Golden Rose, Classics, Temperówka

Golden Rose, Classics, Temperówka

Pojemność 1 szt

pojedyncze
temperówki
do brwi, do ust, do oczu, do cieni

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Niezastąpiona temperówka !

Jestem wierna temperówka Golden Rosę od lat, to jedyna marka z której faktycznie je kupuje. Są mega wytrzymałe ; dobrze ostrza każdego rodzaju kredki.
Praktycznie wymieniam je jedynie ze względu estetycznych bądź zguby!
Przez kilka lat musiałam kupić może dosłownie 3 sztuki
Dobry tani produkt , czego chcieć więcej :)

Oki doki!

Kupiłam ją w Kontigo, gdy było jeszcze w moim mieście i akurat była na promocji a taka temperówka kosmetyczna zawsze się przydaje.
Temperówka Golden Rose jest super. Bardzo dobrej jakości i ma dwa otwory różnej wielkości. Dobrze struga i kredki się nie łamią. Nie zapycha się i łatwo ja wyczyścić, np. wykałaczką. Dodatkowo zawiera zamknięcie i odpadki nie wysypują się, a kiedy chcemy możemy opróżnić je. Napisy na górze niestety ścierają się, ale to mało ważne i warto wypróbować.

Sprawna temperówka

Uzywam jej do temperowania kredek do oczu i pomadki do ust Crayon tej firmy przez co jest z nimi kompatybilna. Mniejszy otwór sprawdza się do temperowania kredek do oczu a ten większy do grubszych kredek typu Crayon. Pasowała też do temperowania kredek innych firm wiec jest uniwersalna. Można nią stemperowac delikatnie jak i mocno, im bardziej tym szybciej zużyjemy kredkę, ale i będzie ona ostrzejsza. Nie zacina się.
Dobrze znosi oczyszczanie woda z mydłem. Najłatwiej doczyscić ją patyczkiem kosmetycznym.
Można ją otworzyć a przez to łatwiej wyrzucić stemperowana zawartość utrzymując w niej higienę.
Dotychczas nie połamała mi się choć uważam na to by nie spadła bo pewnie jest to jakiś plastik.
Tania i czarna. Służy mi już długo.

Dobrze pełni swoją funkcję...

Temperówka z Golden Rose jest jedną z lepszych jakie używałam i nie ukrywam, że moją ulubioną, dobrze spełnia swoją funkcję.
Jest urocza, posiada podwójną temperówkę na dwie różne wielkości kredek, dodatkowo posiada wygodny pojemniczek na odpady.
Jest mała, czarna, estetyczna, bardzo poręczna i wytrzymała . Dobrze się ją czyści i jest w bardzo przystępnej cenie.

W porządku

Temperówkę kupiłam przy okazji zakupu szminek do ostrzenia tej samej firmy. Jest solidna, ma dwa rozmiary w zależności od grubości kredki czy pomadki. Wygodna do czyszczenia, posiada ostrze, które dobrze sobie radzi z różnymi produktami do ostrzenia.

Tania i dobra

Przydatny gadżet, temperówka z dwoma otworami w dwóch wielkościach, przydaje się do temperowania kredek do ust, kredek do oczu, do brwi. Fajnie, bo ma pojemniczek na ostrużyny. Jeszcze mi się nie zdarzyło, żeby się otworzyła sama i narobiła bałaganu w kosmetyczce. Lubię!

Dobra

Kosmetyki tej firmy znam lubię i szanuję . Zawsze no może prawie zawsze się sprawdzaja u mnie . Co do temperówki to fajna,wykonana dobrze ,z dobrego materiału. Dobrze temperuje . Zajmuje mało miejsca. Fajna

Całkiem niezła

temperówka bardzo dobrze trzyma się w dłoni. Dobrze, ze ma wieczko, przez co łatwiej utrzymać czystość wokół. Temperuje zarówno małe ołówki, konturówki jak i te grube. Nie zacina się, rzadko kiedy łamie wkłady. Temperuje cieniutkie warstwy zatem łatwo nią operować i nie stracić za dużo produktu.

Cudo za niewielkie pieniądze

Ta temperówka jest świetna! Kupiłam ją za niecałe 5 zł w promocji. Pomyślałam że warto wymienić starą temperówkę z hebe ktora już była trochę tępawa. Nowe temperówki zawsze są na początku ostre i fajnie się ich używa.

Poza tym że temperówka oczywiście świetnie spełnia swoje zadanie i dobrze temperuje kredki to jest bardzo funkcjonalna. Do wnętrza możemy się dostać po obydwu stronach i przede wszystkim nie ma problemu z wyciągnięciem resztek miękkich części kredki które się nieraz zbierają.

To jest bardzo fajnie zaprojektowany produkt, polecam!

Najlepsza.

Naostrzy każdą kredkę do oczu czy konturówkę do ust. Nie niszczy kredek, nie łamię ich. Ma dwa rodzaje wielkości ostrzy. Nadają się do niej nie tylko produkty z Golden Rose. Najlepsza jaką miałam.
Jedyny minus-trzeba uważać by nie wysypać z niej resztek temperowania. Okienko ma słaby zatrzask.

Spełnia swoje zadanie + ma dwie szerokości

Bardzo fajna i tania temperówka. Spełnia swoje zadanie, dobrze ostrzy wszelkie kredki i konturówki.
Dodatkowy plus za dwie szerokości - ta druga jest jakby specjalnie stworzona do grubszych kredek do ust marki Golden Rose.
Jestem zadowolona, nie potrzebuję innych temperówek.

Solidna temperówka

Solidnie zrobiona temperówka za stosunkowo niską cenę. Używam jej od ponad roku i wciąż ostrza są ostre. Dobrze temperują tak cienkie jak i gruby kredki. Nie łamie i nie niszczy kredek. Podoba mi się pokrywka i odpinany spód dzięki którym resztki z kredek nie brudzą rąk i wszystkiego wokoło a temperówkę łatwo wyczyścić. Można spokojnie nosić w kosmetyczce.
Ostatnio pokrywka i spód już tak dobrze nie trzymały i same się otwierały. Swoje wysłużyła więc kupiłam nową identyczną.

1968