Dermedic, Normativ, Normalizujący krem matujący (stara wersja)

Dermedic, Normativ, Normalizujący krem matujący (stara wersja)

Cena PLN 28.00

Normalizujący krem o działaniu przeciwzapalnym zapobiega powstawaniu niedoskonałości skóry. Reguluje procesy nadmiernego rogowacenia naskórka, które są główną przyczyną tworzenia wykwitów na skórze. Systematyczne stosowanie kremu ogranicza namnażanie drożdżaków i bakterii w obrębie gruczołów łojowych i przeciwdziała tworzeniu się zaskórników. Dodatkowo krem działa matująco wiążąc nadmiar sebum i przy jednoczesnym ograniczeniu jego wydzielania. Wyciągi roślinne doskonale nawilżają i regenerują komórki naskórka oraz działają kojąco. Skóra staje się doskonale oczyszczona, gładka i matowa. olecany dla skóry tłustej lub mieszanej, łojotokowej z tendencją do błyszczenia i powstawania wykwitów i zmian zapalnych.

Cena: ok. 28-30 zł / 50 ml

Na dzień - bardzo dobry :)

Owy krem to moje przypadkowe odkrycie i podejrzewam, ze ostatnia deska ratunku, byłam tak zdesperowana stanem mojej cery, że łapałam się dosłownie wszystkiego, większość nie przynosiła żadnych rezultatów. Chodziło mi przede wszystkim o krem matujący na dzień, żeby jakoś wyglądać po wyjściu z domu i jednocześnie o to, by nawilżał i tak już przesuszoną różnymi specyfikami skórę przede wszystkim na policzkach. I tak pierwsze zadanie wychodzi mu średnio na jeża, przygotowuje skórę pod makijaż, ale nie matuje specjalnie. Za to odejmuję *. Ale! Wyrównuje koloryt skóry, staje się ona gładsza, bardziej aksamitna i nawilżona, już nie mam suchych płatów na polikach! W dodatku odkąd go używam nie pojawiają mi się żadne ale to żadne wypryski, pory są mniej widoczne i czuję, że skóra jest naprawdę czysta:-) Tak więc minimalizuje lub redukuje powstawanie zaskórników:-) Ma okropny, chemiczny zapach, ale działanie wynagradza wszystko. Ja lubię ten krem i z czystym sumieniem mogę go polecić osobom, które potrzebują nawilżenia a niekoniecznie zmatownienia skóry tłustej lub mieszanej:-)

dobry

Kremik jest leciutki
szybko się wchłania
IDEALNY POD MAKIJAŻ
wydajny, ładnie pachnie
twarz jest gładka
pomaga w walce z niedoskoanłościami

niestety nie matuje zbyt dobrze :(

być może kupię ponownie, bo jest naprawde udany, ale na pewno nie na wakacje

Używam tego produktu od:rok z przerwami

zapchał

Kremu zaczęłam używać rok temu i wówczas bylam nim zachwycona. Dość dobrze nawilżał, buzia się po nim nie świeciła, nie wałkował się i był lekki. Dla mnie w sam raz na wiosnę- lato. Odstawiłam go na jesień i zimę i chciałam znów zacząć używać. Niestety, pierwsze użycie zaowocowało wielkimi wulkanami na buzi. Dałam mu jeszcze parę szans i wszystkie kończyły sie jednakowo. Obecnie powoduje więcej szkód, niż korzyści i aż boję sie go użyc.

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:jedno

To nie jest krem matujący

W aptece prosiłam o krem matujący ponieważ po wakacjach strasznie zaczęła przetłuszczać mi się skóra zwłaszcza w sferze T. Skusiła mnie jego cena bo udało mi siego nabyć za ok 30 zł (promocja).

PLUSY:
- od momentu stosowania nie pojawiły się u mnie żadne wypryski, a wcześniej mi się to zdarzało
- pory jakby mniej się zapychają są mniej widoczne, ale w zasadzie nigdy nie miałam z nimi jakiegoś większego problemu
- dobrze nawilża

MINUSY
- Jeden ale jak istotny , powiem tak po tym specyfiku skóra błyszczy mi się niemiłosiernie, mam wrażenie jakbym cały czas chodziła wysmarowana olejem

REWELACJA!!!!

Nie wiem skąd to narzekanie gdyz jak dla mnie krem jest SUPER!!
Zaskórniki znikają, już po tygodniu skóra wygląda lepiej!
Owszem jeśli nałoży się po nim puder to nie ma co oczekiwać genialnych rezultatów...tak jest z każdym kosmetykiem!
Krem delikatnie nawilża, zaskórniki znikają, no i skóra się taknie błyszczy..a po jakimś czasie uzywania już tylko minimalnie.
Jak napisane NORMALIZUJE.Super-->gorąco polecam

Używam tego produktu od:miesiąca

Nawilżenie tłustej skóry

Jest to krem matujący, który... wcale nie matuje. Jednak po tygodniowym stosowaniu zauważyłam, że faktycznie nic się nie pogarszało na mojej twarzy. Zaskórników nie przybywało, krostek też mniej. Skóra stała się miękka i nie była już taka zaczerwieniona.

Daleko do ideału...

Kupiłam ten krem, jak krem matujący,
Mam ostatnio coraz bardziej tłustą cerę i potrzebowałam kremu, który pomoże mi w walce z nieprzyjemnie świecącą skórą.
Rozczarowałam się niesamowicie, bo generalnie kosmetyki Dermedic są bardzo dobre jak dla mnie.

Od rana po umyciu buzi daje radę, ale w połowie dnia moja buzia jest tak tłusta, że czuję się potwornie. Tak jakby ten krem zatykał pory i skóra dusi się pod kremem. Takie mam uczucie :(
Zdarzyło mi się, że raz w połowie dnia w pracy, gdzie nie mam jak umyć buzi, położyłam drugą warstwę kremu na poranną (nie użyłam tego dnia żadnego pudru, czy podkładu) - myślałam, że wyjdę z siebie !! Zamiast zmatowienia moja buzia wyglądała jakbym smalcem ją wysmarowała.
Koszmar !!

Nie polecam !!

Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Mój numer 1!!

Mój absolutny hit! Używam go od 3 miesięcy i na pewno nie zamienię na żaden inny. Ostatnio mi się skończył i musiałam przez kilka dni używać tego, który stosowałam wcześniej, czyli Nivea Young - i co? Od rauz święcąca cera, wypryski, zaskórniki... Czyli to wszystko, z czym w moim przypadku krem Dermedica radzi sobie bez zarzutu. Od kiedy go stosuję mam ładną cerę, zdrowo wyglądającą, bez wyprysków (no, czasem coś się przytrafi... :) ). Poza tym skóra jest ogólnie taka... hmm, nie wiem, jakie słowo będzie najlepsze... pełna? pulchna? nie wiem... :) co do działania matującego - u mnie działa! Rzadziej sięgam po puder w celach poprawek, więc krem jest jak najbardziej skuteczny :) Polecam!!!!!!

rewelka

krem swietnie sie nadaje do skory mieszanej, ja taka mam. dobrze nawilza, swietnie matuje jednoczesnie, skora sie nie blyszczy chamsko;) do tego po ok miesiacu stosowania , skora wyraznie pieknieje, jest gladsza, zmniejszona ilosc wydzielanego sebum, bardziej zmatowiona, zdrowa i miekka w dotyku. ilosc zaskornikow czy innych wykwitow skornych zdecydowanie zmniejszona lub nawet calkowicie zredukowana!! poelcam!!!

Używam tego produktu od2 lat

krem godny polecenia

Uzywam tego kremu od jakiegos czasu i jestem bardzo z niego zadowolona,nie ma po nim tlustej warstwy,doskonale nawilza moja tlusta tradzikowa skore,ale przy tym takze matuje,szukalam orzez wiele lat doskonalalego kremu pod makijaz i teraz wiem ze moja cera wyglada super.Jestem tego pewna bo wiele osob pytalo sie mnie co zrobilam ze mam tek sliczna cere.Makijaz trzyma sie przez wiele godzin, dodam ze uzywam tego kremu na dzien, na noc uzywam effaclar k. Uzywalam wielu kosmetykow bardzo drogich,ale ten jest super i niezamienie go na zaden inny.

Używam tego produktu od:jakiegos czasu
Ilość zużytych opakowań:bardzo duzo

Niezły

Krem nie matuje, tak jak obiecuje producent, uważam jednak że jest bardzo dobry do cery mieszanej z rozszerzonymi porami i tendencjami do niedoskonałości. Dobrze nawilża , pory stają się mniej widoczne, cera się "normalizuje". Kremy często zmieniam, tego używam go zazwyczaj raz w roku, kiedy chcę poprawić stan mojej cery.

nie przypadł mi do gustu...

Mam skórę mieszaną, ze skłonnością do przetłuszczania i liczyłam na to że ten krem troszkę pomoże, ale niestety wręcz zaszkodził:(
Ale do rzeczy.. Krem raczej nie matuje -już po ok 3,4 godzinach twarz zaczyna mi się błyszczeć, stosowany codziennie trochę wysuszył mi skórę:( Poza tym po posmarowaniu nim skóry czuć jakąś lepką warstwę która niestety się nie wchłania...
Krostki niestety nie znikły, ba wręcz powstawały nowe!
Ogólnie nie polecam- są lepsze apteczne kremyUżywam tego produktu od:2 miesięcy