Avon, Basics, 1-2-3 Minute Mask (Błyskawiczna maseczka do twarzy)

Avon, Basics, 1-2-3 Minute Mask (Błyskawiczna maseczka do twarzy)

W ciągu zaledwie 3 minut odblokowuje i oczyszcza pory, odtłuszcza skórę, poprawia jej wygląd. Zawiera glinkę kaolinową bogatą w minerały oraz pantenol i liposomy z witaminami A, C, E i betakarotenem. Odpowiednia do każdego typu cery.

niewypał

Jak już napisałam w tytule, jest to beznadziejny produkt przynajmniej dla mojej cery, nie zauważyłam ŻADNEGO działania obiecywanego przez producenta, zmywa się fatalnie, poza tym po pewnym czasie wydzielił się w niej jakiś płyn, najwidoczniej się zepsuła, musiałam wyrzucić.

KOSMETYCZNY ŚMIEĆ

Kiepski kosmetyk. Nie, to za mało..BEZNADZIEJNY!! Ma nieciekawy zapach, zmywa się bardzo, bardzo źle, (zawsze mam potem wrażenie, że go dobrze nie usunęłam ze skóry). Pozytywnych efektów się nie dopatrzyłam, według mnie skóra wyglada po nim dokładnie tak samo jak przed nałożeniem, a nawet gorzej. Skóra po nim jest nieprzyjemnie szorstka,sucha. KOSZMARNA maseczka. Dostałam pół tubki w prezencie od niezadowolonej koleżanki, ale po dwóch użyciach oddałam siostrze, która ostatecznie wyrzuciła to cudo do smieci.

kiepska

Przede wszystkim jest bardzo mało wydajna - nawet przy rozsądnym 'gospodarowaniu' starcza naprawdę na krótko. Poza tym koszmarnie się zmywa - zawsze mam wielki problem z usunięciem jej z twarzy :(:(:(. Nie zauważyłam też żadnych efektów jej działania. Zmarnowane pieniądze.

nie polecam

Ja ją na szczęście dostałam, a nie kupiłam, bo teraz wiem, że to po prostu wyrzucone pieniądze. Zgadzam się z dziewczynami jeśli chodzi o zmycie: koszmar. Ja do zmywania maseczek używam specjalnej gąbeczki, ale i to w tym przypadku nie pomagało. Efekt tej maseczki był tylko jeden: buzia zaczerwieniona po szorowaniu tej maseczki.
Szkoda, bo lubię maseczki kaolinowe i myślałam, że będzie fajna.

Użyłam kilka razy.

Recenzja: ...

BEZNADZIEJNA

Maseczka na poczatku wydaje sie byc calkiem w porzadku. Ma troche leista konsystencje ale generalnie wyglada na przecietna glinkowa maseczke. Niestety, po zastygnieciu, gdy przychodzi czas na zmycie, jakiekolwiek dobre wrazenia znikaja - okropnie ciezko te maseczke zmyc, po polaczeniu z woda zamienia sie w jakas kleista substancje, ktora rozmazuje sie po calej twarzy. Bleeee W rezultacie po uzyciu nie ma sie w ogole wrazenia oczyszczenia, jest tylko pytanie - czy na pewno do konca juz zmylam to paskudztwo?

jak dla mnie to w porządk

Maseczka jest naprawde fajna. Przyjemny zapach i konzystencja- zawsze sobie wyobrazam ze to jakas tajemnicza mikstura twarozkowa z przepisu babci... Jest błyskawiczna.
Jezeli chodzi o pozostawiajacy osad, to faktycznie po kilku pierwszych uzyciach trudno ja było zmyć - jednak (w sumie dokładnie nie wiem z jakigo powodu) ostatnio nie mam z tym problemu - chociaż czasem sie nawet zapomnę i zostawie nawet na 10 minut.
Moz edlatego ze nakladam na ogrzana cerę? albo że czasem przed a czasem po używam peelingu??
w każdym razie polecam, a cena jest również przystępna - czesto mozna ją kupić w jakis promocjach

Ilość zużytych opoakowań - jedno i czekam już na następne

calkiem calkiem

Mialam ta maseczke jeszcze w poprzednim opakowaniu. Dal mnie duzym plusem jest jej sybkosc. RZeczywiscie jakby trocze oczyszczala i podsuszala tlusta cere. Moze nie jest idealna ale w koncu co mozna zrobic przez 3 minuty. Trzeba jednak bardzo uwazac zeby nie posmarowac maseczka wrazliwych okolic oczu czy nosa, zeby kosmetyk nie podraznil blon sluzowych.

Nie jest wcale taka zła!

Uważam, że ta maseczka wcale nie jest taka najgorsza! W końcu efekty po niej widać i to wyraźne - przynajmniej na mojej buzi ;) Skutecznie odblokowuje pory, zaletą jest rzeczywiście szybkość działania :) Dodatkowym plusem (aczkolwiek mało znaczącym dla efektu końcowego) jest to, że wygląda jak prawdziwa maseczka (jest biała - jak gips) :) Fakt, że nie należy jej przetrzymywać, bo może podrażnić skórę (szczypie) :( Również skutecznie odtłuszcza :) Odejmuję dwie gwiazdki za to, że faktycznie nieprzyjemnie się kluszczy (wałkuje) i że ciężko ją zmyć :( Używam jej gdy potrzebuję porządnego oczyszczenia cery - od czasu do czasu ;)

nie..

Kupilam ja z mysla, ze fajnie byloby miec maseczke, ktora mozna zrobic "na szybko". Ale zawiodlam sie. Fakt, uzylam jej moze z 2 razy, ale jest beznadziejna. Bardzo trudno ja zmyc, walkuje sie. W efekcie zabieg trwal znacznie dluzej niz 3 minuty.. Strata pieniedzy.

uuuuu

Niefajna. Bardzo ciężko zmyć ją z twarzy, najlepiej byłoby zszorowywać jakimś pumeksem, chociaż nie jestem do końca przekonana czy to by coś dało... Nie zauważyłam jakiegoś szczególnego oczyszczenia twarzy, jedynie zniknęło kilka czarnych punkcików z nosa, ale to żaden sukces. Jest nawet wydajna, ale śmierdzi.

ciężka do zmycia

Kiepska kontystencja, tak jakby skwaszone mleko. Może expresowa jest, ale po co mi expresowa, która nic nie robi a nawet pogarsza stan cery. Pozostawia tłusty film jak się dobrze twarzy nie oczyści jakim kolwiek tonikiem.Używam tego produktu dość sporadycznie, kilka razy. Pierwszy i ostatni raz to kupiłam.

Co to jest???

Używałam jej jeszcze w starym opakowaniu, ale myślę, że formuła pozostała taka sama. Zapach jest bardzo nienaturalny. A konsystencja....co to ma być? Twarożek?!? Ciężko jest ją nałożyć, ale jeszcze ciężej pozbyć się tego paskudztwa z twarzy. Po wysiłku jakim jest jej zmycie, twarz się klei jakby była w gumie do żucia. Ohyda! Żadnych z obiecywanych efektów nie zauważyłam i postanowiłam nie katować więcej cery tym okropieństwem.