois, którego lekka formuła została wzbogacona witaminą C i Phytocycle™ Orange, zapewnia odświeżone i pełne energii spojrzenie.
– Maskara jest niebywale prosta w aplikacji, gwarantuje maksymalny komfort noszenia i szybko zasycha
– Bez grudek i bez osypywania.
– Elastyczna silikonowa szczoteczka doskonale rozdziela rzęsy, nadając im objętość i unosząc Twoje rzęsy – zafunduj sobie natychmiastowy efekt otwartego oka!

niewodoodporne
Efekt
wydłużające
bez parabenów
Szczoteczka
silikonowa

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Pięknie wydłużone i rozdzielone rzęsy

Silikonowa szczoteczka świetnie rozdziela i wydłuża rzęsy. Tusz nie obsypuje się nawet przez cały dzień oraz trzyma uniesienie rzęs przez niemal cały dzień! Czerń odpowiada mi w sam raz, podkreśla pięknie oko.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Tusz doskonale podkręca i wydłuża rzęsy, nie osypując się w ciągu dnia. Jest trwały i daje efektowne rezultaty.

Bourjois Volume Glamour Lift & Stretch Mascara to tusz do rzęs, który obiecuje spektakularne podkręcenie i wydłużenie rzęs. Formuła zawiera składniki pielęgnacyjne, które odżywiają rzęsy, zapobiegając ich łamaniu się. Łatwo się aplikuje i nie robi grudek,opakowanie klasyczne z wygodną w użyciu szczoteczką.Mam dość proste rzęsy, a ten tusz rzeczywiście je podkręca i wydłuża, nadając im piękny wygląd. Nie osypuje się i wytrzymuje cały dzień. Polecam go osobom, które szukają trwałego i efektownego tuszu do rzęs.

Tusz do rzęs

Mam rzęsy naturalnie długie, ale ten tusz sprawia że oko optycznie jest jeszcze bardziej otwarte, rzęsy są mega fajnie podkreślone, nadaje objętości I unosi, silikokowa szczoteczka fajnie rozdziela rzęsy, daje pkt 10/10

Tusz do rzęs doskonały

Świetny tusz do rzęs , unosi rozczesuję wydłuża i zagęszcza rzęsy. Moje naturalne są bardzo krótkie . Dzięki wytuszowaniu rzęs mogę cieszyć się długimi rzęsami. Tusz nie kruszy się nie zostawia grudek nie odbija się na powiekach . Bardzo lubię ten produkt

Jedna z moich ulubionych

Jestem bardzo zadowolona z efektu jaki maskara Volume Glamour Lift & Stretch daje na moich rzęsach. Pięknie rozdziela i unosi rzęsy, a przy tym jest bardzo trwała. Nigdy nie zauważyłam, żeby odbiła się na moich powiekach albo, żeby kruszyła się w ciągu dnia (co często zdarzało się przy innych tuszach). Zdecydowanie tusz Volume Glamour Lift & Stretch trafia do moich ulubieńców.

Jest w porządku

Tusz olume Glamour Lift & Stretch jest moim zdaniem takim średniakiem, nie jest ani najlepszy ani najgorszy. Daje ładne efekty, to fakt, ale wiem, że inne tusze potrafią lepiej wyciągnąć moje rzęsy w górę. Nie kupię go ponownie, bo wolę mocniejszy efekt, ale tusz nie jest zły ;)

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Dobrze się z nim pracuje.

Tusz bardzo fajnie nakłada się na rzęsy. Jest to mocny czarny kolor. Nie osypuje się w ciągu dnia co jest dla mnie ważnym aspektem.
Ładnie rozdziela i wydłuża rzęsy.
Giętka szczoteczka pozwala dokładnie pomalować wszystkie rzęsy.

Giga długie rzęsy

Moje rzęsy nie były jeszcze tak długie , gęste a jednocześnie rozczesane. Zdecydowanie polecam tą mascarę. Mascara posiada idealna szczoteczkę aby uzyskać taki efekt. Rzęsy są śliczne już po jednej warstwie. Po użyciu jej automatycznie sie wydłużają bez przesadnego efektu. Na pewno będę wracać po nią do sklepu !

Bourjois ma lepsze ;).

Z oferty tej marki stawiam zazwyczaj na linię Twist Up The Volume, która robi na moich rzęsach cuda, dosłownie!
Volume Glamour miał więc poprzeczkę postawioną wysoko, wymagania były, oczekiwania też - ale no, niestety - nie przebił mojego ulubieńca, co nie znaczy, że to bubel - ot, po prostu rezultaty, jakie daje nie są takie, jak bym chciała ;).

Volume Glamour zachwyca designem oraz silikonową, wygiętą w łuk szczoteczką, która z jednej strony ma włosie króciutkie, z drugiej zaś dłuższe, co umożliwia nam stworzenie dowolnego looku i podkreślenie rzęs tak, jak lubimy - w teorii, ofkors ;).
Konsystencja tuszu jest okej - mokry, ale nie wodnisty, nieco kremowy - dobrze się rozprowadza i szybko wysycha, bez odbijania pod brwiami. Zapachu brak (info dla alergików), a formuła jest przyjazna oczom wrażliwym.
Bardzo łatwo go też zmyć, wystarczy płyn micelarny i po krzyku - jednocześnie trwałość na rzęsach jest bez zarzutu, nie rozmazuje się i nie kruszy nawet po całym dniu.

No dobrze, a efekty?
Efekty nie są złe, ale jeśli ktoś zna wspomniany wcześniej Twist Up The Volume lub Wonder Bond z Rimmela, to zrozumie, o co mi chodzi.
Bourjois wydłuża rzęsy i delikatnie je pogrubia.
Dwie warstwy spokojnie dadzą radę w kwestii makijażu dziennego, trzy od biedy mogą być przy makijażu wieczorowym.
Brakuje mi tutaj jednak mocniejszego pogrubienia, większej objętości i uniesienia rzęs - a to dają mi w/w mascary.
Sam tusz nosi mi się komfortowo i pewnie gdybym nie znała tamtych, to byłabym zadowolona - no ale je znam i uwielbiam i na ich tle Volume Glamour wypada nieco słabiej...

Nie jest to droga impreza i jeśli komuś zależy na subtelniejszym efekcie, to z pewnością ten tusz wpisze się w jego gusta - bo i kolor jest przepiękny, nasycony, i trwałość znakomita, i wydłużenie bardzo fajne.

Czy sięgnę po niego ponownie?
Nie, ponieważ nie lubię półśrodków i w kwestii tuszu ma być WOW i z opadem szczęki - dlatego nie kupię go więcej, ale nie odradzam go - jest fajny, tylko po prostu nie jest on dla mnie ;).

Efekt przedłużonych rzęs

Mam dosyć rzadkie cienkie rzęsy przez co mam problem z pomalowaniem ich ale ten tusz sprawia że wyglądam jakbym miała doklejone rzęsy pięknie wydłuża o pogrubia szczoteczka jest silikonowa więc pięknie oddziela rzęsy nie sklejając ich , precyzyjnie maluję każda rzęske nie powodując efektu grubych sklejonych rzęs ten produkt zostaje że mną już na zawsze jest to must have w każdej kosmetyczce.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Mascara jest idealna do każdego rodzaju rzęs.

Bardzo dobrze unosi rzęsy, a szczoteczka dobrze je rozdziela. Byłam zachwycona tą mascarą i napewno kupię ją ponownie. Mogę polecić ją każdemu, bo jest idealna. Bardzo spodobał mi się wygląd moich rzęs po użyciu tego tuszu.

Mój ulubiony tusz

Ten tusz stał się aktualnie moim ulubionym produktem do makijażu! Pięknie podkreśla spojrzenie i daje efekt głębokiej czerni! Mój nowy mast have w kosmetyczce. Musisz go mieć!!!