L'Oreal Paris, Botanicals Fresh Care, Siła blasku, Balsam pielęgnacyjny do koloryzowanych i matowych włosów

Kompozycja botanicznych esencji z geranium, soi i olejku kokosowego, połączona w unikalnej formule, ułatwia rozczesywanie, nawilża* włosy i nadaje im zdrowy blask. Pełna kwiatowego i świeżego aromatu. Produkt bez silikonów, parabenów i barwników. *Test instrumentalny po zastosowaniu szamponu + maski z gamy.

Mocne nawilżenie

Balsam idealnie sprawdzi się do mocnego nawilżenia suchych i matowych włosów. Przy pierwszych użyciach trzymałam go ok. 30 minut i czasem używałam go codziennie- to był błąd. Balsam sprawił, że moje włosy były oklapnięte i bez życia. Najlepiej stosować go 1-2 razy w tygodniu i trzymać kilka minut zgodnie z zaleceniem producenta, wtedy potrafi zdziałać cuda. Włosy ładnie się układają, są nawilżone i wyglądają zdrowo. Balsam ma przyjemny zapach.

Niestety dla mnie sie nie sprawdzil, ale...

Generalnie bardzo lubie serie Botanicals, za brak chemii w produktach. Jednak ta seria do koloryzowanych wlosow nadaje sie tylko do MEGA przesuszonych wlosow. Mi po 2 tygodniach wlosy zaczely sie bardzo przetluszczac, wiec oddalam mamie, ktora rozjasnia wlosy i u niej jest super. Dlatego 3/5

Spełnił moje niewygorowane oczekiwania

Gdy zobaczyłam, że Loreal wypuścił nową serię kosmetyków do pielęgnacji włosów oczy mi się zaświeciły.
Szczególnie zależało mi na poznaniu balsamu do włosów, ponieważ potrzebuję pomocy przy każdym rozczesnywaniu włosów po myciu.
Moje włosy nie puszą się, są gładkie i proste z natury, ale niemiłosiernie plączą się po myciu (bez wzgledu na to jakiego szamponu użyję).
Ten balsam świetnie poradził sobie z moim problemem.
Dzięki niemu włosy rozczesują się bez żadnego problemu i tak się nie łamią, jak wcześniej.
Przyjemnie się go używa, ze względu na konsystencję (bardzo gęsty) oraz zapach (piękne geranium, lllllubię).
Opakowanie stanowi ozdobę łazienki, nie powstydziłaby się go nawet marka z górnej półki.
Polecam wypróbować.

dlaa mnie!

Świetny balsam, nie dość że ładnie pachnie to jeszcze działa! Mam matowe włosy, stosowałam go miesiąc czasu, po tym włosy stały się mocniejsze, lepiej się rozczesują, co dla mnie ważne bo mam długie. Polecam.

super

Swietny balsam do włosów. Włosy są po nim miękkie, Mają wygląd zdrowych i zadbanych włosów. Bardzo ładnie się rozczesują włosy po tym. Nie obciąża włosów . Ładnie zmiękczajaca włosy . Bardzo łądne opakowanie i bardzo wydajne.

+ nawilża
+zapach
+wydajność
+spełnia obietnice producenta

- cena

Dobra;)

Piękne opakowanie, nadaje połysk, dla moich włosów nie jest obciążająca;)
jednak moim zdaniem nie wyróżnia się niczym szczególnym....
Duży plus za w miarę naturalny skład;)

Bardzo fajny!

Balsam do włosów z naturalnym roślinnym ekstraktem idealnie nadaje się jako uzupełnienie pielęgnacji włosów farbowanych. Mnie uwiódł szczególnie zapach tej serii produktów Botanicals, ale efekty widzę także po włosach - prezentują się dużo ładniej, są rzeczywiście bardziej błyszczące i takie gładkie. Balsam nawilża włosy, ale ich nie przetłuszcza. Jak najbardziej godny polecenia :)

Dobra odżywka zmiękczająca włosy

Używam razem z szamponem i tonikiem z tej samej serii, które otrzymałam w ramach akcji testowania. Balsam ma specyficzny, lekko kwaśny zapach.
Dobrze rozprowadza się na włosach, przez co jest bardzo wydajny.
Nakładam go tylko na końcówki włosów ( włosy do ramion, nakładam od wysokości ucha )
Balsam zmiękcza włosy, pozytywnie wpływa na ich układanie się.
Niespecjalnie wpływa na blask włosów, nawet mam wrażenie, że czasami są ładniej błyszczące po samym szamponie.
Ma za to bardzo ważną zaletę - zauważyłam, że kolor farby wolniej się wypłukuje przy użyciu kosmetyków z tej linii.

Bez szału

Używałam już mnóstwa odżywek do włosów, ale tak bardzo niezadowolona z odżywki dawno nie byłam. Zdecydowanie najgorszy produkt z tej serii. Jedyną zaletą tego produktu to piękny słodko-orzeźwiający zapach, jak inne produkty z tej serii. Ale niestety poza zapachem odżywka nie daje kompletnie nic włosom. Włosy po niej absolutnie nie są nawilżone, włosy matowe nie zmieniają się w lśniące jak obiecuje producent, a wręcz przeciwnie moje długie włosy były po odżywce jeszcze bardziej matowe, suche i przede wszystkim produkt nie pomagał w rozczesaniu włosów. Odżywka w ładnym opakowaniu i o ładnym zapachu, ale niestety więcej zalet nie potrafię wymienić. Zawiodłam się.

Skuteczny

Balsam oceniam bardzo pozytywnie. Robi to co obiecano. W moim przypadku wygładza i rozplątuje włosy czyli naprawia to co szampon nabroi. Włosy są po nim gładkie, pachnące i lśniące. Niezbędny po myciu w przypadku moich długich plączących się włosów.

Liczyłam na więcej

Balsam z serii Loreal Botanical testowałam w zestawie wraz szamponem oraz tonikiem rozświetlającym. I tak jak w przypadku toniku i szamponu jestem bardzo zadowolona, tak balsam oceniłabym jako największy... "zwyklaczek". Traktuję ten produkt jako uzupełnienie szamponu, który według mnie jest odczuwalnie produktem z lepszej, wyższej półki i zachwyca mnie konsystencją i składem, jednak mocno wpływa na ciężkość włosa i jego szorstkość. Po zastosowaniu balsamu włosy odzyskują to, co odebrał im szampon - jednak pod względem samego działania, mam wrażenie, że osiągnęłabym dokładnie ten sam efekt stosując jakąkolwiek inną odżywkę - podjęłam się również takiej próby i zgodnie z oczekiwaniami, nie odczułam żadnej różnicy.

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

Przyjemny, choć nie jest to hit

Balsam miałam okazję testować razem z szamponem i sprayem z tej samej serii. Podoba mi się bardzo jego konsystencja - jest gęsta, nie spływa z włosów. Tuba jest dość poręczna w użyciu, zapach przyjemny.

Największy problem mam jednak z tym, że ten balsam nie wpływa na blask moich włosów, mam wręcz wrażenie, że wyglądają po nim trochę słabiej niż po moich ulubionych Matrix Sleek Look czy Fructis Oil Repair 3. Na dodatek nieco obciąża.