Dermedic, Normativ, Normalizujący krem matujący (stara wersja)

Dermedic, Normativ, Normalizujący krem matujący (stara wersja)

Cena PLN 28.00

Normalizujący krem o działaniu przeciwzapalnym zapobiega powstawaniu niedoskonałości skóry. Reguluje procesy nadmiernego rogowacenia naskórka, które są główną przyczyną tworzenia wykwitów na skórze. Systematyczne stosowanie kremu ogranicza namnażanie drożdżaków i bakterii w obrębie gruczołów łojowych i przeciwdziała tworzeniu się zaskórników. Dodatkowo krem działa matująco wiążąc nadmiar sebum i przy jednoczesnym ograniczeniu jego wydzielania. Wyciągi roślinne doskonale nawilżają i regenerują komórki naskórka oraz działają kojąco. Skóra staje się doskonale oczyszczona, gładka i matowa. olecany dla skóry tłustej lub mieszanej, łojotokowej z tendencją do błyszczenia i powstawania wykwitów i zmian zapalnych.

Cena: ok. 28-30 zł / 50 ml

Nie matuje

Lekki, przyjemny krem, o bardzo delikatnym zapachu, dobrze nawilża.
Dostałam go w prezencie- nie mam trądziku, używałam go w celu matowienia mieszanej skóry w strefie T - NIE DZIAŁA zupełnie.
Może zasługuje na więcej *, ale nie daruję mu przymiotnika "matujący" w nazwie.

Używam tego produktu od:przez kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań:niecałe 1

Niezly:)

Stosuje ten krem od ok.miesiaca.Zaden krem do twarzy nie wyleczy tradziku,ale moze pomoc w zwalczaniu go.Po dluzszym stosowaniu skora mniej sie przetluszcza,zmiany tradzikowe sa zlagodzone.Krem nie wysusza skory.
Nie wiem czy go jeszcze kupie,bo szukam swojego idealu.W kazdym razie wyprobowac nie zaszkodzi,bo cena (jak na kosmetyk apteczny)jest przystepna.Używam tego produktu od:miesiaca
Krem chyba lepiej sprawdza się zimą,na lato może być za ciężki.

od czasu do czasu

Sprawa z tym kremem wygląda tak:
stosowany codziennie regularnie będzie złuszczał twoją skórę to niezbyt dobrze jesli jest ona wrażliwa na podrażnienia
matuje
może wysuszać
stosowany od czasu do czasu nawilży skóre i zarazem delikatnie złuszcza
niestety niezbyt matuje
szcególnie polceam osobom które mają problem z rogowaceniem naskórka i z drobnymi niedoskonałościami
przy trądziku regularnym może okazac się niewystarczający
w aptece powiedziano mi je jest ro polski odpowiednik
kremu Normaderm Vichy
osobiście tegodrugiego kosmetyku nie stosowałam więc nie moge nic na ten temat powiedzieć
wypróbujcie sami
warto go mieć w swojej kosmetyczce na wszelki wypadek

a bo ja wiem...

Mam skórę tłustą z tendencją do przykrych niespodzianek i liczyłam, że krem przynajamniej zminimalizuje niektóre stany zapalne na skórze. Matowienia nie wymagałam. No i co się okazało:
-dość dobrze nawilżał jak na krem "matujący"za co daję mu 1*,
-niestety w połączeniu z tonikiem powodował, że skóra bardzo szybko zaczynała się świecić, o żadnym matowieniu nie było mowy. Odrobinkę matowił, kiedy podarowałam sobie tonik i na skórę nakłdałam tylko ten specyfik, ale wtedy miałam wrażenie, że skóra -paradoksalnie -gorzej wygląda, choć się nie świeci
-nijak nie "podleczał" stanów zapalnych, a czasami miałam nawet wrażenie, że je lekko zaogniał (tutaj mam kłopot, bo chwilkę po nałożeniu skóra wyglądała dość zdrowo-rozjaśniona itp, ale to był efekt napradę chwilowy...)i za to odejmuję 2*
-łojotok jak był tak jest, tzn. nie zmniejszył się, dodatkowo zaskórników jakby przybyło?Ale może mi się tylko wydaje, bom przewrażliwiona...
-niesamowicie wydajny-to jego bezdyskusyjna zaleta... Używam tego produktu od:2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:e w trakcie pierwszego

Pozbyłam sie złudzeń

Po moim zadowoleniu kremem hydrain 2, tej samej firmy, kupilam krem normativ, mam skóre błyszczącą, skłonną do niedoskonałości, ten krem matuje 2 godziny, po nim błyszczałam sie chyba bardziej niż bez kremu. Ogólnie działania też jako takiego nie miał. Poprostu takie przeciętne nic. Liczyłam w nim na sam mat ,on nie zrobil nic. Dziala zupelnie jak krem matujacy nivea ,eveline itp. Jednak na szczescie niedawno odnalazlam moj matujący KWC ,i wbrem niepochlebnym opiniom o nim na wizazu, jestem zachwycona kremem NORMADERM Vichy

Używam tego produktu od:4 tygodni

Pogromca zaskórników!

Pogromca zaskórników- to jego główna zaleta.
Owszem krem kiepsko matuje i za to jedna gwiazdka mniej, ale oto powody, za które otrzymuje gwiazdki:
1. gwiazdka--> nie wałkuje się pod podkładem
2. gwiazdka--> zaskórniki znikają w tydzień!!!!!!
3. gwiazdka--> ładnie pachnie

Ogólnie- dobry krem! :DUżywam tego produktu od: dawna

w sumie ok - bywało gorzej

Cięzko powiedzieć - ogólnie jestem zadowolona, reszty trądzika sie pozbyłam i nic nowego mi nie wyskoczyło (co dziwne) odkąd używam tego kremu. Dośc dobrze nakłada sie fluid na kremik tylko trzeba troszke odczekac bo dosyc wolno sie wchłania. Ma jedna wade - świecę sie! U mnie nic nie matuje :-( Ale i tak go polubiłam, fajnie sie nakłada, ładnie pachnie i nie mam pryszczy, z regóły mam 2-3 na buźce , a terz NIC! :-)

Używam tego produktu od:2 mies.

niezły ale nie matuje!

Mogłabym w zasadzie dać nawet 4 gwiazdki, gdyby nie to, że krem nie spełnia swojej podstawowej roli - nie matuje. A wręcz zostawia tłustą powłoczkę na skórze. Poza tym całkiem niezły. Na pewno ograniczył ilość wyprysków na mojej umęczonej twarzy, lekko wygładził cerę. No i dobrze nawilża.
Jednak spodziewałam się czegoś więcej

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

porażka

Zachęcona przez panią w aptece i promocję na kremy tej firmy kupiłam i żałuję.. Krem jest beznadziejny, wcale nie matuje, nie zmniejsza ilości wyprysków.. miałam wrażenie, że moja skóra sie pod nim dusi. Zostawiał tłusty film.. koszmar!!! mial byc konkurencją dla Vichy Normaderm, ale jednak Vichy jest lepszy, zdecydowanie. Nie polecam tego kremu.

Używam tego produktu od: kupiłam kilka miesięcy temu
Ilość zużytych opakowań: jedno nie dokończone