Delia, Color Tone (Szampon koloryzujący)

Delia, Color Tone (Szampon koloryzujący)

Cena PLN 4.00

Szampon Delia Color Tone z formułą "Multiplant Complex" stworzony został specjalnie dla maksymalnej ochrony włosów w czasie farbowania. Pozwala w wyjątkowo prosty, szybki i przyjemny sposób nadać włosom wymarzony kolor, zmienić ich odcień lub odświeżyć barwę. Nie zawiera amoniaku i utleniaczy. Chroni delikatną strukturę włosów, jest bezpieczny i wyjątkowo łagodny dla skóry głowy. Dzięki delikatnej, kremowej konsystencji łatwo się nakłada i rozprowadza, nie spływa z włosów.
Dzięki zawartości "Multiplant Complex"- kompozycji odpowiednio dobranych roślinnych składników odżywczych i ekstraktów z kory drzewa chinowego, nasturcji, rumianku, morszczynu i miodu, szampon kondycjonuje i pielęgnuje włosy, nawilżając skórę głowy, stymulując cebulki włosowe i efektywnie zwalczając ich wypadanie.

Cena: ok. 4zł / 40ml

:-D

Kolor którego użyłam to 11 (popielaty)
Od lat starałam się uzyskać taki kolor włosów! Szmponetka jest tania wydajna a do tego...z moich włosów kolor nie wypłukuje się wogóle. Odkąd pofarbowałam ciesze się srebrno popielatymi włosami!

Używam tego produktu od: 2 miesiecy

Średni

Użyłam koloru "czarna kawa" (mam włosy bardzo ciemne z natury). Dodał blasku, jednak po pierwszym umyciu bardzo sporo koloru się zmyło. Naklada się ok, nie śmierdzi.

Ogólnie: można używac - bez rewelacji.

Na włosy do połowy pleców potrzebne są 2 saszetki.

Używam tego produktu od:1 raz
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Raczej nie

Skuszona opiniami na wizazu oraz mozliwoscia koloryzacji na rudo (inne szamponetki oferuja rozne odcienie czerwieni, a Delia ma w ofercie marchewkowo-rudy kolor, na ktorym mi zalezalo), kupilam, uzylam i co mysle:
Plusy: ladnie pachnie, nie niszczy wlosow, wrecz sa mieciutkie i mile.
Minusy: mialam nadzieje na taki rudy, jaki ma pani na opakowaniu, niestety sie przeliczylam. Moje wloski maja raczej kolor orzecha laskowego, sa takie zloto-zielone. Zeby byla jasnosc - wyjsciowy kolor moich wlosow to blond, wiec dziwie sie, ze rudy sie nie zlapal.
Wnioski: nie kupie go wiecej, bo odzywienia wlosow moge dokonac zwyklymi maseczkami. Zalezalo mi na przetestowaniu nowego koloru, ktory niestety nie zlapal.

Ilość zużytych opakowań: 1 i wiecej raczej nie bedzie

miły :)

Kupiłam w celu zlikwidowania moich jasnych pasemek, oczywiście na jakiś czas i udało się, szampon w kolorze kasztanowym przykrył ładnie moje włosy.Jest tani, wydajny, kolor rzeczywiście wyszedł kasztanowy, trwałość też ok.Nie wiem czy kupię go jeszcze, ale na pewno polecam :)

Używam tego produktu od:2 tyg

polecam! jak odżywka

Od jakiegoś czasu chodziła mi po głowie metamorfoza w brunetkę. Bojąc się jednak ostatecznego wyniku tych przemian zdecydowałam się na szamponetkę - jakby co szybko się zmyje. Zachęcona opiniami Wizażanek wybrałam Delię i nie zawiodłam się.
Użyłam koloru CZARNA KAWA. Co prawda wyszedł nieco jaśniejszy niż chciałam, ale trzeba wziąć pod uwagę, że kładłam szampon na (mój naturalny) ciemny blond i trzymałam tylko 20 min (dla intensywniejszego efektu producent zaleca 40 min).
Poza tym same plusy:
- nie śmierdzi
- nie spływa, dobrze się rozprowadza
- odżywia włosy - miałam wrażenie jakbym użyła odżywki a nie szamponu koloryzującego :)
- tani
Trochę ciężko go dostać - swoją kupiłam w Rossmanie, w SuperPharm i Naturze go nie ma.

Edit:
odświeżenie koloru - tak
pokrycie odrostów - niestety nie

Używam tego produktu od: -
Ilość zużytych opakowań: kilka

Okropny! :/

Nie rozumiem, skąd te dwie bardzo pozytywne recenzje? Ja też używam zazwyczaj LOreal Casting (brąz) ale chciałam spróbować czegoś tańszego - zdecydowałam się na Delię ze względu na recenzje. I co? Ten szampon w ogóle nie daje efektu! Trzymałam długo (40min!!) i kolor był widoczny jedynie troche... Mam jasnobrązowe włosy, kupiłam kolor czarna kawa, o kilka tonów ciemniejszy od moich włosów więc powinno normalnie złapać! Po wysuszeniu zauważyłam jedynie bardzo nieznaczną różnicę w kolorze, natomiast za dnia widziałam tylko to, że farba dodała moim włosom żółto-rudawego połysku! Oczywiście nikt inny nie zauważył żadnej zmiany. W dodatku przez kilka myć woda była ruda i moje włosy farbowały ręczniki :/ To pierwsza szamponetka z którą miałam taki problem :/ Na szczęście po kilku myciach farba w 100% się wymyła ... Sama "koloryzacja" jest dość uciążliwa, trudno jest wydobyć farbę z saszetki tak, żeby nie upaćkać wszystkiego dookoła. I jeszcze trzeba tak długo trzymać to na głowie. Dobrze chociaż, że nie śmierdzi i że zmarnowałam jedynie kilka złotych, ok. godzinę na farbowanie i nerwy.Używam tego produktu od: -
Ilość zużytych opakowań: 1 i nie będzie więcej...

Rewelacja

Jestem zachwycona kupnem szamponetki poniewaz jako jedyna spelnila obietnice producenta!
Próbowalam malowac włosy wieloma szamponami koloryzującymi lecz zadnego nie bylo widac na moich brązowych włosach (oprócz palette lecz musialam złuzyc 4 opakowania na moje dlugie wlosy)!
Czym sie wyróznia sposrod innych tego typu specyfików:
-pięknym, intensywnym kolorem(mialam kolor burgund)
-wydajnoscią(jedno opakowanie starczylo na moje włosy co jest naprawde ciekawe)
-łatwością nakładania
-gęstą konsystencją

Serdecznie polecam!

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: narazie jedno

CUDOWNE ODKRYCIE !!!

Bardzo rzadko oceniam kosmetyki, ale ten muszę. Kupiłam ten szamponik aby odświeżyć już nieco wypłukany kolor na mojej głowie, przed wizytą u znajomych. Dotychczas używałam Castingu Loreala, i ten szampon uważałam do tej chwili za najlepszy. Z powodu pustki w portfelu, zakupiłam szamponetkę DELII (kolor czarna kawa) za całe 2,70 w ROSSMANIE. Nie licząc na zbyt wiele przystąpiłam do nakładania w/w szamponetki. Już na samym początku zachwyciła mnie swoją konsystencją. Ma postać bardzo gęstego kremu, nakładanie to pestka (zrobiłam to w 5 minut), nakłada się jak maskę odżywczą (wyciskam sporą ilość na dłoń i wcieram w wilgotne włosy), nic nie spływa po czole i szyji, nie chlapie i nie pryska, bardzo delikatna (żadnego szczypania czy pieczenia). A po 40 minutach cudowny, przepiękny, lśniący, głęboki kolor ciemnego brązu. Wszystkie osoby będące na imprezie komplementowały kolor, co do tej pory nie zdarzało się tak często. Z czystym sercem polecam ten wspaniały polski produkt, napewno niejednokrotnie do niego wrócę.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:narazie 1