Yves Rocher, Les Plaisirs Nature, Abricot EDT

Yves Rocher, Les Plaisirs Nature, Abricot EDT

Cena PLN 35.00

Woda toaletowa o smakowitym, słodkim, ale delikatnym zapachu soczystej moreli.

cóż, znika...

Woda ta zachwyciła moją Mamę i mnie od pierwszego wąchniecia;-) trzeba było brać.
Mała prosta w obsłudze buteleczka , w sam raz do torebki.
Sam zapach świetnie oddaje aromat moreli, bez żadnych przenikających się wstawek. Śliczny...
Niestety, czy on w ogóle trzyma się na skórze dłużej niż kwadrans? Raczej nie. Nawet treściwie spsikana moja sucha skóra bardzo szybko neutralizowała aromat, co oczywiście oznacza, że jest bardzo nietrwały.
W sam raz dla gimnazjalistki na miły prezencik:-)

ładny zapach

śliczny zapach, z całej linii on jest chyba najmniej chemiczny a właściwie najbardziej zbliżony do naturalnego, bo rzeczywiście pachnie jak taka mała pyszniutka morelka. Kupiłam buteleczkę 20 ml, o tak żeby wypróbować, bo jakoś nie mam zaufania do tej marki ale zapach mnie urzekł no i co zrobić-trzeba było kupić. Jedynym i bardzo zagrażającym wszystkim plusom minusem jest fakt, że woda jest bardzo nietrwała. Po kilku godzinach w ogóle nie czuć jej już na skórze!

Używam tego produktu od: maj 2011
Ilość zużytych opakowań: jedna mała buteleczka

Przyjemna

Uwielbiam zapach moreli. Tu jest on dobrze odwzorowany, raczej smakowity i dość naturalny, niż chemiczny. Mam butelkę 100 ml. Z całej serii zapachowej to właśnie ta nowość najbardziej mi się spodobała. Woda jest bardzo przyjemna, zapach słodki, ale nie mdlący, jak w przypadku wanilii, zdecydowanie super na lato. Flakonik również mi się podoba.

Największym minusem tej wody jest trwałość zapachu, po godzinie nie ma po nim śladu, także trzeba spryskiwać się dość często, co nie sprzyja wydajności.

Ilość zużytych opakowań: 1 (100 ml)

Morelowy fast food

Muszę przyznać, ze cenię całą linię Les Plaisirs Nature, zawsze z uwagą przyglądam się limitowanym edycjom zapachowym.
W zeszłym roku jakoś czereśnia nie przekonała mnie do zakupu, tym razem dałam się skusić apetycznej morelce.

Nabyłam malutką wodę o pojemności 20 ml.

Zapach niezwykle spodobał mi się już od pierwszego psiknięcia, do tego stopnia, ze kilka dni po zakupie miałam ochotę dokupić 100 ml ( jest to LE na tegoroczne wakacje ). Koniec końców, nie zdecydowałam się na powtórny zakup i chyba się już nie zdecyduję.

Woda rzeczywiscie urzeka zapachem - owocowym, bardzo świezym, takim idealnie wyważonym. Nie jest ani przesłodzona ani zbyt kwaśna ( jak brzoskwinia wycofana już chyba ).
To moja pierwsza woda toaletowa z tej serii, ponieważ mam swoje ulubione zapachy i raz, ze jestem do nich przywiązana, dwa - co tu dużo mówić, w wypadku zapachów ( moim zdaniem ) znacznie częściej niż w przypadku pielęgnacji czy makijazu , sprawdza się zasada " co tanie to drogie ". I tak jest tym razem :(

Owszem, buteleczka sympatyczna ( jakis czas temu zmieniono szatę graficzną linii ), zapach śliczny, ale koszmarnie nietrwały. Po 30 minutach, maksymalnie godzinie , nie ma po nim śladu !

Wydaje mi się, ze została ona wodą toaletową nazwana na wyrost, to coś jak " body spray ", odświeżacz, poprawiacz samopoczucia, tak, ale nie konkurencja dla " normalnych " wód toaletowych z perfumeryjnych półek ...

No właśnie dla mnie to taki fast food, smaczny, ale psikam i zapominam o nim. Szkoda :(

Poza tym, jest mało wydajna, mam ją półtora m-ca i nigdy w życiu nie wypsikałabym w takim czasie 20 ml swojej wody toaletowej. A tą właśnie kończę ( nie używając jej wcale codziennie ).

Dobry dla nastolatek lub jako letni odświeżacz, gdy pragniemy na chwilę owocowej odskoczni od sprawdzonych zapachów.

Nic więcej.

Używam tego produktu od: półtora m-ca
Ilość zużytych opakowań: kończę buteleczkę 20 ml

Przyjemna

Moim zdaniem zapach jest całkiem przyjemny. Taki świeży, ulotny, dobry na lato. Faktycznie trwałość nie jest zbyt dobra, ale to tylko tania woda toaletowa.
Nie wiem, czy kupię ponownie ;) chciałabym przetestować coś innego.

Lubię ten zapach

A mnie się ten zapach podoba :D uwielbiam tą morelkę od pierwszego powąchania, fakt że trwała nie jest przez cały dzień ale ładnie pachnie, zwłaszcza mojemu facetowi się podoba i cały czas mnie wącha :D
Zapach jest świeży, nie słodki ani nie za ostry jak w przypadku mandarynki którą niedawno dostałam.Używam tego produktu od: roku

psikadełko

Nie przepadam za owocowymi zapachami, tym bardziej takimi prostymi, ale miniaturkę Moreli dostałam gratis przy zakupach, więc jak mam, to i używam.
W ogóle to się zdziwiłam, że to morela, a nie brzoskwinia, bo żel i balsam z tej serii są brzoskwiniowe. No ale widać tak ma być.

Morela pachnie morelą - nie za słodką, okraszoną jakąś zielenizną, lekko chemiczną, ale całkiem znośnie.
Od czasu do czasu się nią psikam, najczęściej wtedy, gdy nie mam ochoty pachnieć jakoś specjalnie, czyli idąc dalej tym tropem najczęściej w domu, ewentualnie przed wyjściem na basen czy do sklepu obok.
Zapach nie utrzymuje się zbyt długo, ale to dla mnie jest właściwie zaletą, bo przynajmniej nie męczy, a jak już zapragnę naprawdę pachnieć, to mogę się bez obawy czymś psiknąć.

Buteleczka jest prosta, może aż za, ale swój urok ma, szczególnie ta moja mini.

W przyszłości zakupu nie planuję, ale jak znów będą rozdawać to wezmę, a co! Tylko już nie Morelę ;)

Używam tego produktu od: 2 miesięcy chyba

ble ble ble

Kupiłam ten zapach niecały rok temu. W sklepie spodobał mi się najbardziej z całej serii Les Plaisirs Nature. Zapach na szczęście nie jest zbyt trwały, bo już wkrótce po zakupie stwierdziłam, że jest okropny. Chemiczny, nienaturalny. Uzyłam kilka razy i miałam dość. Nawet jako odświeżacz powietrza sie nie sprawdza, bo mnie irytuje swoją sztucznością. Jest w nim coś strasznie denerwującego. Oddałam go siostrze, która trzyma w skrytce samochodowej (miała uzywac tam, jako odświeżacza, ale widocznie i ona nie może go znieść).;) Opakowanie, proste, niewyszukane. Nic specjalnego. Więcej na pewno nie kupie tego zapachu.

Używam tego produktu od: kilka użyć około rok temu
Ilość zużytych opakowań: troszeczkę 1 (poj. 20ml)

morela :)

Pierwsza butelka zniewala, duga juz nudzi..a trzecia przyprawia o bole glowy. Woda pachnie rzeczywiscie na morele, podrasowane chemią,ale nadal soczyste morele. Wszystkie wody z tej serii calkiem wiernie oddaja zapachy owoców.
Nie zmieniają się, pozostają cały czas takie same.
Dobre na poprawe humoru. dobra cena.