Avon, Skin So Soft, Tightening Body Toner (Ujędrniający tonik do ciała)

Avon, Skin So Soft, Tightening Body Toner (Ujędrniający tonik do ciała)

Cena PLN 22.90

Już po tygodniu poprawia jędrność i gładkość skóry. Nadaje trwały, zdrowy blask. Znakomicie odżywia skórę. Natychmiast odświeża i rewitalizuje skórę.

nie zachwyca

Oczekiwałam od tego produktu naprawdę niewiele. Myślałam, że będzie miała takie działanie jak tonik do twarzy. Że odświeży, oczyści skórę. A tu lipa. Strasznie się lepi na skórze. Nie zachwyca zapachem, za bardzo alkoholowy. Na mokrej skórze też to samo. Czuję, że wyrzuciłam pieniądze.

Używam tego produktu od:1 rok

fajowy :)

tonik zachecil mnie niska cena, ale oprucz tego spelnia swoja role, zapach tez mi nie przeszkadza:) ujedrnia i napina skore.Stosuje go na uda, brzuch i posladki, szybko sie wchlana i moge od razu zalozyc ubranie, wcale sie nic nie lep, potem tylko myje rece:)

Używam tego produktu od:2 lat

a fuj

nie, nie, nie i jeszcze raz NIE!!! ten preparat to istne okropienstwo. zimny jak cholera po zetknieciu z cialem...do tego strasznie sie lepi...wszystko - on i skora. ble! nie nawilza, nie koi, nie tonizuje. nic nie robi oprocz zlepiania mojego naskorka! nie wart zlamanego grosza. nie to co swietne wody odswiezajace do ciala z avonu! ten im nie wyszedl, a szkoda.

Używam tego produktu od:kilka miesiecy

Nie mówię nie...

Spray mi odpowiadał, chociaż nie powiem żeby silny zapach alkoholu był zachęcający :) na szczęście szybko znika.
Jest strasznie lepki, roztarty na skórze zanim zaschnie (ok to trwa chwilę, ale jednak) daje się we znaki. Kiedy się go rozciera ręką - można się nią przylepić do... butelki.

Nie powiem, żeby producent mówił serio, że już po tygodniu będziesz gładka... nawet po trzech jest problem - mnie to nie bierze...

Skóry mi nie wysuszył - chyba plus
Opakowanie - jak na te właściwości i konsystencję - też plus
Nie wiem czy jest wydajny - chyba przeciętny (zależy od gorliwości - ja tylko kochane udka i pośladziki traktowałam)
W zasadzie chyba nawilża...
no i efekt napięcia jest... złudny, bo po zmyciu preparatu znika :).
nie kwestionuję - może komuś odpowiadać

Ogólnie kupna nie żałuję, ale chyba nie powtórzę :)

Ilość zużytych opakowań: 1 prawie całe :)

Lekki

Wielki plus za wygodne w użyciu opakowanie.Spray mi się w ogóle nie zatykał, czasami tylko był oblepiony przy zatyczce ale nie był to wielki problem.Jest to kosmetyk lekki-z pewnością nie dla wymagających ponieważ Mega Ujędrnienia nie zauważyłam.Po prostu lekko napinał skórę-liczy się systematyczność w stosowaniu.Jeżeli chodzi o zapach to faktycznie czuć alkohol(w końcu jest to tonik) ale szybko wietrzeje.

Używam tego produktu od:dłuższego czasu

Niezbyt...

Ujmę moją recenzję krótko:
Plusy:
+ szybki w stosowaniu
+ świeży zapach
+ lekko ujędrnia, ale tylko dlatego, ze zamienia się w błonę, która napina sie na skórze
Minusy:
- niewygodne opakowanie - rozpylacz się zacina i cięzko go używać np. lewa ręką
- jak na tę jakość to za drogi
- wysusza skórę
- mało wydajny - uzywałam go przez miesiąc, ale z przerwami. Mam wrażenie, że przy używaniu go 2 razy dziennie starczyłby na tydzien...

Używam tego produktu od:1 mies

Dla mnie super

Nie rozumiem opini niektorych z was... To w koncu jest tonik wiec bedzie mial alkoholowy zapach ale jak sie go rozprowadzi po skorze to alkoholu tak nie czuc. I pewnie narzekacie na aplikator bo jak rozpylacie to pewnie gora do dolu a tutaj sie fizyka klania... fakt ze troche klei ale dla mnie to najmniejszy problem bo ja go uzywam na noc. Wedlug mnie jest wydajny bo stosuje go 2 tygodnie i mam go jeszcze sporo. No i o najwazniejszym nie powiedzialam-on jest naprawde skuteczny! swietnie ujedrnia i napina skore a po dluzszym stosowaniu efekty sa dlugotrwale i rewelacyjne! mi on bardzo odpowiada i polecam. A jak bedziecie sie stosowaly do instrukcji obslugi to nikt narzekac nie bedzie... bo po rozpyleniu trzeba go jeszcze wsmarowac w skore... i wcale nie wysusza bo ja mam bardzo sucha skore i moge powiedziec ze nawet nawilza! i skora po nim jest taka ladna i promienna:) a przede wszystkaim ujedrnia i napina;)

Ilość zużytych opakowań:1 (w trakcie)

Dziadostwo !

Okropieństwo ! Alkoholowy klej w sprayu! Strasznie śmierdzi jakimś spirytusem, przez ktory troszke przedziera sie jablkowy aromat. Wysusza skore, ktora robi się lepka i ściągnięta. Skora lepi sie do ubrania. Poza tym pompka zacina się, a produkt jest tak niewydajny, ze po ok. tygodniu nie ma juz z niego ani kropli. Jedynym plusem jest to, ze troszke napina skore, ale to raczej zadluga alkoholu. Niewart swojej (wysokiej) ceny!

Używam tego produktu od:1,5 roku

Niebardzo...

Napina skórę, co daje efekt ujędrnienia, ale tylko na chwilę :/ Zapach jest nawet okej, ale ten cały "aplikator" w sprayu-beznadzieja! Zacina się i w ogóle :/ Raczej nie polecam.

Używam tego produktu od: ok. 2 mies

Taki o...

- alkoholowy zapaszek
- spray ciężko rozpylić równomiernie po ciele
- trochę się klei
- nie nawilża
- raczej nie ujędrnia

+ odświeża
+ szybki w użyciu

Używam tego produktu od: męczę ok rok

Nie konieczny

Plusy:
-faktycznie ujędrnia
-poręczna butelka

Minusy:
-klei się
-ujędrnienie jest raczej krótkoterminowe

Używam tego produktu od:używałam jakiś miesiąc

ujędrnia

nie lubie toników, po prostu zdecydowanie wole kremy i balsamy do ciała
ten produkt kupiłam w zestawie - balsam, żel pod prysznic i własnie ten tonik
o ile z balsamu i żelu zadowolona byłam, to z tego toniku nie bardzo
cięzko mi się go aplikowało, kleił sie niezmiernie, śmierdział
natomiast ujędrniał skóre i to widocznie
opakowanie ładne, aplikacja gorsza
uznaje, że jest dobry, gdyz spełnia obietnice producenta jesli chodzi o ujedrnianie

Używam tego produktu od:rok temu