Aldo Vandini, Fruttini, Peeling do ciała

Aldo Vandini, Fruttini, Peeling do ciała

Peeling do ciała w kilku wersjach zapachowych. Dzięki mikrocząsteczkom bambusa delikatnie oczyszcza skórę. Zawiera witaminę B3 i B5.

ładnie pachnie ale kiepsko działa

Skusiłam się w sklepie na te piękne kolorowe opakowania i na zapach. Mam dwie wersje bananowo-kokosową i wiśniowo-jogurtową. Obie pachną obłędnie :)
Zapach nie utrzymuje się na skórze zbyt długo a szkoda :(
Niestety zapach to wg mnie jedyny atut tych kosmetyków.
Nie ścierają dobrze skóry. Czyli leży w gruzach podstawowa funkcja tego kosmetyku. Drobinki są zbyt delikatne i jest ich zbyt mało w tym gęstym żelu.
Opakowanie niewygodne w używaniu bo mokrą śliską ręką ciężko jest wycisnąć cokolwiek z tej tubki, pod koniec robi się to praktycznie niemożliwe.
Jest niewydajny :/
Cena w prównaniu z wadami jest za wysoka na taki bubel.
Nie kupię ponownie.

Ilość zużytych opakowań: właśnie skończyłam pierwsze i rozpoczynam drugie które napewno będzie ostatnie

3 x nie

- konsystencja bez komentarza
- mało drobinek peelingujacych, a jak juz sa to sa ostre nawet przy delikatnym masowaniu!
- zapach, po jakims czasie mdlo mi bylo...
- nie bylam wstanie zmusic sie do dokonczenia tubki..

Używam tego produktu od: paru miesiecy
Ilość zużytych opakowań: pół (z bólem...)

Kuszące zapachy

Największym atutem peelingu jest zapach, maiłam wersje kokosowo-bananową; zapach naprawdę fantastyczny, słodki, intensywny, relaksujący, bez sztucznych nut.
Działanie - całkiem dobre, dla lepszego efektu używałam go na sucha skórę i wtedy naprawdę skutecznie ścierał, stosowany na mokra skórę jest dużo łagodniejszy - zależy co kto lubi.
Opakowania są piękne, kolorowe; tuba jest poręczna ale pod koniec opakowania ciężko wydobyć peeling ze środka, trzeba się trochę posiłować albo rozciąć tubkę.
Wydajność zadowalająca ale jak dla mnie to troszkę za drogi produkt.
Nie wiem czy jeszcze go kupie ponieważ mam ulubiony peeling robiony samodzielnie ale nie wykluczam, ze skusi mnie jeszcze jakiś zapach.

Używam tego produktu od: około 2 miesiące

Zapach cudo

Peeling miałam kilka lat temu - wersję wiśniowo-waniliową. Zapach jest zdecydowanie obłędny.
Natomiast sam peeling - zależy jakie kto lubi ;) Ja wole mocne zdzieraki, wiec dla mnie Fruttini trochę za słaby, ale i tak mi przypadł do gustu. Ma gęstą konsystencję, nie wysusza skóry.

Skóra jest miękka i gładka. Wydajny :]

Używam tego produktu od: już nie używam

taki sobia

Peeling ten zakupiłm po pozytywnych wspomnieniach innych produktów z tej serii. Na początku właściwie wszystko było ok, potem jednak...Generalnie używałam lepszych.
Minusy:
- słabo ścierające drobinki, które zresztą trudno się zmywa ze skóry
- jakaś taka kleista, niemiła w stosowaniu konsystencja
Raczej nie kupię go ponownie
Używam tego produktu od:

taki nawet :)

zapach zdecydowanie ladniejszy niz balsamu [wersja cherry vanilla] - podobalo mis ie opakowanie, choc zamkniecie ciezko chodzilo [nie wiem moze tylko moje bylo takie]

co do dzialania to taki sredniaczek, przyjemnie sie go uzywa, ma bialo-rozowy kolor drobinki scierajace sa raczej male, wiec zluscza delikatnie, zbyt delikatnie jak dla mnie i niestety drobinki maja tendencje do rozjrzezdzania sie na wszystie strony, nie nawilzal

z tego co pamietam byl dosyc wydajny
wybralam nie wiem odnnosnie kupna, raczej w kierunku na nie, ale nei jest az taki zly a i zapach calkiem przyjemny

Używam tego produktu od: uzywalam dwa lata temu

słaby

Kupiłam niedawno mandarynkową wersję tego peelingu.

Fakt, ładnie pachnie w opakowaniu, ale w trakcie stosowania zapach ten zamienia się w jakiś smrodek.
Konsystencja żelowata, drobinek dużo, ale są delikatne i słabo ścierają.

Bardzo mnie rozczarował ten peeling, a szkoda, bo lubię produkty z tej serii.

Używam tego produktu od:paru tygodni
Ilość zużytych opakowań:koncze pierwsze

Eee tam...

Kupiłam razem z balsamami. Balsamy oceniłam wysoko. Peelingi niestety psują markę:(
Do kitu! Miałam malinowy i pomarańczowy. Pomarańczowy dałam koleżance po jednym użyciu, malinowy zmęczyłam.
Zapach aż ciągnie do...no wiecie. A lubię mocne zapachy!
Zero efektu peelingu. Te drobinki dla mnie za bardzo okrągłe, lubię zdzieraki a tu takie niewiadomoco.
Czułam się po nim niedomyta i musiałam się szorować od nowa. Jakoś się kleił tak.
Tępy, niewydajny, opakowanie bazarowe.

Ilość zużytych opakowań: próba dwóch

Przyjemniaczek

Najwieksza jego zaleta jest oczywiscie pomyslowy zapach, uwielbiam takie cukierkowe, jadalne kosmetyki i kazdy taki wynalazek spotyka sie z moim zachwytem. Tak jest i w przypadku tego peelingu. Zapach (posiadam aktualnie vanilia-cherry) jest obledny :D. Do tego kolorek : rozowy, apetyczny, calosc oddzialujaca na zmysly.
Sam peeling jak dla mnie jest jednak zdecydowanie za slaby, znajdujace sie w nim drobinki nie scieraja wcale mojego naskorka, zreszta po chwili produkt roztapia sie tak jak wiekszosc innych peelingow. Z tego peelingowania zatem duzo tak naprawde nie zostaje, a do mojej skory potrzebuje naprawde porzadnie scierajacych ziaren, najlepiej cukrowych. Mysle zatem, ze dla delikatniejszych mlodszych (?) skor, i do tego lubiacych owocowo-cukierkowe kosmetyki ten zakup moze byc strzalem w 10tke ;)
NIC nie przebije niepodwazalnego krola peelingow LOCCITANE z pomarancza....

Uzywam tego produktu od 3 mscy.

Trzeba się narobić

Kupiłam ten peeling (wersję mleczno-pomarańczową) powodowana tylko i wyłącznie zapachem. Powąchawszy go w sklepie poczułam nadchodzący ślinotok i przepadłam :) Ilekroć go używałam, miałam ochotę go pożreć.
Sam kosmetyk jest pracochłonny. Trzeba się zdrowo namachać i nawcierać, żeby osiągnąć efekt wygładzenia. Jest to o tyle ciężka praca, że peeling ma dziwną, tępawą, sucho-oleistą konsystencję, i rozprowadzenie go po ciele do duże osiągnięcie. To również przesądza o jego wyjątkowo małej wydajności. Zupełnie się nie pieni, co dla mnie jest dużym mankamentem. Drobinki są rozsądnej wielkości i nie zdzierają skóry żywcem. Ostateczny rezultat, przy odpowiednio dużym wysiłku włożonym w peelingowanie, jest przyzwoity. Jednak z pewnością już go więcej nie kupię mimo powalającego zapachu, bo łazienka to nie siłownia.

Używam tego produktu od:

ślicznie pachnie

Skuszona powalającym zapachem, postanowiłam zakupić peeling - mam ten o zapachu vanilla cherry, zapach jest po prostu boski i jest to najwieksza zaleta kosmetyku. Poza tym peeling jest gęsty, 'trzyma' sie skóry i nie spływa z niej, jednakze trudno go rozprowadzic na ciałku. Jesli zaś chodzi o właściwości peelingujace to jest to średniaczek, spodziewałam sie czegoś wiecej; drobinki ścierne sa mało ostre, jest ich sporo, ale są mało skuteczne, wygładzenie ciałka jest średnio wyczuwalne, więc kosmetyk na kolana niestety nie powala, chyba ze swoim zapachem. Efekty niestety mnie nie zadowoliły, spodziewalam sie czegos lepszego :(

Zadowolona !

Mam wersję Mięta i Grejfrut. Jestem zadowolona. Idealnej wielkości drobinki, ale jest mało wydajny. Natomiast wspaniale chłodzi i odświeża, bardzo ładnie wygładza. Ogólnie - mocna czwórka. Mam wrażenie, że świetnie sprawdziłby sie w upały.

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...
Recenzja: ...