Oriflame, Przyrząd do masażu

Oriflame, Przyrząd do masażu

Przyrząd do masażu składający się z poręcznego uchwytu i gumowej nakładki z "wyrostkami". Przeznaczony w zasadzie do zabiegów przeciw cellulitisowi, ale świetnie nadaje się do każdego masażu wykonywanego w celu zachowania jędrnej skóry.

• Trwałość / wykonanie: 4
  • Design produktu: 4

OK

Zalety:
- dobrze masuje skórę
- dobrze radzi sobie z niwelowaniem cellulitu
- poręczne i wygodne
- dobre do peelingu, wystarczy nałożyć odrobinę żelu
- ciekawy design

Wady:
- cena

• Trwałość / wykonanie: 2
  • Design produktu: 5

przyjemnie

bardzo przyjemne w użyciu, nie boli jak bańki chińskie a efekt porównywalny.
Po kilku tygodniach używania w duecie z żelem antycellulitowym wyraźnie widać efekt.
Niestety na moją dłoń uchwyt jest za luźny, to bardzo utrudnia użytkowanie, Podczas kiedy mój chłopak "przejął pałeczkę" uchwyt odpadł po kilku razach. A szkoda.

dobry.

Dostałam w prezencie od siostry. Używałam kilka razy, jednak mam kilka zastrzeżeń:

- wymaga dużo siły,
- ciężko rozprowadza mi się balsamy nim,

zalety:
-nie wyślizguje się,
-poprawia krążenie krwi,
-wygodny uchwyt

Używam tego produktu od: 1 rok

lubię

Dla mnie ten masażer jest odpowiedni, bo:
- nie jest za łagodny, jak niektóre - ma takie wypustki, które rzeczywiscie masują i sprawiają że skóra staje się czerwona czyli poprawia krążenie, a więc pozytywnie wpływa na zanik cellulitu
- ma bardzo ładny design
- jest wygodny w użyciu
- łatwo jest go utrzymywać w czystości
- nie jest drogi

Używam tego produktu od: misiąca
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1go

Super pomocnik

Przyrzad jest prosty w obsludze, jednak wymaga wysilku i duzo czasu, aby bylo widac efekty jego stosowania. Uzywalam go do likwidacji okropnego cellulitu razem z kremem avonu przez dwa tygodnie, godzine dziennie. Juz po pierwszym uzyciu skora byla niewiarygodnie mila w dotyku, gladziutka. Po calej kuracji pozbylam sie rowniez okropnej pomaranczowej skorki i nie mam jej do dzis, a bylo to juz jakies 7 miesiecy temu. Czulam sie bardzo zrelaksowana, gdyz nie musialam masowac sie sama, moj TŻ wykonywal masaz, a ja tylko sobie wygodnie lezalam. Polecam ten produkt, jesli tylko macie kogos kto moglby poswiecic wam troche czasu, mame, siostre czy TŻa, mozecie masowac sie na zmiane. Masazer jest bardzo trwaly, po dwoch tygodniach intensywnego stosowania praktycznie nie widac, ze byl uzywany.

Używam tego produktu od: mam go od 7 miesiecy, uzywalam raz przez 2 tyg. Narazie nie ma koniecznosci, by go uzyc ponownie
Ilość zużytych opakowań: 1 przyzad praktycznie nie zuzyty

Używam sporadycznie

Używam go sporadycznie, jak mi się przypomni;) bo czasami po prostu się nie chce. W każdym razie jest fajny i daje efekty! ale przy regularnym stosowaniu:D
Troszkę ma za szeroką rą rączkę [nie wiem jak to nazwać] gdzie się wkłada dłoń, bo strasznie mi jeździ:| powinni taką na regulacje zrobić.
Chyba już nie kupię, bo jak narazie się nie psuje.

Używam tego produktu od:6 miesiecy

szkoda ze sie rozkleiła

Nie znoszę zabiegów typu masaże, kupiłam przyrząd z rozsadku. Niestety po niezbyt długim użytkowaniu rozkleił się:(( Może ze starości, bo długo lezał nieuzywany? Dam mu jednak 4 *, za wygodę w użytkowaniu. Tyle , że tym razem spróbuję wypróbować czegoś nowego.

Zacznę od tego , ze nabyłam produkt prawie dwa lata temu , uzywałam go intensywnie, lecz nieregularnie. Dzisiaj mam go w dwóch częściach (guma oddzieliła sie od rączki jakieś dwa miesiące temu) niemniej jednak nadal da się tego używac i nawet wygodnie, więc używam w dalszym ciagu. Łatwo sie myje i oczyszcza, doskonale masuje, jest wystarczająco delikatny. Świetny naparwdę, polecam .

niezły

Bardzo trwały produkt.Ale nie jest niezbędny.Dobrze masuje, poprawia wchłanialność niektórych kosmetyków.

świetny pomysł

Wygodny w użyciu, łatwo się myje. Nie jest to przyrząd profesjonalny, ale do domowego użytku w zupełności wystarczy. Wystarczająco twardy, by pobudzić krążenie i jednocześnie na tyle miękki, by nie uszkodzić sobie skóry.Mam go już około 8 lat, jeszcze w poprzednim kolorze. Trzyma się doskonale.

do nieczego

Zakupiłam ten przyrząd razem z żelem przeciwko cellulitisowi. Przyrząd okazał sie fatalny w użyciu, nic a nic nie masuje. Wypustki powinny być ruchome, wtedy osiągniemy jakikolwiek efekt, a póki co jets to tylko naciąganie skóry w różnych kierunkach.

higieniczny

Przyjemny w użyciu, dający efekty, łatwy do utrzymania w czystości. Używają go nawet niektórzy masażyści